Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawo niedzielne zaostrzone: nie będzie można w niedzielę zrobić zakupów w Żabce.

Do Sejmu trafił projekt nowelizacji ustawy o zakazie handlu w niedzielę i święta. Poseł PiS Janusz Śniadek poinformował, że po zmianach sklepy nie będą mogły funkcjonować jako placówki pocztowe. Oznacza to, że nie będziemy mogli zrobić zakupów w Żabce, która na podstawie wyjątku zamieszczonego w ustawie, legalnie otwiera swoje sklepy w niedziele i święta. “

wmeritum.pl

 

 

 

Polacy jeszcze nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Ba, nawet protestanci jak ich zwał tak zwał. Wystarczy logicznie pomyśleć, że wcale nie dobro społeczeństwa leży ustawodawcom na sercach, ale prawo papieskie. Już tłumacze tym, którzy za dekalogiem nie nadążają, a są tacy synowie oporni.

Gdyby tu chodziło tylko o odpoczynek w niedzielę, to politycy zadbaliby także o mniejsze podatki, bo to one są największym obciążeniem. Polak musi o wiele więcej pracować, aby dorobić się mieszkania niż sąsiedzi z Europy Zachodniej.

Za 1800 zł netto Polak ma utrzymać siebie i rodzinę, a oni pod płaszczykiem dbałości o ludzi wprowadzają prawo papieskie, bo to ono jest najważniejsze, a nie odpoczynek Polaków. Mamy najdroższe autostrady w Europie i najmniejsze kwoty wolne od podatku w UE.

 

“Kwota wolna od podatku w Polsce jest 26 razy niższa niż na Cyprze i prawie 19 razy niższa niż w Wielkiej Brytanii – wynika z opracowania PwC. Choć PiS rzutem na taśmę podniósł kwotę wolną od podatku, to dla większości podatników nic się nie zmieni.”

 

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kwota-wolna-od-podatku-najnizsza-w-europie,82,0,2210642.html

 

A to oznacza, że MUSIMY WIĘCEJ PRACOWAĆ!

Tak więc w tym jednym tekście udowadniam, iż nie jest troską państwa  wolna niedziela, ale Prawo Rzymu – Sun Day – Dzień Słońca.

Powoli jest wprowadzane prawo lucyferiańskie.

Otwarte granice dla uchodźców, “prawa” mniejszości seksualnych…

 

 

 

 

 

Updated: 21 listopada 2018 — 18:16

4 komentarze

Add a Comment
  1. Dokładnie. Prawami papieskimi i rozporządzeniami synodów jeszcze nikt nie dorobił się dobrobytu z prostego powodu – są to prawa niezgodne ze Słowem Boga, a za takimi prawami stoi przekleństwo, a nie błogosławieństwo.

    1. otóż to… taka to i “dobra zmiana” :/
      sam pomysł tej zmiany mnie już wkurzył…

  2. Bardzo madrze to napisales .Tak to wlasnie wyglada

  3. mnie wkurzają jednak te niedziele bez handlu… niech zrobią dla wszystkich wolne; dla kierowców, policji, lekarzy, pracowników fabryk, górników etc. takie udupianie społeczeństwa. widzę teraz że w supermarketach wydłużyli godziny pracy w inne dni. czy to dobre?? ja pracuję w każdy dzień z wyjątkiem kilku dużych świąt w roku. i nawet to lubię, taki inny rytm życia niż “byle do piątku” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: