Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niepokojące prorocze sny: “Widziałem wielu pastorów i proroków w piekle”

Jest to tekst amerykańskiego autora.

______________

Podczas gdy ostatnio studiowałem Mateusza 7: 22-24 i prosiłem Boga o większe objawienie, miałem jeden z najbardziej niepokojących proroczych snów mojego życia. Pismo, które studiowałem w Ewangelii Mateusza, mówi: “Wielu powie Mi w tym dniu: Panie, Panie, czyż nie mówiliśmy z natchnienia Bożego w Twoim imieniu, nie wypędzaliśmy demonów w Twoim imieniu i nie czyniliśmy wiele cudownych czynów w Twoim imieniu? Ale potem oświadczę im: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie, wy, którzy praktykujecie zło. “”

 

W proroczym śnie zostałem zabrany do piekła, gdzie zobaczyłem wszystkich tych pastorów i osoby, które dokonały cudów, wypędzały demony i mówiły z natchnienia Bożego. To, co mi pokazano potem, nigdy nie zapomnę. Duch Święty pokazał mi długie szeregi ludzi stojących za tymi wszystkimi pastorami i osobami. Od razu mi objawił, że byli to wszyscy ludzie, którzy otrzymali cuda, proroctwa i które zostały kiedyś doświadczyli. Gdy patrzyłem na ludzi w tych wierszach, On powiedział do mnie: “Czy nie otrzymali cudów, proroctw i wyzwolenia, ale nigdy ich nie znałem?”

Obudziłem się ze snu, przestraszony i przestraszony. Powiedziałem do Ducha Świętego: “A więc nie tylko ludzie będą czynić znaki, cuda, ale ci którzy zostaną posłani do piekła, ale także ludzie, którzy otrzymali to wszystko, też  również będą w piekle.” Dlaczego?

Natychmiast Duch Święty przemówił do mnie ponownie i powiedział: “Bo ci, którzy czynicie cuda, prorokowali i wypędzali demony, nigdy nie głosili pełnej ewangelii Jezusa Chrystusa, która jest przesłaniem pokuty, tak bardzo zakochali się w darach, które dałem. im, że ludzie stają się dla nich trofeami i pamiątkami, kiedy moja moc objawi się w ich posłudze, powiedzą ludziom, że ich kocham, ale nigdy, że muszą pokutować za swoje grzechy. Powiadam wam, że wielkie oszustwo ogarnie znaki i cuda ruch na ziemi, strzeżcie się służby, w których przepłyną cuda i proroctwa, ale przesłanie skruchy nie ma końca, ostrzegano was. Wtedy się obudziłem.

 

____________________

 

Wyobraźcie sobie, że tekst ten jest umieszczony na stronie … charyzmatycznej, aczkolwiek zapewne odnosi się także do innych. Proroctwo jest mylnie rozumiane jako dar przewidywania, a np w biblii poznańskiej jest tłumaczone jako mówienie z natchnienia Bożego, a więc rzekome porywające kazania również mogą być traktowane jako proroctwo.

Co mnie w tym świadectwo utwierdziło, to fakt, iz oni faktycznie posługują się darami od Boga, ale nie głoszą nawrócenia. Tania łaska. To jest to, co zrelacjonował mi czytelnik:

 

 

Uwalnianie jako trofeum, ale skutek fatalny. Owszem demony wyszły, ale na chwilę.

Ciekaw jestem ile jeszcze osób z Krotoszyna miało manifestacje demoniczne po uwalnianiu.

Ciekaw jestem ile zborów protestanckich obchodzi święto klamcy Mikołaja? a ile będzie świętować 24 grudnia Sol Invictus?

Pewnie czytając moje teksty krytyczne o Mikołaju i katolickim bożym narodzeniu mawiają sobie “oj tam oj tam”.

 

Weźcie pod uwagę to, że osoby, które były uwalniane w tym śnie również wylądują w piekle, gdyż się nie nawróciły.

 

Będzie przesiew.

 

Updated: 27 listopada 2018 — 12:26

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Dobry tekst. No niestety, ale bez znajomości Biblii to pójdziemy jak baranki na rzeź prowadzeni przez wilki. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać.
  Błąd myślowy ogółu jest taki, że jak są cuda to od razu muszą być od Boga.
  Przypominam, że w Apokalipsie jest zaznaczone, że bestia będzie czyniła wielkie znaki i zwodziła ludzi. Nie ma nawet wzmianki, żeby Jezusowi takie rzeczy robili przy końcu czasów, a zasygnalizuję tylko, że apostołowie później też chorowali. Nie czynili cudów aż do śmierci… Taka wola Boga.
  Pozdrawiam,
  Boro

  1. W sensie, że jak? Co sugerujesz przez ten tekst?

 2. Dary i powołania są nieodwołalne. Ale używanie daru bez charakteru Bożego w człowieku jest demoniczne, chociaż to prawdziwy dar. Ludzi bardziej interesują doznania duchowe niż owoce Ducha Świętego. Odwrócenie od grzechu nie jest nauczane w społeczności. Ciągłe Usprawiedliwienie upadków i zwlotów chociaż powini już przyjmować twardy pokarm a tak po 10-15 latach potrzebują mleka. Tak wizję the end słuchałem tzw piekło pastorów. Coś w tym jest gdyż nawet Biblia zapowiada sąd nad złymi pasterzami którzy o trzode nie dbają tylko pasą swoje brzuchy.

 3. W różnych denominacjach można zaobserwować, iż jest tam część prawdy, lecz nie ma pełnego poznania. Pełne poznanie jest tylko u Pana. W jednych jest skupienie na doktrynie, nauka o usprawiedliwieniu oraz grzechu, lecz dary i reszta przeminęła, nie zbyt jest też mowa o zagrożeniach duchowych, które są realne, osoby, które się z czymś borykają po prostu milczą w zborach. W innych wychodzi się ku temu na przeciw, są służby uwalniania i uzdrowienia, oferują pomoc takim osobom, gdzie indziej nie mogą znaleźć, z pewnością są osoby, które w danych kwestiach znajdują tam pomoc, jednakże trzeba mieć na uwadze, że istnieją też podrabiane cuda i znaki, tak dziś popularnej ewangelii sukcesu. Każdy zbór bez względu na denominację jest narażony na zwiedzenie, przenika ono w formie, która jest danemu zborowi bliska u jednych przez fałszywe znaki i cuda, u drugich przez uśpienie polegające na skupieniu wokół teologi już odgórnie zinterpretowanej w przez daną szkołę teologiczną, jak by Bóg nie był zdolny objawić
  wierzącemu człowiekowi zrozumienie Swego Słowa. Coraz wyraźniej widać że dla biblijnego chrześcijaństwa przyszłość jest w zawiązywaniu domowych grup biblijnych, nam pozostaje trzymać się jedynie Słowa Bożego, patrząc na Jezusa Chrystusa.

 4. A w Wiśle to na czym był przepraszam?

   1. Prawda jest najważniejsza

    Z Wisły to tylko pamiętam konferencję “Jezus bez Religi”. totalne zwiedzenie. Wtedy było w miarę, teraz to bezczeszczenie SŁOWA BOŻEGO.

    W tym miasteczku to jakieś takie zagłębie takich rzeczy. Nie koniecznie katolickich. Kiedyś nawet było czekanie na pochwycenie. No i nie było akurat wtedy.

    Uwalnianie od demonów, proroctwa i wiele innych i uwierzcie to były duchowe rzeczy. Lecz Pokuty, Świętego życia tam nie usłyszysz…

 5. Hmm może chodzi o odnowę fundamentów? Jest tam taka służba

 6. Prawda jest najważniejsza

  Ludzie ogólnie mają mylne pojęcie PROROCTWA.

  PROROCTWO to nie tylko CZASY PRZYSZŁE. BO Bóg już powiedział co będzie w BIBLII.

  Teraz na podstawie BIBLII Bóg wyjaśnia co znaczą, to jedno.

  Bóg wykłada nam NASZE BRUDY DNIA CODZIENNEGO napomina i podnosi na Duchu, gdy mamy utrapienie. Lecz częściej mamy rózgę. Nie dziwię się. Ciągle jest brak pokory. Brak Uniżenie jeden przed drugim.

  Bóg podkreśla, żeby zbierać dobre rzeczy puki jest czas na to. Nie chodzi o fizyczne. Lecz takie jak Pokój, cierpliwość, uniżenie itd

  Podkreśla, że idzie ciężki czas. Lecz nie wojna jest straszna a zguba duszy.

  Tak jest w mojej społeczności już 11 osobowej:) 3 małżeństwa i brat, 2 + 2 dzieci. Niewiasty nakrywają głowy przez napomnienie przez Ducha Świętego. Bo wcześniej stwierdziłem, że to bez sensu i nie potrzebne (Mój błąd). Wiem, że to nie modne teraz. Wiem, że jest “100” przykładów wyjaśnień teologicznych. Inne czasy, znaczenie Słowa itp. Ja odpowiem tak:
  A jeśli się komuś wydaje, że może się upierać przy swoim, niech to robi, ale my takiego zwyczaju nie mamy ani też zbory Boże. Wiele rzeczy jest co LUD BOŻY zniósł. Pan Bóg ma naprawdę wiele cierpliwości.

  Ważna rzecz, nie podważajcie waszych rodziców w Panu, mimo że są starzy nawet jak się mylą. Bóg im pomyłkę zawsze może wybaczyć, lecz brak szacunku nam nie koniecznie. To przykazanie z obietnicą. Tak samo nie wierzący szanować trzeba. Wiadomo granicą jest Pan Jezus i święte życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: