Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ledóchowski i papież Pius XII; Twórca nazistowskich horrorów

Autor: James Donahue
Włodimir Ledóchowski służył jako generał jezuitów i przewodniczący Towarzystwa Jezusowego od 1915 r do śmierci w 1942 r. W tym miejscu współpracował z papieżem Piusem XII, aby wyszkolić Adolfa Hitlera księdza jezuitę, ustanowić Hitlera jako przywódcę politycznego Niemiec, a następnie aby stworzyć horror ruchu nazistowskiego, który doprowadził świat do II wojny światowej i celowej rzezi przez palenie milionów niewinnych niekatolickich obywateli.
Zbrodnie popełnione przez Ledóchowskiego i papieża Piusa XII w tym mrocznym okresie historii w jakiś sposób umknęły historycznym zapisom tej strasznej wojny, mimo że byli oni ludźmi, którzy postrzegali swoje działania jako metodę oczyszczania świata z ludzi, których postrzegali jako “niepożądanych”. Widzieli zwycięstwo Niemiec jako pierwszy ważny krok w kierunku “Jednego Rządu Światowego” pod kontrolą Jezuitów.
Informacje w tym raporcie zostały znalezione w książce “Almanac of Evil” (“Almanach zła”) Franka O’Collinsa i w artykułach/ pismach współpracujących autorstwa badacza Grega Szymańskiego.
Ledóchowski urodził się w 1866 r. w wybitnej rodzinie w Loosdorf, w tamtejszej Dolnej Austrii. Studiował w Liceum Jezuickim w Wiedniu, później studiował prawo na Uniwersytecie w Krakowie, a następnie rozpoczął studia w seminarium. Został jezuitą w 1889 roku i szybko awansował, najpierw jako przełożony jezuickiej rezydencji w Krakowie, a następnie rektor uczelni. Zyskał sławę i w 1915 r., w wieku 49 lat, został wybrany na generała Towarzystwa Jezusowego. Inna nazwa tego tytułu to “Czarny papież”.
O’Collins w swojej książce przytacza następujący akt oskarżenia przeciwko kryminalnemu życiu Ledóchowskiego, z udziałem papieża Piusa XII:
Obaj byli głównymi postaciami w tworzeniu Niemieckiej Partii Robotniczej Narodowo-Socjalistycznej, znanej również jako partia nazistowska. Celem partii było ustanowienie prokatolickiej partii politycznej, która mogłaby przejąć kontrolę nad rządem, zagwarantować finansowanie partii i stworzyć narzędzie do eliminacji grup społecznych reformatorów, w skład których wchodzili protestanci, ortodoksyjni chrześcijanie, komuniści i etniczni Żydzi.
– Poinstruowali Adolfa Hitlera, aby ustanowił paramilitarne skrzydło, znane jako Sturmabteilung (Szturmowcy) przeszkolone w szpiegostwie, kontrwywiadzie, zabójstwach i propagandzie. Ich celem była pomoc w kontrolowaniu zorganizowanych protestów, rozruchów, zastraszaniu przeciwników i przeprowadzaniu zabójstw politycznych.
– Pokierowali/ poinstruowali brata/ księdza Bernhardta Staempfle’a (https://en.wikipedia.org/wiki/Bernhard_Stempfle) w 1924 r., podczas gdy Hitler był w więzieniu, aby napisał “Mein Kampf”, streścili Hitlerowi treść, a następnie przypisali Hitlerowi autorstwo i zapewnili masową publikację.
– W 1929 r. Ledochowski polecił Hitlerowi wykorzystać skrzydło swoich Szturmowców jako specjalną grupę ochroniarzy i elitarnych oficerów znanych jako SS. Ci oficerowie mieliby być jezuickimi kapłanami, pod kontrolą jezuitów. W zamian jezuici zgodzili się sfinansować SS i przedstawić Niemcom/ wprowadzić Niemcy w interesy przemysłowe. Heinrich Himmler, jezuicki kapłan, został przydzielony do nadzorowania tej grupy.
– Ledóchowski i papież Pius XII przyznali oficerom SS duchowe moce jezuickich kapłanów reprezentujące najwyższą herezję katolickiej doktryny i wiary. Oficerowie zostali skierowani do działania w tak zwanym “ostatecznym rozwiązaniu”, które obejmowało ludzkie ofiary w obozach śmierci zgodnych z Najwyższą Mszą satanizmu.
– Pius XII z pełnym poparciem Przełożonego Generalnego Ledóchowskiego dał Hitlerowi i Himmlerowi kompletny plan do systematycznego zabijania kluczowych niekatolickich mniejszości i ustanowienia obozów śmierci w celu przeprowadzenia morderstwo na nich. Papież pouczył, że etniczni Żydzi i inni “heretycy” mieli być “rytualnie poświęceni przez spalenie żywcem, zgodnie z prawem kościelnym”. Ten plan był znany jako “ostateczne rozwiązanie”. Bayer, katolicka firma farmaceutyczna, produkowała gaz Zyklon-B dla potrzeb obozów. Ofiary rzekomo były unieruchamiane, a następnie zabierane do gigantycznych pieców, w których budziły się podczas palenia.
David Kertzer w swojej książce Papież i Mussolini: Tajemna historia Piusa XI i powstanie faszyzmu w Europie “pisał, że Ledóchowski przejawia silne antysemickie i pro-faszystowskie skłonności” oraz, że pracował nad promowaniem antysemityzmu w Watykanie i miał dostosować Watykan do ambicji rasistowskich i ekspansjonistycznych Włochów i Niemiec.
Ledóchowski zmarł w 1942 r., Na długo przed końcem wojny. Z powodu umyślnego zniekształcania faktów, ten Czarny Papież nigdy nie był sądzony jako jeden z najgorszych masowych morderców w historii.
tłumaczenie: Marcicn czytelnik.
dziękuję.

_________

 

Znalazłem dodatkowe informacje:

Według książki Davida Kertzera z 2014 roku ” Papież i Mussolini: Tajemna historia Piusa XI i powstanie faszyzmu w Europie Podczas powstania faszyzmu we Włoszech pod wodzą Mussoliniego Ledochowski przejawiał silne antysemickie i pro-faszystowskie tendencje. Kertzer pisze, że Ledochowski pracował nad promowaniem antysemityzmu w Watykanie i dostosowaniem Watykanu do ambicji rasistowskich i ekspansjonistycznych Włochów i Niemiec. “Dowódca jezuitów [Ledochowski] nie ukrywał entuzjazmu wobec faszystowskiego reżimu: od czasu dojścia Mussoliniego do władzy [Ledochowski] uczynił co mógł, by zgnieść sprzeciw Kościoła wobec Duce” [David Kertzer, ” 

 

Każda nienawiść jest od samego szatana. My mamy nienawidzić zła, ale nie ludzi.  Antysemityzm jest złem i w obecnych czasach jest widoczny np w Radiu Maryja, a prawda jest taka, że jest weiele agend szatana niczym głów tej samej hydry. Żydzi nienawidzą katolicyzmu,a a katolicy Żydów, kiedy są to tylko różne strony tej samej monety.

 

 

 

Updated: 21 listopada 2018 — 10:12

2 komentarze

Add a Comment
  1. Siostra jego Urszula jeśli się nie mylę została katolicką świętą…

    1. Szok, nawet nie wiedziałam że są rodzeństwem 😮 ale rzeczywiście… może i ona ma coś za uszami? taka (nie)święta…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: