Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ONZ ma w planach otwarcie granic na całym świecie.

Organizacja Narodów Zjednoczonych zgodziła się w piątek na różnorodne sposoby radzenia sobie z milionami migrantów przemieszczających się z kraju do kraju, przezwyciężaniem “nieufności” i “trudnych” kwestii w celu opracowania pierwszego w historii paktu o migracji , urzędnicy powiedzieli.

Niezobowiązująca umowa, zatwierdzona przez wszystkie 193 państwa członkowskie, z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych, które wycofały się w zeszłym roku, ma na celu uczynienie migracji bezpieczną i uporządkowaną pośród kwestii suwerenności narodowej i współpracy międzynarodowej – stwierdzili przedstawiciele ONZ

https://www.reuters.com/article/us-global-migration-pact/un-countries-agree-on-pact-to-manage-mass-global-migration-idUSKBN1K32YW

 

 

 

Skąd taki pomysł? Już tłumaczę. Pomysł jest stąd, ponieważ nie wszystkie kraje są pokorne i “tolerancyjne” . Polska należy do tych niepokornych.

 

Promować wzajemny szacunek dla kultur, tradycji i obyczajów społeczności docelowych oraz imigrantów poprzez wymianę i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie polityk integracyjnych, programów i działań, w tym sposobów promowania akceptacji różnorodności oraz ułatwiania spójności społecznej i integracji.”

 

Integracja, spójność, różnorodność to hasła szatana.

 

Ludzie myślą, że taki plan ma jedynie stworzyć tzw NWO, kiedy plan jest całkowicie inny. NWO ma być tylko narzędziem do wyeliminowania chrześcijaństwa. Ma być jedność w różnorodności.

Czy wiecie dlaczego Wasza wiara będzie musiała być zarejestrowana? Już samo sformułowanie “rejestracji wiary” jest absurdem. Wiara Wasza będzie musiała być zalegalizowana tak samo jak imperium Rzymu przejęło chrześcijaństwo, ponieważ będzie można dokonać synkretyzmu religijnego. Kłania się mój pierwszy filmik, którego sens jest nawet dla samego mnie co raz większy:

 

 

Wszystkie religie będą musiały mieć tak samo jak w Rzymie wspólne święta. Przypomnijmy sobie, co takiego stało się tuz po przejęciu przez Imperium Rzymu prawdziwego chrześcijaństwa?

Otóż chrześcijanie musieli zacząć świętować święto Mitry pod płaszczykiem Boga narodzenia. I owszem boga przez małe “b”. Następnie panteon bóstw rzymskich został zamieniony na panteon świętych: święty Józef, święty Florian, święty Andrzej itd.

W IV wieku nakazano pod groźbą kary świętowanie niedzieli. Sol Invictus, Sun Day to elementy wspólne neo Babilonu.

 

Oni nie zabronią wiary w Allaha, Buddę, Krishnę czy potwora spagethi, tudzież Jedi. Oni tylko wymieszają te religie. Czy czegoś to nam nie przypomina? Zajrzyjmy do księgo Rodzaju:

 

” Cała ziemia miała jeden język i jednakowe słowa. (2) Podczas swojej wędrówki ze wschodu znaleźli równinę w kraju Synear i tam się osiedlili. (3) I mówili jeden do drugiego: Nuże, wyrabiajmy cegłę i wypalajmy ją w ogniu! I używali cegły zamiast kamienia, a smoły zamiast zaprawy. (4)Potem rzekli: Nuże, zbudujmy sobie miasto i wieżę, której szczyt sięgałby aż do nieba, i uczyńmy sobie imię, abyśmy nie rozproszyli się po całej ziemi! (5) Wtedy zstąpił Pan, aby zobaczyć miasto i wieżę, które budowali ludzie. (6) I rzekł Pan: Oto jeden lud i wszyscy mają jeden język, a to dopiero początek ich dzieła. Teraz już dla nich nic nie będzie niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić. (7) Przeto zstąpmy tam i pomieszajmy ich język, aby nikt nie rozumiał języka drugiego! (8) I rozproszył ich Pan stamtąd po całej ziemi, i przestali budować miasto. (9) Dlatego nazwano je Babel, bo tam pomieszał Pan język całej ziemi i rozproszył ich stamtąd po całej powierzchni ziemi.”

 

Pan Jezus pomieszał języki ponieważ ludzie Go nie potrzebowali. Władca Babilonu był wierzący inaczej.

 

Nabuchodonozor typ antychrysta był królem Babilonii, czyli na dzień dzisiejszy Rzymu.  To za jego czasów wybudowana została Brama Isztar bogini, na dzień dzisiejszy rzekomej Marii (Izydy, Isis itd).

 

 

Nie tak dawno w różnych częściach świata gościła brama łuk Baala.

 

 

 

Obecnie zrekonstruowana, prawdziwa Brama Isztar znajduje się w Muzeum Pergamońskim w Berlinie.

 

Jednorodność biblijna jest tylko w Bogu wszechmogącym. To dlatego Bóg wybrał sobie naród, który miał stronić od jakiejkolwiek obcej  religii, a jeśli już się znaleźli, to mieli przestrzegać praw Izraela.

Dzisiaj pastorzy Rzymu jak Pan Kamiński prezes Kościoła Zielonoświątkowego powiedział:

 

Przypomina następnie, że cały lud izraelski był przybyszem w Egipcie, Asyrii, Babilonie, a później w diasporze również w… Polsce.

Duchowny wskazuje, że Żydzi stali się “częścią naszego narodu podczas naszej wspólnej tysiącletniej historii”.

Zaznacza, że on sam “chce okazywać szacunek i miłość tym “innym” – przybyszom”.

uchodźcy to nie tylko zagrożenia, ale także “ewangelizacyjna nadzieja” dla prawdziwych chrześcijan, dla których najwyższą wartością stała się misja zbawienia świata”.”

 

 

W Polsce ich ogościliśmy i z gospodarzy staliśmy się gośćmi i to jeszcze na wygnaniu, kiedy bibli mówi całkowicie coś innego, ale tak to już jest, kiedy słucha się nie Boga i Jego Słowa, ale pastorów:

 

(48) Jeśliby cudzoziemiec przebywający u ciebie chciał obchodzić Paschę ku czci Pana, to musisz obrzezać wpierw wszystkich potomków jego domu, i wtedy dopiero dopuścić go możesz do obchodzenia Paschy, gdyż wówczas będzie miał prawa tubylców. Żaden jednak nieobrzezany nie może spożywać.  Wyjścia 12:48

 

To cudzoziemiec miał się dostosować do Prawa Bożego, a nie my do ich Allaha, gdzie na ulicach Europy Zachodniej słychać ich modlitwy.

Popatrzcie jak ludzie stali się niewolnikami religii uciekając od Rzymu do protestanckiego Rzymu….

 

Biblia jest w tym wyraxna i konkretna:

 

“Takie samo prawo będzie dla tubylców i dla cudzoziemców przebywających pośród was.  Wyjścia 12:49,”

 

Katolicy powinni opierać się na Biblii, a nie na Jezuicie Franciszku.

Oczywiście w pewnym momencie już nic nie będziemy mieli do gadania, ale nie nasza to rzecz martwić się dniem, który jeszcze nie nastał. Teraz mamy robić wszystko, aby nasze dzieci i kobiety nie musiały bać się chodzić ulicami, czy pracować na socjal wyznawców Allaha, kiedy Polacy żyją poniżej poziomu godności.

 

Podsumowując, otwarcie granic będzie nowym Babilonem, nową wieżą Babel, z nowym Nabuchodozorem., gdzie Prawo Boże nie będzie respektowane i dlatego sa pastorzy to Prawo zwalczający.

 

Podstawa Prawna Słowa Bożego: Wyjścia 12:49 oraz Wyj 20.3 i Wyj 20,8.

 

Updated: 21 listopada 2018 — 09:54

1 Comment

Add a Comment
  1. otwieranie i jednocześnie zacieranie granic (w tym tych duchowych)… :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: