Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chiny właśnie przetestowały najpotężniejszą broń morską na świecie. Pocisk z Rosji do Warszawy doleci w 3 minuty.

Chiny testowały najpotężniejszą broń morską na świecie w tym miesiącu i oczekuje się, że będzie gotowa do działań wojennych do 2025 r., Według osób bezpośrednio znających raport wywiadu USA.

Chiński karabin Elektromagnetyczny  został po raz pierwszy zaobserwowany w 2011 r. I poddany testom w 2014 r.,

W latach 2015 i 2017 broń została skalibrowana tak, by uderzać w rozszerzonych zakresach, zwiększając jej śmiertelność. Do grudnia 2017 r. Broń została pomyślnie zamontowana na okręcie wojennym i rozpoczęła testy na morzu, czego nie dokonał żaden inny naród. Oczekuje się, że Chińczycy wykonają testy na morzu do 2023 roku.

 

Railgun używa energii elektromagnetycznej zamiast prochu do napędzania pocisków, a Chiny są w stanie uderzyć cel w odległości 124 mil (ok 200km) z prędkością do 1,6 mil na sekundę, co daje jeśli dobrze obliczyłem około 3 minut. W perspektywie strzał z Waszyngtonu mógł dotrzeć do Filadelfii w niecałe 90 sekund lub z Obwodu Kailingradzkiego do Warszawy w 3 minuty.

 

 

Railguny od dawna pojawiały się na rosyjskich, irańskich i amerykańskich wojskowych listach życzeń jako broń efektywna pod względem kosztów, która daje flotom moc armat z pociskiem precyzyjnie sterowanym.

 

 

 

Zgodnie z oceną wywiadu, nabój stosowany w chińskim railgunie kosztuje od 25 000 do 50 tysięcy dolarów. Choć nie jest to dokładne porównanie, ponieważ broń ma różne technologie, pocisk samosterujący Tomahawk marynarki wojennej USA ma szacunkową cenę wynoszącą 1,4 miliona dolarów.

50 tysięcy dolarów za zabijanie ludzi lub 1 milion…

 

 

 

Jak widzimy świat szatana mocno inwestuje w uśmiercanie ludzi. Wystarczy mocno zindoktrynować ludzi aby ktoś po drugiej stronie granicy stał się naszym wrogiem. Wszelką broń wymyślili upadli aniołowie i to oni sterują ludźmi pozbawionymi Ducha Bożego. Te same osoby, które teraz skłonne sa zabijać ludzi w imię jedności w szatanie będą współpracować ze światowym rządem. Tak samo jak ekumeniczni pastorzy będą współbraćmi w duchu wszelkich dyktatorów i przywódców religijnych.

 

 

“I rzekł Pan do Kaina: Czemu się gniewasz i czemu zasępiło się twoje oblicze? (7) Wszak byłoby pogodne, gdybyś czynił dobrze, a jeśli nie będziesz czynił dobrze, u drzwi czyha grzech. Kusi cię, lecz ty masz nad nim panować. (8) Potem rzekł Kain do brata swego Abla: Wyjdźmy na pole! A gdy byli na polu, rzucił się Kain na brata swego Abla i zabił go. ” Księga Rodzaju.

 

 

 

 

Updated: 1 lutego 2019 — 12:08

1 Comment

Add a Comment
  1. Faktycznie, wszelka tego typu broń to wynalazek zła…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: