Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Arabscy ​​chrześcijanie ścierają się gwałtownie z policją w Hajfie nad bluźnierczą rzeźbą “McJesusa”

3 oficerów rannych, gdy setki demonstrantów próbują wtargnąć do Muzeum w Hajfie podczas demonstracji przeciwko przedstawieniu Ronalda McDonalda na krzyżu

 

Setki arabskich demonstrantów zderzyło się z policją w Hajfie w piątek przed pokazem muzeum rzeźby przedstawiającej Ronalda McDonalda, maskotkę giganta fast foodu, na krzyżu,  wzywając do usunięcia dzieła, które niektórzy nazywają obraźliwie.

Policja twierdzi, że kilkuset protestujących próbowało przedostać się do Muzeum Sztuki w Hajfie podczas demonstracji, a trzech oficerów zostało rannych przez rzucone na nich kamienie.

No cóż teraz każde wypaczenie i atak na Boga można nazwać sztuką, tak samo jak mówienie prawdy mową nienawiści.

 

 

 

Wideo z demonstracji pokazało bójki, kiedy policja użyła gazu łzawiącego i granatów ogłuszających, by usunąć protestujących.

Jeden z protestujących skarżył się, że rząd bardzo powoli reaguje na ich obawy, ponieważ pochodzą oni z chrześcijańskiej mniejszości. “Gdyby umieścili [rzeźbę] Hitlera za pomocą zwoju Tory, natychmiast by odpowiedzieli” – powiedział na stronie informacyjnej “Walla”.

Przed protestem policja rozmieściła oficerów ze specjalnego oddziału patroli, by pilnować muzeum po tym, jak w czwartek w muzeum rzucono koktajl Mołotowa..

 

 

“McJesus”, który został wyrzeźbiony przez fińskiego artystę Jani Leinonena i przedstawia ukrzyżowanego Ronalda McDonald’a, został zaprezentowany w sierpniu jako część wystawy “Sacred Goods” muzeum w Hajfie .

 

 

Przedstawienie zawiera również szereg innych elementów przedstawiających Jezusa, w tym jeden z nich jako lalkę “Ken”, a także wizerunki z innych religii.

 

W czwartek minister kultury Miri Regev wysłała do dyrektora Muzeum w Hajfie Nissima Tala list wzywający do usunięcia rzeźby.

“Brak szacunku dla symboli religijnych uświęconych wielu wiernych na świecie jako akt artystyczny jest nieuprawniony i nie może służyć jako sztuka w instytucji kulturalnej wspieranej przez fundusze państwowe” – napisała.

 

Takie bluźnierstwa mogą być chyba tylko w tym fałszywym Izraelu.

Paradoksalnie to arabscy chrześcijanie bronili Jezusa….

 

 

Kiedyś umieszczono udającą Jezusa małpę na krzyżu:

 

 

Żeby pokazać komplet zwiedzenia spójrzmy na ołtarz katolicki:

 

 

Elementem wspólnym Żydów syjonistycznych oraz wysokiego szczebla funkcjonariuszy Watykanu jest nienawiść do Jezusa. Natomiast różni ich jawność. Ci pierwsi nienawidzą niemal oficjalnie, ale ci drudzy w ukryciu, co widać po owocach.

 

Drwiny z Jezusa były, sa i będą, ale teraz się nasilają co jest objawem a raczej zapowiedzią przyjścia Jezusa.

Tak więc cieszmy się, gdyż nasz  powrót do domu Ojca jest bliski.

 

 

 

 

Updated: 15 stycznia 2019 — 17:05

1 Comment

Add a Comment
  1. To ma być sztuka? To jest kurde dramat, aż szkoda strzępić język, naprawdę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: