Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trump przeciw Mikołajowi.

Pamiętam jak około roku temu zwróciłem uwagę pastorowi Kurylasowi, że przebrał się za świętego Mikolaja. Wielka rzesza fanów, gdyż jest on idolem poczęła go bronić. .

Przypomnijmy sobie, kto kryje się za Mikołajem. Oto słynny zwłaszcza z Niemiec Krampus:

 

 

 

 

To jest prawdziwy wizerunek Mikołaja. Katolicki biskup i wraz z nim demony. Ponoć ów święty katolicki Mikołaj za życia uderzył kogoś w twarz z przekonań religijnych. Było kiedyś tak, że na pewnych świętach tzw bożego narodzenia, część mojej dalszej rodziny walnęła w stół, ciotka przeklęła kiedy powiedziałem, że Wałęsa był agentem i cały sejmy jest dwoma stronami tej samej monety. Oni bronili pobożnej lewicy…

 

Tymczasem pan Trump z żoną Melanią rozmawiali w poniedziałek wieczorem z dziećmi, które dzwoniły do Dowództwa Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej i Kosmicznej (NORAD) z prośbą o zlokalizowanie, w którym miejscu leci święty Mikołaj na swoich saniach. Jednemu z nich, siedmioletniemu Colemanowi powiedział, że “marginalna” część dzieci w jego wieku naprawdę sądzi, iż pan w czerwonym ubraniu z długą, siwą brodą istnieje.

 

 

Wywołało to wielkie oburzenie w sieci podobnie jak wśród  hmm “chrześcijan” nietropiących pastora Kurylasa. Dlaczego tak się stało? Ponieważ za każdym większym kłamstwem stoją siły duchowe. Za kłamstwem maryjnym, za kłamstwem bożo narodzeniowym i innymi. Tradycja i religijne przekonania wzbudzają wiele emocji, ale wśród pogan. Człowiek narodzony z Ducha Bożego, podałby logiczne argumenty nie obrażając nikogo.

 

Duża część chrześcijan mogłaby się ucieszyć z śmiałej postawy Trumpa i uznać nawet, że stoi on po stronie prawdy. Jednak nie da się stać po stronie prawdy za choinką i z zięciem wyznania judaistycznego, mającym siedzibę przy 666 Avenue.

 

 

 

Popatrzcie, często są nam przedstawiane takie półprawdy. Te półprawdy olśniewają ludzi, by wierzyli w inne kłamstwa.

Mikołaja nie ma, ale rytuał z Arabami wspólny jest:

 

 

Trump nie jest byle jakim politykiem. To nie jest jakiś Tusk czy Wałósa z tzw Matką Boską w klapie marynarki. To ktoś o wiele bardziej poważniejszy.

 

 

“Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli” Jana 8.

 

Chwała Panu Jezusowi za prawdę.

 

 

 

Updated: 27 grudnia 2018 — 09:04

3 komentarze

Add a Comment
  1. dobry tekst, dziękuję za zamieszczenie…

  2. Na You Tube w jednym z kazan wystepuje w ksiezowskiej koloratce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: