Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ostateczny plan illuminatów ujawniony.

 

 

 

Updated: 8 lutego 2019 — 11:01

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Niech ten czarci pomiot nie straszy zagubionych i biednych ludzi. Te kreatury chciałyby odgrywać rolę Stwórcy. Jak nawet mają odwagę i czelność próbować mierzyć się z Tym, który stworzył wszystko i dał życie każdej istocie.

  Rzeczywistość, która nas otacza i my sami jesteśmy dziełem Jego umysłu, Jego słowa i Jego rąk .
  Bóg Wszechmocny i Wszechwładny uczynił wszystko. Dzięki Niemu to wszystko istnieje i będzie istnieć. Tylko On sam jest w stanie zniszczyć to co stworzył i nikt inny nie jest w stanie tego zburzyć, choćby się ze…..

  Biedne stworzonka ubliżać chcą Temu, który ich ulepił z gliny i są tylko kupką gnoju, garścią kurzu.

  Coś dla tych biednych kreaturek na opamiętanie i ku ich rozwadze od Wszechmocnego i Wszechwładnego, naszego Odkupiciela i Wyzwoliciela:

  Psalm 2
  Dlaczego narody się buntują, czemu ludy knują daremne zamysły? Królowie ziemi powstają i władcy spiskują wraz z nimi przeciw Stwórcy i przeciw Jego Pamazańcowi: Stargajmy Ich więzy i odrzućmy od siebie Ich pęta! /Zniszczmy Ich prawa i zmieńmy Ich przykazania/ Śmieje się Ten, który mieszka w Niebie, Stwórca się z nich naigrawa (…)A teraz, królowie, zrozumcie, nauczcie się, sędziowie ziemi! Stwórcy służcie z bojaźnią i Jego nogi z drżeniem całujcie, bo zapłonie gniewem i poginiecie w drodze, gdyż Jego gniew prędko wybucha.

  Zejdźcie z drogi buntu i grzechu. Opamiętajcie się i żałujcie. Proście naszego Stworzyciela o litość i przebaczenie – to są ostatnie na to dni – nie odwlekajcie dłużej decyzji o zawróceniu z drogi bezprawia.

  1. Tak, dokładnie, chcą imitować Boże cuda, ale nawet to, co dostaja od sil duchowych wynika z darów Bozych, którymi obdarował te istoty.
   Upadli aniołowie mają wszelką moc od Boga, mogliby nas teraz zniszczyć gdyby nie Bóg, ale oni xle skończą, a my dobrze.

 2. Dziękuję za zamieszczenie filmu…

 3. “ostateczny plan” nie wiem co autor filmu miał na myśli pod tym pojęciem bo ten “plan” to trwa z ładnych pare tysi lat, a ostateczny to może być cel, jakiś tam mason coś majaczył kiedyś o oświeconej doktrynie lucyferiańskiej dla ludzkości, ot tylko ich nawiedzone brednie trzeba postrzegać z dużym dystansem bo cóż to za “oświecenie” kiedy gdy sie nie odda pokłonu posagowi bestii to zapraszam pod gilotyne. Tu chyba o ten pokłon chodzi, natomiast to co jest przedstawione na filmie jest jednym z wielu mechanizmów dażacych ku niemu, propo, hehe “Planu ostatecznemu”

  1. Chwyt reklamowy ale film ciekawy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: