Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor w Kalifornii traci pracę po opublikowaniu napisu “Homoseksualizm nadal jest grzechem”

 

“Ostatecznym celem było stwierdzenie, że podczas gdy kultura może się zmieniać, Biblia nie” – powiedział Justin Hoke dla SF Gate. “Kultura domaga się obecnie, byśmy nazywali” dobre “to, co Biblia nazywa złem”. Wiadomość natychmiast wywołała protesty wśród członków społeczności. Wielu demonstrantów zebrało się przed kościołem po raz pierwszy “Shastina Love Rally”, który potępił ten znak i pochwalił społeczność LGBT.

“Naprawdę musieliśmy udoskonalić nasze przesłanie, aby być jednym w miłości i wsparcia dla każdego, kto czuje, że jest celem tego znaku”, powiedziała Brama SF, Amelia Mallory, jedna z trzech kobiet, które zorganizowały wiec. 

“Debata na temat religii jest bezproduktywna, dla jednego, a także nie chcemy, aby ktokolwiek czuł się tak, jakbyśmy byli przeciwko chrześcijaństwu jako całości. Ludzie są mile widziani, ale nie mogą się dziwić, jeśli ludzie podejmą działania przeciwko takiemu publicznemu pokazowi. Nie trwało to długo, dopóki ktoś nie zniszczył znaku.

 

 

Amelia Malory powiedziała w proteście przeciw pastora napisowi:

“Sam znak idzie tą cienką linią między prawdą a fikcją” – mówi Mallory. ” Jeśli religia jest wiarą, którą ktoś trzyma i używa jako narzędzia, aby być lepszym człowiekiem, całkowicie popieram ją. Ale jako mama nie chciałabym, żeby ktokolwiek powiedział moim dzieciom, że są w jakikolwiek sposób mniejsi z powodu czegoś, na co naprawdę nie mają kontroli.”

 

 

Miłość jest większa niż nienawiść. Dla systemu szatana tolerancja wobec zboczeń i grzechu jest miłością. Takim dokładnie hasłem posługują się przeciwnicy Prawa Boga. Jesteś przeciw satanistycznej organizacji gejów? jesteś pozbawiony miłości. Jesteś za Prawem Boga? jesteś bez miłości. Skąd my znamy te węże.

 

To jest język węża, a teraz posłuchajcie jak on brzmi w wersji bardzo przebiegłej:

 

“Nie zamierzamy wysuwać logicznych argumentów po ich stronie i pozwolić im odejść,” Aha, widzę światło! ” I nikt się tego nie spodziewa. Dla nas ważne jest to, że podnosimy głos, wykorzystujemy nasze ciała, znaki, sztukę i ekspresję, aby zrównoważyć przesłanie znaku i próbować promować integrację i tolerancję “.

 

 

 

 

 

Zaledwie kilka dni później Pastor Hoke niespodziewanie ogłosił, że nie jest już pastorem Kościoła Prezbiteriańskiego Trinity Bible. 

Według postu na Facebooku, Hoke mówi, że wielu ludzi, w tym starszy kościoła, grozili, że odejdą, jeśli nie zrezygnuje z roli pastora. 

“Nie chciałem odejść, nie zrezygnowałem,  chciałem zostać” – dodał Pastor Hoke. 

 

Na podstawie:

https://www.yahoo.com/lifestyle/community-protests-anti-lgbtq-church-sign-reads-bruce-jenner-still-man-232228374.html

oraz:

 

https://www.kdrv.com/content/news/Controversial-Church-Sign-Vandalized-Protesters-Offer-Help-504132221.html

 

 

 

Zaczyna się radykalna walka na wartości. Ludzie są stawiani pod ścianą, a ich wiara jest sprawdzana. Pastor zdał egzamin, ale członkowie kościoła oblali.

Pan Jezus przyszedł z mieczem.

 

 

 

 

Niebawem i w Polsce zacznie się podział i będzie widać czarno na białym kto jest kim.

Nie ma jedności w bezbożności!!!

Chwała Bogu za ten podział.

 

 

 

Updated: 14 stycznia 2019 — 17:08

2 komentarze

Add a Comment
  1. Brawa za odwagę temu człowiekowi…

  2. Chwała Bogu za ten podział
    Amen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: