Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Twórca Gangu Albanii Popek zakłada partię. W programie podatek katastralny?

 

Popek chce  Nowoczesnej Teorii Monetarnej aby Polska miała  własną walutę, by nie  zbankrutować, ponieważ w każdej chwili można dodrukować pieniędzy, a co za tym idzie, nie przejmować się deficytem budżetowym.

Autorem Nowoczesnej Teorii Monetarnej  jest Warren Mosler, który przez 30 lat pracował na Wall Street.

 

Pomijając bezbożność Popka i jego małe szanse na uzyskanie choćby jednego procenta poparcia.

Problem polega na tym, że wg tej teorii politycy mieliby zlikwidować podatek dochodowy, który miałby być zastąpiony katastralnym. Tak więc Ci, którzy dostali w spadku domy i mieszkania,  a ledwo je utrzymują, musieliby odprowadzać podatek od wartości nieruchomości. Mało tego, wg teorii Moslera państwo (politycy) kupowałoby zadłużone domy. Droga do nadużyć tak wielka jak pazerność lewicy.

 

My czasem źle myślimy o rządzących, ale okazuje się, że może przyjść ktoś gorszy,

Pomimo małych szans na wejście tej partii, uważam, że pojawienie się jej na scenie ma wywołać dyskusje nad podatkiem katastralnym.

 

Z drugiej strony scena polityczna robi się w Polsce bardzo niebezpieczna, ponieważ gwiazdy estrady wchodzą do sejmu, a to oznacza, że by zwyciężyć w wyborach niebawem trzeba będzie mieć duzy krąg bezmyślnych fanów.

Wystarczy wymienić: Kukiza, Liroya, a w USA Schwarzenegera (burmistrz).

Jeśli tacy ludzie jak Popek będą dochodzić do władzy, to stworzy się  czysty (oksymoron) system lucyferiański. Wystarczy mieć fan klub jak Doda aby wejść

do sejmu, a wtedy będziemy marzyć o rządach PIS.

 

 

Updated: 9 stycznia 2019 — 11:36

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Ten podatek leży na półce już od wielu, wielu lat. Jeszcze nie nastał czas na jego wprowadzenie, ale będą go wprowadzać w swoim czasie niestety. Kiedyś wywłaszczano ludzi w sposób bezpardonowy, teraz wszystko robione jest w białych rękawiczkach. Chodzi o zniszczenie klasy średniej. Oni tak czy tak wprowadzą ten podatek, ale zanim to nastąpi trzeba oswoić ludzi z tą wizją.

  1. Dokładnie to taka zajawka, anons, przedbieg. W końcu komunizm jest ostatecznym celem satanistów. Tylko że będzie to komunizm jak to nazywasz w białych rękawiczkach, tak jak już teraz tysiące ludzi jest bezradnych wobec działań komorników lub innych urzedów przypominających szeryfa z Robin Hooda

 2. Wczoraj był chyba na Interii czy gdzieś artykuł o tym jak Państwo będzie mogło przejmować firmy ps a co do Popka.Goscia nie znam osobiście ale lubiłem niektóre jego utwory starej Firmy .Polecam Firma utwory “kiedyś”,”brat” ,czy “po tej samej stronie” .Może i słownictwo czasami niezbyt grzeczne jak na chrześcijan przystało to przekaz jasny koleżeński ukazujacy często wady systemu jak w ostatnim utworze .Popek to utalentowany gość mam nadzieje że wierzący.Gdzies tez słyszałem jego utwór (nie mogę znaleźć ) o wierze a że ma styl bycia jaki ma ,no wyróżnia się na pewno:)

  1. Janie, nie można mieszac ciemności ze światłem. Tusk tez mówi wiele prawdy o PIsie

 3. Wiem .Tylko rządy Boga są w stanie coś zmienić by było sprawiedliwie .Co do PiS trochę moje nastawienie anty spada bo jak porównać do PO choć to często to samo to już lepiej chyba obecni bo motaja się ale działają ,wiele decyzji wkurza ale coś się zmienia że choć trochę dostają średniacy czy biedniejsi a poza tym gdy chcą podnieść ceny i czują nacisk społeczeństwa to próbują przynajmniej odwlec w czasie i grają na czas a PO wprowadzało ,wprowadziłoby niekorzystne zmiany nie oglądając się na ludzi a w razie protestów by je tłumili tak mysle

  1. i tu taj się z Tobą zgodzę 🙂

   1. Warto pamiętać o słowach p.premiera Morawieckiego(ujawnionych na taśmach) __” Najpierw rozbudzić oczekiwania i dać, a potem wygaszać rozbudzone oczekiwania” oraz o “pracy za miskę ryżu”, która tak się premierowi podoba.

  2. A emeryci dalej umierają z głodu. PIS o nich bardzo dba, oj bardzo… Poprzednie rządy też nie dbały ale przynajmniej nie rozdawały pieniędzy na prawo i lewo tj. swoim wyborcom. W Polsce ok. 30-40% emerytów nie wykupuje wszystkich leków bo ich nie stać. PIS daje wiadomo komu. O emerytach nikt nie myśli, bo i po co….Przykre, ludzie przepracowali dla tego kraju 20-30-40 lat a teraz niech umieraja z głodu , bez leków , w kolejkach kilku miesięcznych do lekarza i kilkuletnich w oczekiwaniu na operacje. A PIS niech dalej rozdaje pieniądze. No ale jak się ma 20, 30, 40 lat , jest się młodym i zdrowym, to kogo obchodzą ludzi starzy , schorowani, emeryci. Obecnie panuje wszechogarniejacy egoizm. A swoją drogą ciekawe jaka jest średnia wieku ludzi czytajacych ‘detektywa’. PIS bardzo dba o potrzebujących , oj bardzo…!?

   1. Właśnie.. To bardzo smutne że ludzi nie stać nawet na minimum…

 4. Myślę, że powinno być “LUB” zamiast “i”, ponieważ jest on bezbożny, to ten świat powinien go popierać…

  “by zwyciężyć w wyborach niebawem trzeba będzie mieć duzy krąg bezmyślnych fanów.” – Zawsze tak było. Ten kto jest popularny może wpływać na innych, jest postrzegany na plus. Partie tez wydaja kasę na kampanie zeby dotrzec do ludzi, pokazac się itp itd. Nihil novi sub sole.

 5. Hej, widzieliście może filmy tego pstora? Wydaje mi się, ze mądrze mówi. W tym filmiku mówi np o tym, ze znajomość Tory będzie miała duże znaczenie podczas wielkiego ucisku, żeby nie dać się zwieść. O islamie tez mówi. Oglądałam tez jego inny filmik na temat szabatu, również ciekawy https://youtu.be/tWCLoL8p3L8 co myślicie?

  1. to są chyba Żydzi mesjanistyczni. Nie oglądałem filmiku, kanał znam.
   Prawda o Prawie tak autorzy? z dystansem

 6. Nasienie węża samo siebie określa w swoich piosenkach po rodzie krwi: ” Czy ty jesteś czystej krwi, czy ty jesteś vip”, “wtedy pokaż twoje kły”. https://teksciory.interia.pl/popek-dj-frodo-vip-tekst-piosenki,t,669194.html

  Teraz zastanówmy się, kto tak naprawdę siedzi w lożach vipów? Vip, to dla mnie skrót od słowa Viper – żmija.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: