Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Stanisław Michalkiewicz stoi po stronie diabła broniąc księdza kosztem molestowanej kobiety.

Niegdyś ceniony przeze mnie Stanisław Michalkiewicz pokazał swoją prawdziwą twarz stając w obronie księdza.

Ten znany nie tylko liberałom z partii Korwin publicysta, ale i z Radia Maryja powiedział

 

“”Dostać milion złotych za molestowanie, że tam ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał? Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga” –”

 

https://natemat.pl/251317,pedofilia-michalkiewicz-z-radia-maryja-odpowie-za-slowa-o-ofierze-ksiedza

 

Pan Michalkiewicz bronił kiedyś emerytur SBeków, a teraz stoi murem za księdzem. Dziękować Bogu ja już nie mam żadnych bożków ani wśród polityków, ani pastorów. Liczy się prawda i Jezus, bo to On jest prawdą i Jego Prawo, a prawda jest taka, że p. Michalkiewicz zadrwił z molestowania.

 

Stanisława Michalkiewicza to orzeczenie oburzyło. – Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne ku*wy nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie, a cóż do tego nasz biedny kraj – skomentował publicysta związany z mediami o. Tadeusza Rydzyka w felietonie zamieszczonym na YouTube.

 

Mocno się podzielimy z autorytetami tego świata. Nie ma to tamto w prawdzie i Prawie Bożym. Oni są wszyscy jednego ojca.

 

“Kapłan Roman B. ze stanu duchownego i z zakonu został wydalony dopiero niedawno, choć sprawa nowa nie jest. W 2008 r. został aresztowany, gdy okazało się, że przez kilkanaście miesięcy niewolił i gwałcić 13-letnią dziewczynkę. Jej rodzice byli przekonani, że oddali dziecko do internatu. Zmusił też swoją ofiarę do aborcji, bo “nie chciał mieć bachora”.

Za te przestępstwa został skazany na 8 lat więzienia, odsiedział z tego 4 lata. Gdy wyszedł zza krat, trafił do domu księży emerytów w Puszczykowie pod Poznaniem – nadal odprawiał msze i… znów kontaktował się z dziećmi. “

 

Materiał źródłowy:

od ok 8 minuty.

 

Panie Michalkiewicz. szanowałem Pana kiedyś. Rozmawialiśmy u Korwina. Ale wtedy nie wiedziałem tego co teraz wiem. Krytykował Pan zawsze ten nieludzki system, ale pan stoi po stronie tego systemu rzymsko-syjonistycznego.

Panie Stanisławie: niech się Pan nawróci i zacznie podążać za Jezusem, a nie za Rzymem!

Specjalnie dla Pana kieruję słowa apostoła Pawła:

 

“Choćbym posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. ” 1 Kor 13.

 

Z naciskiem na wiedzę, bo wiedzę i inteligencję Pan ma.

 

Jest pan cynikiem bez miłości, a więc jest Pan na dzień dzisiejszy niewierzącym.

Trafny komentarz tez jest pod tym filmem:

 

“Nie wierzę własnym uszom… zabrana z patologicznej rodziny, potrzebująca pomocy 13 letnia dziewczynka, kilkanaście miesięcy brutalnie gwałcona (przy wiedzy innych księży i egzorcystów), mająca za sobą cztery próby samobójcze, podawano jej narkotyki i leki by się nie broniła, zaszła w ciąże i została poddana aborcji, i w taki sposób jest opisywana przed Pana Michalkiewicza? Ciekawy jestem czy chciałby mieć takie przeżycia za 800 zł miesięcznie, kiedy traumę takiego wydarzenia nosi się w sobie całe życie. I o ile pracodawcy pedofila chętnie kładli łapę na jego zarobkach (część nich przecież idzie do Watykanu), oraz finansowali mu adwokata i pedofila zatrudniali przy dzieciach, to już ponieść odpowiedzialności za jego draństwo już nie chcą? Bronienie finansów korporacji religijnej, która doskonale wiedziała że ma w swoich szeregach pedofila i po wyjściu z więzienia zatrudniała go w miejscu z dostępem do dzieci (szukał kolejnych ofiar), to draństwo i skur… nie z tej ziemi. A może to dlatego, że korporacja promuje i daje zarobić Panu Michalkiewiczowi? Ktoś kto broni takiego draństwa, albo jest draniem, albo głupcem – albo po prostu robi to dla pieniędzy.”

 

 

 

To jest Pana polityczna porażka i dobrze. Może Pan otrzeźwieje, bo pan Rydzyk nie zbawia, ale Jezus Chrystus.

 

Niech ten Wasz katolicko-bestialsko-syjonistyczny system w końcu runie w imię Jezusa Chrystusa.

 

6 komentarzy

Add a Comment
  1. Widzę, że oddziela nas od świata ten sam miecz. Mnie też całkowicie odgrodziły te słowa Pana Michalkiewicza od Pana Michalkiewicza : wspólny mianownik, na którym zawsze “wykłada” się Babilon w człowieku : pogarda dla dziecka i usprawiedliwianie za wszelką cenę niesprawiedliwości popełnianych wobec niewinności dziecka. To jest granica niewidoczności dla ludzi, którzy do końca chcą się łudzić. I to jest granica naszego pisania do nich. Piszesz ostatnio z wyjątkową odwagą!

    1. Ja też byłam zaszokowana słowami pana Stanisława…przecież to jawna drwina z tych którzy przez to przeszli…

  2. Jaki autorytet może dawać człowiek nienawrócony. Choćbym nie wiem jak rozsądnie mówił, przeważnie w czymś się utopi. Wielu takich prowadzi kanał z braku kompetencji a raczej z kompleksów. Minimalizuje krzywdę i tak od dziesięcioleci ten sam system nic się nie zmieniło. Wolę posłuchać biednego a pełnego Ducha Świętego który być może nie umie się wysłowić, lecz dwa słowa, ściska serce i krzyk do Boga.

  3. https://youtu.be/J26E0_3Hpss
    Cejrowski jakie ma poglądy każdy wie ale warto posluchac do końca. Zawieszony.

    1. ale Cejrowski ponoc tez nie zainterweniowal na handel dziecmi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: