Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prezydent Adamowicz po zamachu siedzi na krześle.

Film nagrałem z twittera dzięki czytelnika Selera poszukiwaniom. Jednak foto, które przedstawiłem z tydzień temu prezydenta siedzącego po kilkakrotnym wbiciu noża było prawdą. Widać jak na dłoni..

Proszę o opinie medyków, czy można po poważnej ranie serca, przepony i narządów wewnątrz jamy brzusznej usiąść?

 

Ponoc YT wykasowało ten film ale facebook jeszcze nie:

Updated: 30 stycznia 2019 — 21:59

28 komentarzy

Add a Comment
 1. Film na YT z siedzącym adamowiczem po zamachu, który wrzucałem poprzednio już zablokowany na mocy praw autorskich TVN. Serio? Tyle nagrań jest na yt z daleka i z takich perspektyw, że niewiele widać i dalej są dostępne, ale jak już ktoś wrzuca z takiej perspektywy i odległości, że całe oszustwa wychodzi na jaw to blokują go?

  Całe kłamstwo zostało obnażone.

  1. Możesz go wysłać np na chomikuj.pl

 2. nie mozna obejrzec filmu

  1. Wieczorem albo jutro będę miał ten film na dysku, to udostępnie jak ktoś nie widział.

   Wszędzie ten film blokują.

  2. https://chomikuj.pl/Paulppbear

   Zobaczcie sobie tutaj mam to nagranie.

   1. Boże wszechmogący jesteś wielki, warto dla Ciebie żyć i umierać. Granie na ludzkich emocjach oraz odruchach. Przyszedł Duch Prawdy i pokonał ducha kłamstwa.

   2. Jak ktoś nie ma konta na chomikuj:
    https://uploadfile.pl/pokaz/1634714—qimx.html?fbclid=IwAR3lu410tNigmUHo2rL3bvR1ZLGs-hQb_DoLsHPtb9E5l2vGIpHmnGDkY5Q

    Polecam też sobie obejrzeć przedwczorajsze fakty TVN o których ostatnio było głośno z racji manipulacji wypowiedzi Stanisława Michalkiewicza:

    https://n-1-27.dcs.redcdn.pl/file/o2/tvn/web-content/m/p107/v/73e0f7487b8e5297182c5a711d20bf26/6bd577ee-2327-11e9-8f29-0050569bf40f-480p.mp4

    Zwróćcie uwage jak bezczelnie zrobiono wstawki z człowiekiem, który wydziera się do megafonu “jak chory z nienawiści wariat”, ale to jest człowiek który ma raka krtani i dlatego tak przemawia. Bezczelne.

 3. To wszystko jest takie niepokojące…dziękuję za udostępnienie linku!
  Adminie, proponuję oprócz gryzonia alias chomikuj wrzucić na jakiś mało znany portal typu alltube.tv czy vimeo.com (mogłabym zaproponować też cda.pl i/lub Dailymotion, ale z tego co mi wiadomo to oni też usuwają czasem filmy :/ ) 🙂

 4. A ja (też dla odreagowania zapodam coś, co mi “przypadkiem” wpadło w uszy:
  The Hooters – All You Zombies.

  https://www.youtube.com/watch?v=2LE0KpcP05I&pbjreload=10
  Zwróćcie uwagę na tekst 🙂

 5. Zabili go i uciekł…

 6. hahaha, dziś dotarło do mnie, że zamach na Jana Pawła 2 też był sfingowany. Wyszło to po krótkiej analizie filmików z zamachu i informacji z tamtego okresu (powodem do tego był wpis pewnego internauty pod artykułem o teorii strachu – zarządzanie ludem przez strach – który podał kilka rzeczowych argumentów). Oczywiście nie bez znaczenia była też prawda o “zamachu” Adamowicza i Kennedyego.

  Teraz wszystko się dodaje. Wcześniej wierzyłem, że JP2 naprawdę został ranny (atak rytualny) i wyratowała go siła wyższa. Ale teraz widzę, że to ustawka. Że też przez tyle lat tego nie zauważyłem. Może dlatego że niepracujący mózg musi się z czasem rozgrzać. Ale oni nas robią jak stado baranów 🙂 Zastosowali tą samą doktrynę szoku, scenę, emocje które wyłączają mózgownice… Ale Duch Boży poucza o całej prawdzie.

  JP2 jest szwajcarem lucyfera, o którym krzyczała masoneria w 1917 roku podczas pochodu przez Rzym (treść udokumentowana). To on jest głową bestii zranioną… Myślicie dlaczego przy jego grobie jest non sto kamera 🙂 🙂 🙂 dalsza ustawka jest gotowa.

  Oni to zrobili po to, aby podszyć się pod wizje Fatimskie i zmusić perswazją biskupów do oddania świata pod jarzmo zawierzenia niepokalanej. To wszystko jest z premedytacji. Smok potrzebuje do narodzin Antychrysta i podszycia się pod Jezusa – Matki. A kto był taki matczyny 🙂 totus tuss 🙂 tylko że dla stworzenia – maryji a nie totus tuss dla Boga 🙂 I tu cały jest ambaras aby dwojga chciało na raz 🙂 Nie można należeć do diabła i Boga jednocześnie.

  Tak jak Adamowicz, nasz aktor teatralny JP2 stracił cytuję “papież był cały czas przytomny, ponad połowę krwi [..]” lol 🙂 po utracie 1 litra krwi każdy człowiek dostaje szoku zagrażającego życiu. O tym trąbili ludzie ze służb specjalnych w TV po ataku na Adamowiczu, któremu przetoczyli 18 litrów krwi. Tyle że nikt na scenie WOŚP nie widział krwi 🙂

  A teraz najfajniejsze. Sutanna JP2 posmarowana ładnie krwią na dole, czym??? ano dłonią, bo rzekomo paluszek dostał kulą i dziwnym trafem on krwawił a nie rana w brzuchu – tam go też trafił turek 🙂 bo nasz aktor rodak JP2 kochany i cwany paluszkiem roztłukł ampułkę z krwią 🙂

  Hahahaha. ja nie mogę co za jaja 🙂 i lud to kupił tak jak napisane w Apokalipsie 🙂

  Zobaczcie sobie te dwa krótkie filmiki i uruchomcie myślenie. Wywalcie z głowy schematy i oporniki tego śmiesznego matrixa. Zaraz się ubawicie ze śmiechu jaki oni nam na scenie placu św. Piotra teatr zrobili:)

  No tak Jan Paweł 2 stracił połowę krwi, hmmm powinien już nie żyć 🙂

  Tekst z angielskiej wikipedii: “All four bullets hit John Paul II; two of them lodged in his lower intestine while the other two hit his left index finger and right arm and also injured two bystanders: Ann Odre, of Buffalo, New York, was struck in the chest, and Rose Hall was slightly wounded in the arm”

  Proszę pokażcie mi na dowodzie zamachu – sutannie JP2 tą połowę krwi na brzuchu i prawym ramieniu? Śmieszne, prawda 🙂 nie ma krwi w tych miejscach a na filmikach z Adamowiczem taka ładna plama krwi 🙂 żeby do główki nam weszło.

  A tu dowody biblijne.

  – Primo: pierwsza rana bestii: Ap 13,3 “jakby śmiertelnie zranioną” 🙂 – Duch Boży daje znać że to kłamstwo
  (zamach z 1981 roku – oczywiście w ukochana przez masonerię liczbę 13)
  – Secundo: druga rana bestii: Ap 13,14 “która otrzymała cios mieczem a ożyła”
  (zamach z 1982 roku – “Zaatakował go bagnetem, ale został powstrzymany przez ochronę. W 2008 ówczesny sekretarz Jana Pawła II, abp Stanisław Dziwisz, ujawnił, że papież został niegroźnie zraniony[1], choć rana krwawiła obficie. Po jej opatrzeniu papież realizował ustalony wcześniej harmonogram dnia.”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_na_Jana_Paw%C5%82a_II_(1982)

  Zamach drugi ukrywano przed opinia publiczną, co by się nie połapali kto jest bestią 🙂

  Pozdrawiam. Wybaczcie za ton i swobodę mojego wpisu ale po prostu Bóg jest kochany i nie mogę się przestać śmiać jak widzę ten teatr a ja przez wiele lat jak dziecko we wszystko wierzyłem.

  1. Znamm temat choć ok 2012 roku umieszczalem na starym blogu filmik mówiący o tym, że jp2 zmartwychwstanie.
   Akurat myślałem o nim w ostatnich dniach w kontekście teatru świętego Adamowicza jak to nazwał go czytelnik bloga.
   Ciekawe czy ktoś jeszcze myślał o jp2 i o Ali agca

   1. Obejrzyjcie sobie te filmiki po przeczytaniu mojego wpisu i sami oceńcie czy mam rację.

    Te bohomazy krwi na sutannie, malowane niczym picasso swoje dzieła sztuki… gdzie tu logika i zachowanie praw fizyki/biologii 🙂

    Jak na masonów i satanistów przystało zawsze coś zepsują 🙂 nawet własne dowody.

    https://www.youtube.com/watch?v=bFp3De0u8IQ

    1. Filip Ciechowicki

     Nie, na placu św. Piotra było wielu ludzi, takie roboty robi się w zamkniętym towarzystwie. To nie była fałszywa flaga ze strony ofiary zamachu. Wyraźne pogorszenie głosu i stanu zdrowia przeczą temu.
     Gdyby też Kościół Katolicki nie był tą ustanowioną przez Chrystusa religią, to nie zdarzałyby się na jego łonie takie rzeczy, jak na przykład Cud Eucharystyczny w Lanciano, albo nie mógłby żyć ktoś taki, jak św. ojciec Pio z setkami szczególnych opowieści o rzeczach nadprzyrodzonych wokół Jego postaci.
     Co do sprawy Pawła Adamowicza, to polecam jeszcze fragment 159. odcinka serialu “Korona Królów”, wyemitowanego w dniu przed “pogrzebem”, gdzie pokazano fabularnie scenę udawanego, teatralnego zabójstwa w bardzo charakterystyczny sposób:

     https://cda.pl/video/309303900

     1. Filil Ciechowicki

      Oczywiście, że otoczenie papieża Franciszka stanowią masoni, to jest jasne. Nie chodzi mi o to, czy są to dobrzy ludzie, bo wiemy, że nie są, ale nie chodzi tu o ludzi, tylko o Pana Boga, zaś nie ma innej religii, która miałaby wyraźne, potwierdzalne, badalne cuda, wspomniałem o Cudze Eucharystycznym w Lanciano i żywocie św. ojca Pio, natomiast są jeszcze takie wydarzenia, jak na przykład Cud nad Wisłą z kilkoma tysiącami zeznań, głównie bolszewickich, gdzie przez dwie noce widzieli “wielką Carycę” na niebie, która odbijała pociski i miała przy sobie husarzy. Uciekali przez dwieście kilometrów i o tym opowiadali.
      Chodzi mi o to, że to jest ta biblijna religia i wcale nie chodzi o to, kto jest jej arcykapłanem. Arcykapłani mogą najbardziej uszkadzać religię prawdziwą. Przecież to arcykapłani ukrzyżowali Chrystusa! Naznaczeni do Bożej Służby w tamtym czasie walczyli z Panem Bogiem!
      Dziś jest tak samo, ale to jest religia Boża, bo ma wyraźne znaki z Niebios ku temu. Jeśli kogoś interesowałoby, czy Obrzędy sprawowane w polskich kościołach są ważne, to odpowiedź jest twierdząca. Boży aspekt mamy. Gdyby ktoś szukał zaś pobożniejszych form rytualnych, to powinien poszukać Bractwa św. Piusa X (w skrócie FSSPX), lub udać się do ks. Natanka. Tam jest i samo sprawowanie i aspekt Boży i przykładny ryt sprawowania i mądre kazanie. Mając internet można wiele.

      1. Widzę, że Adminowi to damo przyszło na myśl.
       Drogi Filipie, masz jeszcze czas na nawrócenie się do Biblijnego Jezusa Chrystusa. Muszę Cie zmartwić, ale szatan również może działać cuda i jest zapowiedziany antychryst, który objawi się przy różnych właśnie cudach.
       Cytuję z katolickiego przekładu!
       2 List do Tesaloniczan 2.8-12
       Okoliczności powtórnego przyjścia Chrystusa:
       “wówczas ukaże się Niegodziwiec…Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów,[działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.”
       Masz jeszcze szanse uwierzyć Prawdzie! J 14.6
       Jezus: “Ja jestem drogą i prawdą, i życiem”
       Pozdrawiam,
       Boro

      2. jeszcze dopisek do Filipa

       pierwsi Chrześcijanie kontra religia rzymskokatolicka:

       List do Diogneta II wiek n.e.

       https://opusdei.org/pl-pl/article/list-do-diogneta/

       albo tutaj:

       KK 05 Cesarz Konstantyn wybawca czy zabójca chrześcijaństwa

       .https://www.youtube.com/watch?v=coEpvNfatBY

     2. “Gdyby też Kościół Katolicki nie był tą ustanowioną przez Chrystusa religią, to nie zdarzałyby się na jego łonie takie rzeczy, jak na przykład Cud Eucharystyczny w Lanciano, albo nie mógłby żyć ktoś taki, jak św. ojciec Pio z setkami szczególnych opowieści o rzeczach nadprzyrodzonych wokół Jego postaci.”

      “I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości.”

     3. ostatni dopisek do katolika Filipa

      katolicki kult maryjny kontra Biblia

      KK 06 dogmaty Maryjne a Biblia
      https://www.youtube.com/watch?v=A_xeFBLYrOw

      seler: – Filipie, jak mam Ci pomóc ?
      …jak Jezus ma Ci pomóc ?
      pozdrawiam

 7. Filip Ciechowicki

  Jak Pan Jezus ma nam pomóc?

  Powiedzmy – pokazać, że jedna religia ma kilkadziesiąt cudownych dowodów, ale pozostańmy przy tym Cudzie w Lanciano, a inne nie mają żadnych?

  Przecież, gdyby to była prawda, że to od diabła, to modlitwa wasza wystarczyłaby, żeby Chrystus zniszczył tą rzecz, bo nie pozwoliłby zwodzić innych w dobrej wierze. Nie chodzi o sytuację, że ktoś sobie coś wymyśla, ale szczery człowiek może powiedieć – “detektywi prawdy nie mają nadprzyrodzonych dowodów, a ja tu widzę jak nic Cud Eucharystyczny i w Lanciano, i w Sokółce i w Legnicy.
  Jak nic, znaki z nieba – a gdzie indziej – pustka!”

  Czy jedynym prawidłem waszej wiary nie jest antykatolicyzm ponad wszystko?
  Dlaczego waszą jedyną reakcją jest stwierdzenie – to od diabła? Ten diabeł jest potężniejszy od Pana Boga?

  1. Kochany Filipie. Nie antykatolicyzm ponad wszystko, ale Biblia ponad wszystko 🙂
   Pan Jezus powiedział: po owocach ich poznacie. A jedyne owoce tych cudów to klęczenie przed rzeczami i obojętnie czy jest to obraz, figurka, tebernakulum czy jakaś inna RZECZ. My wierzymy, że Dekalog podany przez Boga obowiązuje:
   “Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.”
   Wszyscy katolicy, których znam kłaniają się obrazom i figurkom, klęczą, padają na twarz itd itp. A za zwrócenie uwagi Słowem Bożym wyzywają od Faryzeuszy, albo jehowych 🙂

 8. Filip Ciechowicki

  Ludzie, ludzie – miało być o Adamowiczu i chętnie wrócę do tego wątku, bo miałbym trzy informacje, które mogłyby pomóc detektywom. Jednej się mogą domyślać, jedna będzie dopowiedzeniem a ostatnia – zaskoczeniem.
  Ale, musiałbym mieć odpowiedź, że ktoś jeszcze zajmuje się tutaj Pawłem Adamowiczem.

  Padła sprawa o idolatrię. Dobrze Pan przepisał Księgę Wyjścia. Komu dano Prawo? Ludowi Izraela. Jakie ludy otaczały zewsząd Izraela? Ludy pogańskie i to w formie złej pogańskie, brutalne bliskowschodnie kulty, pełne magii i przemocy. O co chodzi? O fundamentalną różnicę:

  Taki poganin modli się DO posągu, DO “Świętej Góry”, DO obrazu bóstwa. Do – czyli, że ten posąg, ta góra, ten obraz jest tam bogiem. To bardzo ważne. Proszę sobie przeczytać fragment o złotym cielcu.
  (ks. Wyjścia 32, 1)

  Czy lud tam mówi do Aarona: “uczyń nam symbol Boga”?,
  czy też raczej: “uczyń nam boga”?

  Proszę zobaczyć, że oni deifikowali dzieło własnych rąk, ten sposób myślenia był powszechny i to jemu zapobiega to Przykazanie.

  1. Drogi Filipie, lepiej wróć do wątku Adamowicza.
   Też się z Tobą zgadzam, że to poganie modlą się do obrazów, posągów i świętych miejsc 🙂 Np. “Święta Góra Grabarka”, Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej.
   No i obowiązkowo trzeba iść na pielgrzymkę bo tylko tam Bóg widzi.
   Kończę temat kultu miejsc i rzeczy świętych, które trzeba czcić, całować i się kłaniać.
   “Prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli szuka Ojciec”
   Amen 🙂

 9. Filip Ciechowicki

  Wątek pielgrzymek do miejsc świętych jest wielokrotnie powtarzany w Piśmie Świętym, przy czym wtedy jedynym miejscem przebywania Pana Boga było Święte Świętych w Świątyni Jerozolimskiej. W Piśmie Świętym mamy też przykłady okazywania czci przedmiotom pochodzącym z Niebios, bądź przez Niebiosa jakoś wyznaczonym (wąż Mojżesza, laska AArona, kamienie Jozuego) – przykłady przedmiotów, którym okazywano szacunek, cześć niższą, niż Panu Bogu. Jeśli Pan chce szczegółów, to są trzy poziomy czci, po łacińsku nazwane: laetrae (cześć wobec Trójcy Przenajświętszej), hyperduliae (część wobec Matki Bożej, bo nosiła w sobie Chrystusa i jest z nim złączona na przykład komórkami macierzystymi) oraz duliae (cześć wobec świętych, jako ludzi, którzy spodobali się Niebiosom i mamy na to dowody – cuda, uzdrowienia, wielkie natchnienia).

  Teraz dokończę, choć wymaga to zrozumienia.
  Ludzie, którzy oddają cześć na Jasnej Górze nie modlą się DO obrazu. Ta ikona nie jest przecież postacią, którą przedstawia i nikt jej nie traktuje, jakby była samą postacią.

  Nie wie Pan, że i w Rzymie na przykład odróżniano portret imperatora, od imperatora.
  To nie było to samo i nikt, żaden katolik nie powie, że to to samo.
  Gdyby obok kaplicy z Ikoną pojawiła się Matka Boża we własnej osobie, to należy się zwrócić do Matki Bożej – to nie jest sprawa wymagająca jakiś szczególnych wyjaśnień.
  Miałem pisać tylko o Adamowiczu, ale ta – ważniejsza sprawa musiała zostać wyjaśniona.

  1. Filip Ciechowicki

   Tyle o podstawach, z resztą, przecież sam Chrystus okazał ludziom Swą Twarz, to dlaczego sądzić, że nie chciałby, aby ją okazywać innym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: