Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tarnowianin za zniszczenie przedmiotu bałwochwalstwa jakim jest figura tzw Matki Boskiej usłyszał zarzut, za który kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Kiedyś Izraelici niszczyli takie figury. Dzisiaj krypto Żydzi rządzący tworzą prawo chroniące te figurki.

 

 

“Do zdarzenia doszło na początku lutego. – Ktoś zadał sobie trud odrywając od kamiennego postumentu przytwierdzoną na stałe rzeźbę i zrzucając na podłoże, przez co dolna jej część mocno ucierpiała – poinformował we wtorek rzecznik prasowy małopolskiej policji Sebastian Gleń.

O akcie wandalizmu powiadomił policję proboszcz tamtejszej parafii, wyceniając straty materialne na 1 tys. zł.

Tarnowscy policjanci wytypowali sprawcę w kilka dni po zgłoszeniu. Wandalem okazał się 20-letni mieszkaniec Tarnowa.

Jak wyjaśniał, przed grotę przyszedł późnym wieczorem, aby dla zabawy ściągnąć zawieszone różańce, ale przy okazji uszkodził rzeźbę.  ”

https://www.tvp.info/41271641/zniszczyl-figurke-matki-bozej-uslyszal-zarzut

 

Szczerze pisząc na początku prowadzenia bloga miałem podobne myśli, ale ze względu na słowa z Efezjan nigdy nic takiego nie uczyniłem. Gdyż:

 

“Albowiem nie mamy boju przeciwko krwi i ciału, ale przeciwko księstwom, przeciwko zwierzchnościom, przeciwko dzierżawcom świata ciemności wieku tego, przeciwko duchownym złościom, które są wysoko.”

 

Wraz ze zmartwychwstaniem Jezusa zmieniły się już sposoby walki i naszym największym orężem  jest modlitwa. Niestety ludzie wola dokarmiać się informacjami aniżeli modlić. Prawdziwych wojowników modlitwy jest niewielu. Szkoda.

Może dlatego dzisiaj pomódlmy się o wszystkie osoby poszukujące prawdy, aby dobry Bóg ich przyprowadził do siebie, żeby poznały prawdę, która ich wyzwoli ze szponów religijności. Pomódlmy się aby Bóg wyciągnął ludzi z kultu królowej niebios.

W imię Jezusa. Amen.

 

 

 

 

 

 

Updated: 12 lutego 2019 — 11:51

3 komentarze

Add a Comment
  1. To prawda, modlitwa będzie bardzo potrzebna…

  2. To miałeś podobne myśli .Jako że bardzo lubiłem czytać Stary Testament to obrazy figurki itp wywoływały we mnie złość ale pomyśl gdybyś dał upust rozwalając to byłbys może w więzieniu i bloga bys nie prowadził .Chociaż sam nie wiem ,może jednak w oczach Boga byłoby to wskazane by usunąć kult figur itd .? Nowy Testament już nieco nas złagodził ale jest coś co nadal wkurza .Gdy odejdzie jakas figura polityczna,jakiś artysta itd to do szału doprowadza gadka ludzi ,dziennikarzy “oddać hołd” .Jak można tak mówić?

    1. Rozwala nie figurek nie ma żadnego sensu. Walka z wiatrakami. Modlitwa ma stokroć większą skuteczność

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: