Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kolejne dowody na potencjalną mistyfikację zamachu na prezydenta Adamowicza.

Jak wiecie usunąłem wpis autorstwa człowieka z New age Sanjaji z filmem o tym, jak stwierdził “oszustwie” morderstwa prezydenta. Usunąłem nie ze względu na fakty, ale ze względu na to, kto ten film umieścił. Słusznie ostrzegł mnie przed tym mój czytelnik i członek kościoła z Pomorza.

Sanyaya nienawidzi Jezusa, a więc stoi po tej samej stronie co politycy, których krytykuje. Pewnie o tym nie wie, bo jego utopia w powrót Słowian jest podobna do Adolfa Kudlińskiego. Obaj bez Jezusa jeśli się nie nawrócą umrą niezbawieni. Przy całej szczerości Pana Adolfa i przy całej świadomości tego systemu przez Sanyaye, który zapewne czyta mój blog i korzysta z różnych informacji do swoich filmów.

 

Jednakże warto przypomnieć to, co YOUTUBE kasuje, a co było w filmie Sanyayi.

 1.  Karateka, która przyjechała do prezydenta była oznaczona wyjątkowo znakiem ponoć masońskim.

 

 

 

Dodajmy tego moje spostrzeżenia. Rzekome morderstwo odbyło się ulubionego dnia Illuminati – trzynastego stycznia

Obejrzyjcie film z tego  zajścia:

https://gloria.tv/video/eS4XbP1bsDTi6da2TBYrGGzz2

 

 

W pewnym momencie pada hasło: “daj blakout”. Za chwilę światło gaśnie i sanitariusze w CIEMNOŚCI  ratują prezydenta.

“proszę państwa tu już więcej nic nie będzie, proszę się rozejść”

 

Te słowa jeszcze nic nie znaczą, ale zastawiają.

Zainteresowałem się karetkami pogotowia. Przyjechały dwie. Najpierw jedna z napisem niespotykanym na innych w całej Polsce. Na Literze A o kształcie symbolu masońskiego cyrkla był napis Adiutare.

Popatrzcie:

 

Pierwsza.

Cyrkiel, a w środku sześcian, heksagram jak kiedyś w logo firmy kurierskiej. To jest mój PSC z filmu.

 

 

 

Być może zbieżność… ale….

13 go stycznia.

 

 

Być może jest to naciągana hipoteza, a być może nie.

Adiutare jest to Stowarzyszenie na rzecz ratownictwa. Jest tylko w Gdańsku. Zajmuje się asekuracją imprez masowych.

Co ciekawe vce prezes Adiutare pan Wojciech LELEK jest mocno związany z władzami miasta Gdańsk. Pracuje on w Gdańskim Zarządzie Dróg i Zieleni oraz w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim.

 

Otrzymałem także link do uroczystości pogrzebowej, w której córka prezydenta się…. śmieje…Podszedłem do tego pełen sceptycyzmu, ale przemówiła do mnie głównie 17 minuta…

 

Od ok. 16:30

 

Od około 17:02 wręcz nie może wytrzymać ze śmiechu…

Wtedy kiedy  ksiądz mówi “wyznajmy że jesteśmy słabi”.

 

 

 

Na te słowa tak mocno się roześmiała, że musiała sie zakryć szalikiem. Wszyscy twierdzą, ze dzieci są spontaniczne i nie potrafią kłamać.

 

Cały film:

 

 

Pomimo, iż osobiście zajmuje się także badaniem spraw spoza głównego nurtu, czyli tajemnymi stowarzyszeniami itp, to te argumenty są dla mnie jedynie tropem, choć bardzo wymownym.

 

Jednakże pewna młoda osoba z mojej rodziny, której nie mówiłem o powyższych sprawach zwróciła moją uwagę na coś, co całkowicie przegapiłem, że aż wstyd.

Okazuje się, że ten owy morderca Adamowicza tuż po źgnięciu go nożem powiedział “siedziałem w więzieniu, platforma obywatelska mnie torturowała dlatego właśnie zginął Adamowicz”.

 

Zwrócił mi on uwagę na “zginął adamowicz”. Skąd wiedział morderca, czy Adamowicz nie żyje? Zdążył go zbadać? Przecież Adamowicz dopiero umarł po kilku godzinach….Czyż nie jest to zastanawiające?

 

Ktoś zapyta: jeśli jest to teatr to w jakim celu?

Popatrzcie na świeżą petycję:

 

Najdroższa społeczności Avaaz!
Kiedy to piszę, cała Polska żegna prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
Prezydent Adamowicz chciał Polski otwartej, opartej na solidarności i szacunku do drugiego człowieka. Pójdźmy jego śladem – podpisz teraz list przeciwko nienawiści, a Avaaz opublikuje go w mediach i zaapeluje do polityków o dołączenie:”

My, Polki i Polacy z różnych stron, niezależnie od poglądów, pochodzenia i przekonań, stajemy przeciwko nienawiści, przemocy i dzieleniu naszego społeczeństwa.

Wiemy, że nie jest za późno, by powstrzymać wyniszczającą nasz kraj polityczną wojnę i deklarujemy, że nie będziemy się do niej przyczyniać.

Tak, jak Paweł Adamowicz, chcemy Polski otwartej, słuchającej i solidarnej. 

Z poważaniem,

PODPISZ LIST

 

 

 

 

 

LGBT i i naród wybrany przez węża chce zamknąć usta prawdzie. Na podstawie jednej sytuacji o niepewnych faktach robi się regułę.

Co mają zatem robić Polacy wobec takich słów pana Macieja Stuhra aktora:

 

„Nigdy się nie mówi o nas źle. Znaczy że my nie mówimy o sobie źle. Znaczy jest Skrzetuski, Wołodyjowski, eee… Powstanie Warszawskie, Powstanie Styczniowe. Eeee,przywiązywaliśmy dzieci pod Cedynią jako tarcze i to jest super. Znaczy to jest najlepsze, co Polskę spotkało. Znaczy nigdy nie ma spojrzenia na naszą historię z punktu widzenia, że … zastanówmy się, bo to nie było dobrze.
Znaczy, nie wiem, pojechaliśmy pod Moskwę w 1612 iwszyscy Polacy mają generalnie mają fan z tego, że, że jako jedyni byliśmy na Kremlu, nie?
Nie wiem, chyba nie tędy droga, bo jeżeli chcemy być lepsz , coraz lepszymi ludźmi, to musimy pamiętać też o tych rzeczach, które nam nie wyszły(słabo skrywany prześmiew – W.) . No i stąd ten film.””

źródło: https://www.salon24.pl/u/witas1972/463942,stuhra-dzieci-pod-cedynia-i-dlaczego-putin-finansuje-poklosie

 

Oto inna ciekawa notka:

 

“Aktor Jerzy Stuhr niedawno wyznał w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, że jego ojciec był prokuratorem w czasach stalinowskich. (Por. Jerzy Stuhr o „dobrej zmianie” według PiS w wywiadzie udzielonym Grzegorzowi Wysockiemu z Wirtualnej Polski 3 sierpnia 2016 r.) Nieprzypadkowe w tym kontekście wydają się niedawne drwiny J. Stuhra z „żołnierzy wyklętych”. A także utrzymujące się u Stuhra jako efekt „internacjonalistycznego” wychowania skrajne uprzedzenia antypolskie. Już w wywiadzie dla “Tygodnika Solidarność” z 14 maja 1993 roku Stuhr uskarżał się na nasze społeczeństwo, w którym „panoszy się polactwo”.. W wywiadzie dla “Newsweek”-a z 10 listopada 2011 r. Stuhr powiedział: „Antysemityzm, płytki katolicyzm…i histeryczny patriotyzm. Z tego składa się polskość (…)” .Antypolskie uprzedzenia Jerzego Stuhra najwyraźniej przejął po nim jego synalek Maciej Stuhr ( (ten z „Pokłosia”), który pisał, że to Polacy pod Cedynia przywiązali dzieci do machin oblężniczych.”

https://jerzyrnowak.blogspot.com/2016/08/antypolak-jerzy-stuhr-synem-prokuratora.html

 

 

Niebawem takie notki historyczne będą uznane jako mowa nienawiści.

 

Zdaniem mojej czytelniczki Agnieszki  to wszystko jest zrobione niedokładnie i spartaczone. Może chodzi o to, aby pokazać pewne rzeczy, aby ludzie byli mocno wkurzeni tym łgarstwem. Powstanie gorąca atmosfera, niesamowite podziały na kochających i tolerancyjnych oraz nienawistników-spiskowców.

Ten człowiek mówi o tym zdroworozsądkowo:

 

 

Dochodzi do tego jeszcze postanowienie światowego żandarma:

 

USA będą zwalczać antysemityzm w Europie! Zapadła decyzja Trumpa

W ten sposób powstaje obraz czasów ostatecznych, a właściwie ich progu. Gwiazda Remphana za chwilę wyjdzie z pod ziemi i po to są takie akcje. Nie dajmy się prowokować. Módlmy się o zwiedzionych ludzi wierzących w ich wyjątkowość tylko dlatego, że mają odpowiednią krew.

 

 

 

 

Updated: 21 stycznia 2019 — 19:36

47 komentarzy

Add a Comment
 1. Myślę,że ta nqjmłodsza córka postawiła kropkę nad i. Pamiętam jak w teleizjii informowano, że na spotkaniu z mieszkańcami miasta nie pojawi się dziewczynka bo jest za młoda i strasznie to przeżywa. Prawda jest taka, że, jak zresztą wspomniałeś, dzieci są spontaniczne i z trudem przychodzi im kłamstwo. Wątpię, by dziecko po stracie tatusia byłoby tak wesołe.

  1. Być może strasznie to przeżywała ale dostała jakiś lek anty-depresyjny i dlatego miała taką wesołość. I dlatego tak to wyglądało.

   1. Środki farmakologiczne stosowane w takich przypadkach działają uspokajająco, mają na celu wyciszyć, a nie rozweselić np. relanium, bardzo popularny środek na uspokojenie i gdyby lekarz miał coś przepisywać to najprawdopodobniej to. Powinna być zamulona (senna) po zażyciu, a ona jest pełna wigoru i widać, że nie jest jedyna w towarzystwie.

    Nie wiem czy widzieliście ten fragment nagrania, bo ten wcześniejszy z około 16 min dodany w artykule na pewno widzieliście. https://youtu.be/iq1Ak-t3wVc?t=1h2m6s czy tak się zachowuje dziecko na prochach uspokajających? Taka nadpobudliwa, ochotna do skakania i rozglądania się na lewo i prawo, taka żywotna? Wcześniej ją mamusia głaska po nosku i się cieszy jak na urodzinach. Niezła imprezka jak na pogrzeb.

    Co istotne, już pewne działania prawne są podejmowane. Ciekawe jednak co do tego ma ministerstwo zdrowia? https://fakty.interia.pl/polska/news-premier-mateusz-morawiecki-zaprasza-opozycje-na-spotkanie,nId,2798187 Może za “mowe nienawiści” będą odsyłać do szpitali psychiatrycznych jak za czasów stalinowskich?

   2. Ja gdy dostałam antydepresant po nagłej śmierci mojego Taty to chodziłam jak nieprzytomna, ostatnia rzecz jaką mi się chciało robić to szczerzyć zęby do wszystkich wokół

  2. Młodsza dziewczynka córka,jest w innej kurtce w 17 mi, niż w 50 minucie i jest wyższa i bez okularów ,więc…

 2. To, że ośmiolatka śmiała się o niczym nie świadczy. Miałam 11 lat kiedy zmarła moja mama i tak naprawdę nie miałam pojęcia (niestety) w czym biorę udział (pogrzeb)… Zrozumienie przyszło znacznie później i dopiero wtedy stało się bardzo bolesne. Nie budowałabym więc żadnych teorii na zachowaniu dziecka.

  1. Być może i tak jest. dzieci też są niedojrzałe.
   Po prostu odniosłem się do tego co jest w sieci.
   Jedno jest pewne. Lewica wykorzystuje to do tzw mowy nienawiści

  2. Pani Magdaleno, proszę wybaczyć, ale mając 11 lat nie zdawała sobie Pani sprawy, że ktoś odchodzi na zawsze i nigdy się go nie zobaczy?
   Ja jako kilkulatek płakałem jak bóbr jak babcia zmarła w szpitalu. I też pewnie nie rozumiałem śmierci, ale to, że babci już nigdy nie zobaczę to było dla mnie zrozumiałe w 100%.
   Oczywiście pomijam, sytuacje typu szok i irracjonalne zachowanie psychiki, ale skoro 2 córki są uśmiechnięte, jedna na pogrzebie rozbawiona, druga dzień po odbierająca nagrodę to mój Duch tego nie kupuje… To był i jest teatr polityczny wg mnie.

   1. Dokładnie tak. Ja mając 9 lat nie mogłem się pogodzić ze śmiercią psa, którego miałem od pół roku. Pamiętam, że płakałem po nim tak obficie, że ze zmęczenia przespałem następny dzień.

   2. Dokładnie takie same mam przemyslenia
    Kiepskie przedstawienie…mój Duch też tego nie przyjmuje.
    Słabo im poszło,mogli się podszkolic,bardziej przygotować
    Chwała Panu Jezusowi,za Prawde

   3. Miałem 9 lat jak zmarł mój dziadek tak dziadek zdawałem sobie sprawę x tego wtedy że dziadka już nie zobaczę płakałem jak kot nie mogli mnie powtrzymac pamiętam to do dziś ta dziewczynka nie wie że jest na pogrzebie ojca lub wie że zaraz ojca zobaczy

  3. To sa indywidualne kwestie..mojej zony mama zmarla kiedy zona była malutka w porównaniu do Ciebie bo raptem 5 lat miała ale z opowiadan wiem ze przezyla to swiadomie niestety..natomiast moja babcia umarla gdy sam miałem 8 lat i choć nie była mi bliska jak moja mama to jednak i plakalem i tesknilem choć faktycznie smierc mojej mamy i btata już bedac dorosłym przezylem, przezywam caly czas gleboko i tesknie.

  4. RACJA . Dzieci reagują różnie . Wychowanie decyduje . Ale w Ameryce patrzy się różnie na różne sprawy . Prezydent Adamowicz latał do USA nie tylko z okazji Wigilii .

  5. W wieku 11 lat tylko niedorozwinięte dziecko nie rozumie czym jest śmierć i pogrzeb.

  1. Jest jedno słabe ogniwo tej teorii (nie żebym sam nie analizował tego wydarzenia). Jeśli to jest mistyfikacja to jak można zmusić dziesiątki ludzi do milczenia, bo trudno uwierzyć że ci ludzie przy reanimacji, wszyscy na scenie, rodzina… że ci wszyscy to ludzie nieświadomi w czym biorą udział. Jest teoria “najmłodsza córka chichocze w kościele” czyli wie że ojciec żyje i co 11 latka nigdy się nie wygada najlepszej koleżance, nigdy nie wyjawi tej tajemnicy na przerwie w szkole. hm…

 3. Oczywiście, że będę czepiał się.
  Tak światło wyłączono ale zwróćmy uwagę, że reanimacja nie przebiegała w ciemności ponieważ całe nazwijmy to pole było odpowiednio oświetlone m.in. przez światło reflektora sceny.
  Po drugie światło wyłączono (i bardzo dobrze) po to, żeby nie robiono z tego jakiejś sensacji. Pamiętajmy, że ludzi lubią sensację a jeszcze bardziej utrwalać taką sensację (komórka, kamera).

   1. czy to jest symbol masoński ?. Trudno powiedzieć, może jakaś jego modyfikacja. W to nie wnikam.
    Co do dziewczynki to również podchodzę do tego sceptycznie ponieważ… mam to samo. W mega ciężkich sytuacjach dostaję śmiechawki. Jej śmiech traktuje jako formę pewnej samoobrony psychiki w stosunku do sytuacji. To taki bezpiecznik dla psychiki.

    Podkreślę raz jeszcze. Pod kątem politycznym i ideologicznym martwy Adamowicz jest znacznie cenniejszy niż żyjący gdzieś tam z Kulczykiem na Hawajach. Na jego śmierci korzystają dosłownie wszyscy bo mogą przepchnąć swoje projekty.

    1. Sama czasem mam tak że w wyjątkowo stresujacych sytuacjach muszę powstrzymywać się od śmiechu, niemniej jednak zachowanie dziewczynki mimo wszystko jest zastanawiające…
     A sam symbol fakt faktem może być jakąś przeróbką, ale niestety nie wiem za wiele by to sobie wystarczająco dobrze wytłumaczyć…
     Co do końcówki: zgadzam się z tobą…

  1. Nie zgadzam się,jak się kogoś ratuje to nie ma tu miejsca na fałszywy wstyd. Reflektory POWINNE być włączone nawet na ludzi by ewentualnie zobaczyć czy sprawcą był sam. A światło potrzebne by odpowiednio tamować krew,której nikt nie widział. W głosie spikera nie ma cienia adrenaliny,jest prawie obojętny jakby się komuś szklanka zbiła a nie bandzior na scenie i ugodzony nie kto inny a prezydent!

  2. Komuś kto ma 2 rany po nozu nie robi się tak intensywnego masażu jak to widziałam na którymś filmiku tylko zakłada ucisk..
   No chyba że chce się wypompowac resztę krwi.

 4. P.S skąd morderca wiedział, że Adamowicz nie żyje. Skoro zadane rany świadczą o działaniu niemalże profesjonalisty to jasnym jest, że wiedział co robi i jaki będzie tego efekt.

  To samo pytanie można zadać skąd Julia Czasownikowa (internetowe wydanie konsomolskaja prawda) pisząc nekrolog o prezydencie Kaczyńskim na prawie dobę przez wydarzeniem wiedziała, że nie żyje skoro oficjalnie jeszcze do tego nie doszło.

  1. Z tym nekrologiem to nie. Po prostu przygotowuje się nekrologi wcześniej, żeby od razu dać gotowy po fakcie, z ewentualną drobną poprawką.
   Może coś takiego wyciec i tyle.

 5. Dziwne jest też to, że zwykły szalony człowiek był w stanie zadać tak precyzyjne ciosy. W więzieniu tak uczą? I od razu miał tą pewność, że zabił, co też mnie uderzyło od samego początku. Do tego żona i córki wcale nie wyglądały na złamane, jak oglądałam fragmenty pogrzebu to Tusk wyglądał na bardziej zdołowanego niż najbliższa rodzina. Teraz Gdańsk może realizować testament, czyli kontynuować edukację (deprawację) dzieci i młodzieży, a jak ktoś coś powie to będzie mowa nienawiści. Mało brakowało, a byśmy mieli nowego świętego… Może jeszcze go obwołają świętem albo męczennikiem.

 6. NIC nie dzieje się PRZYPADKIEM.. Ujęcie kamerzysty na śmiejącą się córkę “zmarłego” jest CELOWE, aby ogłupić społeczeństwo do granic możliwości… Dzięki takim obrazom jeszcze bardziej będą się nakręcać i tym sposobem następuje przeciwwaga dla tych opłakujących Adamowicza.. Zostawmy TEN temat i OLEJMY ich.. Przekonacie, że wyborcy POPiS nadal będą podsycać temat aby pokazać w świecie jacy Polacy są agresywni i tworzą mowe nienawiści.. Ja wiem że Adamowicz to SZOPKA i TEATR ale olwam i niech się żrą wzajemnie POPiSowe towarzystwo..

 7. Przecierz stuhr to zyd a nie polak

 8. Wy tak wszyscy na poważnie z tą córką która wie że jej ojciec jednak żyje?
  Do wszystkich którzy to pamiętają że jak byli mali to im ktoś lub coś zmarło i płakali cały czas nie uśmiechając się ani razu. Na pewno pamiętacie wszystko, po ile teraz macie lat?
  https://www.newsweek.pl/wiedza/psychologia/dlaczego-smiejemy-sie-w-najmniej-odpowiednich-momentach-naukowcy-znaja-odpowiedz/yw17px3

  1. zanim umieściłem zresztą nie moje spostrzeżenia dotyczące córki, byłem podobnie jak Ty krytyczny i wiedziałem, że takie rzeczy mają miejsce wśród dzieci.
   Aczkolwiek traktuje ten fakt jako jeden z wielu argumentów, ponieważ uzbierało się ich dużo. Można jeden, dwa uznac za dwuznaczne, ale nie kilkanaście…

 9. 13ty to ulubiony dzien mossadu bo wtedy zostal oficjalnie utworzony mossad..tak jak polskiego wywiadu 22..Adamowicz zginal bo musieli odwrocic uwage od wyroku tworcy Amber Gold bo ta kase mossad do spolki z polskim wywoadem zawineli

 10. To nie chodzi tylko o rozbawienie córki ale ogólnie o zachowanie tych Pań. Przeżyłam śmierć rodziców w wieku lat 11 i 18, widziałam jak mama przeżywała śmierć taty, widziałam jak inne kobiety przeżywały śmierć mężów i nasuwa mi się tylko 1 myśl – ściema. Owszem, przed pogrzebami byłam nienaturalnie wesoła ale odwróciło się to w chwili pogrzebu. Młoda kobieta, kochająca żona po nagłej i tragicznej śmierci męża – publikacje w internecie, oświadczenia, przemowa na pogrzebie, really??? wdowa jest w stanie stanąć przed tłumem na pogrzebie męża??? really? Nie widać przeżywania traumy, raczej naburmuszenie, a takie łezki to mi lecą jak się uszczypnę.

  1. A może była nafaszerowana prochami, bo ja też bardzo byłam zdziwiona, ze przemawia i taka opanowana. Ja bym tak nie potrafiła przemawiać na pogrzebie najbliższej mi osoby.

   1. Może i coś brała, nie wiem jak przemawiają ludzie na silnych prochach uspokajających. Ja zwróciłam uwagę na wyuczoną dykcję, sztuczne opanowanie i to, że w ogóle była w stanie publicznie się wypowiedzieć i przed pogrzebem, i w trakcie , i po, właśnie, szczególnie dzisiaj.

 11. Przecież to oczywiste!!! W czasie pogrzebu w kosciele byl telebim (widac go na niektorych ujeciach), ta dziewczynka ewidentnie patrzyla sie na siebie w czasie rzeczywistym i dlatego sie usmiechala!!!

  1. Telebim to był na zewnątrz

 12. Jak dla mnie to totalne bzdury. Dzieci nie rozumieją jeszcze tego co się dzieje. Dla nich wystać grzecznie w kościele godzinę to jest ciężko a co mówić 3 godziny. To że córka ś.p. Adamowicza uśmiecha się o niczym nie świadczy. Ona się uśmiecha w chwili kiedy ktoś wypowiada jej imię. Zobaczcie sobie, dokładnie taka sama sytuacja jest kiedy przemawia pani Dulkiewicz i kiedy wypowiada jej imię i imię siostry. Wtedy popatrzyła na siostrę i się uśmiechnęła. Po prostu ucieszyła się ze ktoś o niej wspomniał

  1. Bzdury opowiadasz ona się uśmiecha nawet jak ksiądz do nich podchodzi, ieszy się później kilka razy nie wiadomo z czego, mnie też uderzyło oglądając pogrzeb, że bardzo dużo się śmiała, poza tym kręcila się i wierciła jakby nie mogła usiedziec

 13. Przeanalizujcie ubiór zamachowca.Na scenie spodnie niebieskie a jak go prowadzą do samochodu brązowe i buty i kurtka.Ciekawe.Chyba że ja widzę dwie różne osoby.

 14. Mnie zastanawia fakt jak chory psychicznie mógł zadać tak precyzyjne ciosy

 15. To wszystko TEATR DLA GOJÓW … oto kolejny przykład po masakrze aktorka kryzysowa, która przeżyła strzelanine w której przyjęła 3 kule z AR15 ha ha ha i zaraz po tym udziela się na konferencji śmiejąc… https://www.youtube.com/watch?v=hTTMfYmRRgo ,zaraz wam pokaże ojca, ktory w innej masakrze stracił córkę… Oto i on, podchodzi uśmiechnięty zaraz po tym wciela się w rolę https://www.youtube.com/watch?v=0JoeXAFBbpQ

 16. Jaką rejestrację miała karetka, która zabrała P. Adamowicza? I czy karetki były na pewno dwie?

   1. Miłosz
    Stefan
    Wilmont
    MSW

 17. Dzięki.
  Spróbuję spisać swoje spostrzeżenia dotyczące karetek, pochodzące wyłącznie z sieci, bo naovcznym świadkiem nie byłam. Sytuacja trochę przypomina grę w trzy kubki, a może nawet więcej niż trzy.
  Jako pierwsza przyjechała karetka Adiutare, z oznaczeniem P/S i rej. 999, nazwę ją 1. Z niej wysiadła ekipa reanimacyjna.
  Tu
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24359849,nozownik-na-scenie-podczas-finalu-wosp-w-gdansku-nieoficjalnie.html
  pojawia się karetka z oznaczeniem P i rej. 978, nazwę ją 2. Nie widać jej numeru bocznego z pogotowia. Sprawdzam po rej. na Czerwonesamochody.com i już wiem, że to nr G0106.
  Podobną z wyglądu i oznaczenia P widać tu
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/atak-na-prezydenta-gdanska-przyjazd-karetek-reanimacja,900206.html
  Wygląda na to, że w niej umieszczają Prezydenta. Ale to nie 2, bo nr boczny ma inny,co widać w 1:25 minucie. Jego końcówka to nie 06, ale 10 albo 40. Więc jest już karetka nr 3…
  Żeby tego było mało, jest jeszcze karetka nr 4, która ponoć też odjeżdża z Prezydentem.O tu, jako ostatni filmik.
  https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Nozownik-zaatakowal-Pawel-Adamowicza-n130914.html
  Ma oznaczenie tym razem S, nr rej. 461 i boczny G0101, co znajduje potwierdzenie na czerwonesamochody.com…
  Czy dobrze główkuję???
  I którą faktycznie odjechał Prezydent?
  Ciekawostka na zakończenie…
  W sieci można zneleźć wiele różnych zdjęć karetek Adiutare, są dwie, ale żadna nie ma rej. 999 i z wyglądu nie przypominają właśnie tej.

 18. Do komandosów po przeszkoleniu z posługiwania się nożem (do nożowniów z praktyką nie śmiem a i dostępu do netu mogą nie mieć), czy to co widać podczas rzekomego ataku
  https://d.tube/#!/v/czcibor360/202kahxy
  trwającego bezpośrednio mniej niż dwie sekundy (1,5?)wygląda na zadawanie, jak podawały media, trzech ciosów nożem w trzy jak by nie było oddalone od siebie miejsca? czy tam widać charakterystyczne ruchy ramienia trzykrotnego wyprowadzania do przodu i cofania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: