Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

3 świątynia i ołtarz ofiarny. Żyd: “Mesjasz nadchodzi i nie jest to Jezus. My nie zmienimy naszego nastawienia. Wolimy wrócić do Auschwitz.

Ważny film uświadamiający. . To są już te czasy czy się nam podoba czy nie.

 

Mesjasz nadejdzie wkrótce i nie jest to Jezus. My nigdy nie zmienimy naszego nastawienia. Wolimy wrócić do Auschwitz.

 

Na pytanie “co zrobicie z chrześcijanami”, odparł że nie wie. co zrobi mesjasz…

Sanhedryn, konsekracja ołtarza ofiarnego  III świątyni.

 

 

Inny Żyd powiada “zbudujemy III świątynie i każdemu będzie się powodzić”. Będzie jedność między religiami. Wspaniale, to oznacza, że będziemy w opozycji i ze Pan Jezus jest już blisko.

 

Komentujący młody chrześcijanin powiada: “kiedy finansujemy tę świątynię, to bierzemy udział w  kłamstwie ponieważ świątynią Ducha są nasze ciała”.

 

Słusznie mówi się o modlitwach o Żydów. Wszak biblia mówi, że będą prześladowani. Antychryst ich w końcu oszuka.

 

Co ciekawe ten chyba syjonistyczny Żyd powiedział, że to nie będzie jedna religia ale jakby zjednoczenie za religią ich, to świat będzie musiał dostosować się do biblii”.

Ma być nowy świat bez nienawiści. Tylko miłość i szacunek. Czyli jak ja napisze o ekumenii ewangelików z Rzymem czy Izraelem, to będzie oznaczać że jestem przeciw pokojowi.

Jak komentujący zwaraca uwagę całe to finansowanie przez chrześcijan budowy świątyni związane jest z dominiomizmem oraz kultem Hebrew Roots.

 

Faktycznie to może być obrzydliwością spustoszenia ponieważ ofiara została już raz poniesiona.

 

Żydzi tez twierdzą, że posiadają czerwoną jałówkę. A przecież o czym pisałem czerwona jałówka wskazuje na Jezusa.

 

 

Chwała Bogu za autorów filmu i polskiego tłumacza.

 

 

 

Updated: 11 lutego 2019 — 15:39

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Przepraszam bo nie rozumiem niech ktoś mi wytłumaczy, proszę. Jak ten świat bez nienawiści ma się do Biblijnego Ucisku? Przecież jest napisane, że będzie taki, jakiego od początku świata nie było i nie będzie. Oziębnie miłość wielu. Skoro ma być coraz gorzej wg Słowa Bożego i jest, to jak ma być lepiej?

  1. Gorzej ma byc dla wyznawców Jezusa ktorzy nie zaakceptują Bestii i antychrysta. Świat sie bedzie cieszył jak przyjdzie antek. Za to jak wroci Jezus to swiat bedzie drzal z przerażenia, za to my wyprostujemy plecy 🙂

  2. Chodzi o to, że Antychryst przyjdzie w imię fałszywego pokoju i miłości. Już teraz dąży się do “jednej światowej religii” w imię tolerancji i braku podziałów, zwodząc ludzi, że wszystkie wyznania w rzeczywistości rzekomo czczą tego samego Boga… Może i za czasów Antychrysta będzie się dobrze powodzić, ale tylko tym, którzy przyjmą Znak Bestii. Ucisk przeżywać będą ci, którzy nie odwrócą się od Pana i owego znaku nie przyjmą. Hmm, a “oziębnie miłość wielu”… Mnie wydaje się, że chodzi tu o odwrócenie się od prawdziwego, jedynego Boga, zwiedzenie, ostateczne poddanie się wielu osób pod wpływem ciężkich represji… ale może i o coś więcej.

   To tak w wielkim skrócie ode mnie 🙂

   1. “oziębnie miłość wielu”… w sumie to pasuje m.in. do ostatecznego poddania się z powodu ciężkich represji…

 2. Dziękuję w imię Jezusa za ten film.

 3. Teraz u katolikow juz jest ekumenia z niewierzacymi. Doslownie. Dzis sprawdzalem ze strony watykanu co oni tam podpisali z islamem i dokladnie cytuję:
  Podsumowujac pragniemy aby ta deklaracja stanowila zachętę do pojednania i braterstwa miedzy wszystkimi wierzacymi, miedzy wierzacymi a niewierzacymi, oraz wszystkimi ludzmi dobrej woli.
  Ps.
  Znowu admin mial racje o oszukanczym ekumenizmie. Najpierw niby jednosc w Chrystusie, a teraz jednosc w braterstwie niezaleznie od wiary. JEST TO CZYSTA DOKTRYNA MASONERII. Mozna sparwdzic na wikipedii.
  KTO MA OCZY NIECH PATRZY I NIECH UCIEKA OD TAKIEJ EKUMENII.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: