Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Student występuje w Luterańskim Seminarium Duchownym w stroju DRAG do piosenki “”Dotknij mnie i podpal mnie””.

 

Student Seminarium Luterańskiego w Minnesocie, uznawanego za największe seminarium apostolskiego Kościoła Ewangelicko-Luterańskiego w Ameryce (ELCA), niedawno wykonał w kaplicy w kampusie Olson w ramach corocznej imprezy taniec przebieraniec. Wideo spektaklu wywołało zarówno aplauz, jak i smutek ze strony widzów.

Anders Nelson, który jest na ostatnim roku studiów i pragnie wejść do służby, opublikował wideo ze swoim występem jako “Rhonda F’Plause” w mediach społecznościowych 10 grudnia, pisząc: “Oto debiutancki występ Rhonda F’Plause w Luther’s Annual Lip Sync Battle!  ”

Nelson, ubrany w długą blond perukę i bardzo krótką różową sukienkę, tańczył do piosenki “Baby, I’m Burnin” autorstwa Dolly Parton.

“Twoje oczy odzwierciedlają miłość i pożądanie / Widzę, że potrzebujesz mnie / potrzebuję cię, by mnie zadowolić / Dotknij i podpal mnie” – mówi tekst. “Nie mogę ci się oprzeć / Za każdym razem, kiedy cię całuję / Wtedy wszystko zaczyna się w płomieniach.”

 

To nie jest najgorsze. Zainteresowałem się tematem czytając komentarz pod filmem i oto co mnie zatrwożyło bardziej niż ta profanacja:

 

Kocham cię, Anders! Mam ogromny szacunek dla swoich duszpasterskich i umiejętności przywódczych, twój sunshiney radości i miłości rozprzestrzenia i inspirująca cierpliwość i tolerancja”

 

Sam Andres powiedział:

 

“”Mogę was zapewnić, że Trójjedyny Bóg jest obecny tutaj w Seminarium Lutniczym” – napisał. “Mogę również zapewnić, że amatorskie występy dragów nie są jedyną rzeczą, która się tutaj dzieje; jesteśmy świadkami obfitej łaski i miłości Boga poprzez nasze studia i posługę “.

 

Zło nazywane dobrem. Totalne odejście od świętości. Czy to wina Andersa? Nie, to jest wina tego letniego kościoła jak tysięcy innych. Trudno sie dziwic jak odejście od świości zaczyna się od świętowania niedzieli i Sol Invictus, a potem to już leci:mecze, hip hop,

 

Pewien anglikański kaznodzieja kiedyś powiedział :

 

“… Czy twoja Biblia jest twoim codziennym jedzeniem, światłem dla twoich stóp i latarnią na twojej ścieżce? Czy jesteś ponad bojaźnią ludzi i czy możesz lekko myśleć o ich uwielbieniu w porównaniu z tym, co pochodzi od Boga? Czy liczysz wszystkie rzeczy, które tracisz, jeśli możesz wygrać Chrystusa? Czy liczycie na życie, które teraz jest, które jest niczym w porównaniu z tym, co ma nadejść? O! Jeśli nie wiesz o tych sprawach, to  drżyj dla Twojego dobra i żałuj! “”

 

Kiedyś pastor Kurylas bronił Luteran organizujących spotkanie ekumeniczne z LGBT oficjalnie mówiąc, że będą ich ewangelizować. Taka mowa węża, a każdy kto mysli inaczej to brak mu miłości. Stary chwyt. Na miłość. Nie miłość do Boga, ale miłość do bezprawia.

 

Homo luteranie, czyli alians z “Grupą Polskich Chrześcijan LGBTQ

 

Wiecie jakie były komentarze broniące nie tylko Andersona, ale i  jego występ transeksualny?

 

 Zachęcam was, abyście z braterskiej miłości nie byli hipokrytami bigotami. I pokornie proszę was, abyście nie pisali tekstów świętych, aby zachęcić do sprytu i elitaryzmu.”

 

lub:

 

To, co uważam  we wszystkich tych niekończących się cytatach z pism świętych, to fakt, że odnoszą się bezpośrednio do każdego, kto wydaje osąd Andersowi. To taki błąd, aby rzucać te wersety myśląc, że są one objaśniające, kiedy naprawdę potępiają wszystkich, którzy błędnie osądzają”.

 

Czujecie? Nazywanie bezprawia jest potepianiem. Więc nie potępiajmy Hitlera, Stalina i polskiego obywatelstwa bankstersów nami rządzących… Nie potępiajmy Sodomy i Gomory ani pedofili. Każdy ma prawo do bezprawia…

 

Złe czasy nadchodzą. szkoda dzieci.

Szkoda, że te wszystkie kościoły niby ewangeliczne nazywane są protestanckimi, kiedy nikt nie protestuje ani przeciw Rzymowi ani przeciw sodomitom. Luternie są gorsi niż katolicy, gdyż w Polsce taki występ nie mógłby mieć miejsca w kościołach katolickich, a więc jakie to musi być  zwiedzenie?

 

 

 

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie wiedziałam gdzie wysłać, film który ma nawet w nazwie słynne New World Order (z tego roku)
  https://youtu.be/WOeHsQ7q3nw

  1. ok już opisałem. Dzięki.

 2. O przepraszam, protestuję, żeby coś nie przeszło u katolików 🙂 Chyba w Krakowie w 2017 roku w kościele katolickim na jakimś Triduum Paschalnym widziałem fotki artysty japońskiego gdzie się przy ołtarzu rozebrał do samych majtek w ramach występu zaplanowanego w kościele pełnym starszych pań w beretach moherowych.
  Także wypełnia się powoli. Będzie jak za dni Noego i jak za Sodomy i Gomory. Smutne to, ale grunt, że widzimy te znaki czasu powrotu KRÓLA 🙂

  1. ok, ale pewnie ewenement a u Luteranów to standard prawie

   1. Na razie chyba faktycznie to był ewenement, niemniej jednak ten sam duch Sodomy rozlewa się po świecie, kościołach, zborach i parafiach.

    Nasuwa mi się pytanie, czy oni jeszcze w seminariach studiują Biblię? Wątpię…

 3. Jakie to żenujące….
  Nie ma oddzielenia od świata
  Pozniej można pokazywać jakim się jest super gościem
  Chrześcijanin i to taki ,który przyciąga tłumy
  A nie to co my ,czepiam się i tylko Prawo

  1. Do tego kierują się społeczności w Polsce tłumy i tylko nie być prześladowanym tak jak na początku lat dziewięćdziesiątych. Wybijano szyby i wyzwano od kociaży. Tańce i hulajnoga w zborach taka kawiarenka z dyskoteką. A powiedz im že źle robą to mówią ty fanatyku opętany. To woła o pomstę do nieba. Zło dobrem nazywają a dobro złem.

   1. Pamiętam jak gościu mnie zwyzywal od podmiotu szatana.
    Byłam w szoku
    Tylko dlatego,że powiedzialam iz szabat dalej obowiązuje.
    Ludzie nie chcą prawdy,wola bajdurzenie pseudo pastorow o łasce.
    Zapominają, że Pan Jezus ustanowił też Prawo.
    Łaska wspaniała jest ,ale nie dla ignorantów Świętego Boga i Jego Prawa.
    Przykre,że tak wielu widzi tylko miłość bez drugiej strony-konsekwencji odrzucenia posłuszeństwa

 4. Proszę wpisać w przeglądarkę Desmond LGBT. Tylko ostrzegam. Drastyczne. To dziecko stało się już światową ikoną mającą bardzo duży wpływ na inne dzieci ponieważ jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne takie Desmondy.

 5. Ani to fajne, ani nic…poza tym brzydko wygląda jako kobieta…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: