Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywiiter na 14.03

Łaską jest mieć świadomość zbliżających się dni gniewu. Ale mądrością jest wyciągnąć z tego wnioski mówiące o szczególnym uświęcaniu.

Pomyślcie, co byście zrobili, gdybyście się dowiedzieli, że jutro jest pochwycenie, ale tylko wiernych i oddanych Bogu ludzi podążających za Jego przykazaniami i Prawem?

 

Świadomość czasów końca to przywilej i dar.

 

“Szczęśliwy, który czyta, i [ci] którzy słuchają słów Proroctwa, a strzegą tego, co w nich napisane, bo chwila jest bliska.” Apokalipsa 1. 

 

 

 

Updated: 14 marca 2019 — 22:17

2 komentarze

Add a Comment
  1. Zaiste pokuszenia w obecnych czasach są wielkie .Chcesz coś klikasz i oglądasz taka czy inna treść , zdjęcia,filmy lub idziesz kupujesz używki i upadasz bo uległeś .Jak długo można popełniać te same błędy? Niektórzy całe życie .Na czym polega życie wierzącego majacego Ducha Bożego a niewierzących? Na tym że jednak grzesząc zaraz po tym grzechu(a nawet w trakcie ) czujemy się podle ,źle .Jedni wyjdą z nałogów grzechu inni pozostaną z nim do powtórnego przyjścia Pana ale dla nas samych musi przyświecać ten cytat”grzech nad wami panować nie będzie”..Raz że nie możemy zasmucac Boga ,dwa dla nas samym dla naszego dobra

  2. Mądry cytat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: