Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Różokrzyż – kontynuatorzy Esseńczyków jako przykład rejestracji odstępczej niebiblijnej sekty.

Zauważyłem sugerowaną reklamę na YT  filmu, o jakże znaczącym tytule: “Droga światła”

 

Zapowiadający spotkanie członek MIĘDZYNARODOWEGO KIEROWNICTWA SZKOŁY ZŁOTEGO RÓŻOKRZYŻA zaprasza na spotkanie mówiąc “trzy drogi rozwoju człowieka; materialistyczna-ciała, mistyczna – serca , okultystyczna – głowy. Wszystkie te drogi ujawnią to co nadludzkie w nas”

 

Oto nauki demoniczne. Jednak mam wrażenie, że ten pan w to wierzy. Uwierzył bardziej wyrafinowanym mocodawcą.

Mówi on o lotosie w nas. Znajomy termin. Oczywiście również pogański (demoniczny).

 

 

W Polsce od 1986 roku Międzynarodowa Szkoła Złotego Różokrzyża działa oficjalnie jako zarejestrowany związek wyznaniowy. W Polsce w 2016 roku liczył 404 członków

 

Popatrzcie, niezarejestrowani wyznawcy Jezusa żyjący biblijnym życiem , stroniący od świata mogą być postrzegani jako sekta, a tutaj okultystyczna organizacja jest zarejestrowana jako związek wyznaniowy. Trudno się dziwić, skoro największy związek wyznaniowy na świecie i zarazem lucyferiański, również jest zarejestrowany tak samo jak i jego córki. Kryterium nie jest prawda zgodna z Biblią, ale magiczne słowo Rzymu: “rejestracja”.

Różokrzyz ma w Polsce około 400 członków, czyli stanowi połowę członków KECH.

 

Jeszcze jedna ciekawostka. Religia ta była prześladowana przez Hitlerowców. Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że fakt mordowania przez Hitlerowców nie świadczy o zdrowej nauce danej organizacji religijnej.

 

 

Do nauk XVII-wiecznych różokrzyżowców odwoływali się przedstawiciele rozwijającego się w XVII wieku wolnomularstwa spekulatywnego. Istnieje znaczące powiązanie symboliki wolnomularskiej i symboliki stosowanej przez różokrzyżowców. Słynnym Różokrzyżowcem był Stanisław August Poniatowski. 

Przestrzegam przed tą masońską grupą.

 

 

 

Updated: 19 listopada 2018 — 10:01

4 komentarze

Add a Comment
 1. Wczoraj obejrzałem kawałek tego filmu i pojawił się niepokój. Dlatego warto znać Słowo Boże, i trzymać się go niby pochodni swiecącej w ciemnym miejscu.
  https://youtu.be/ey5Q8MZ4Z2k

  1. podobno film typu herezja

 2. Jest kanał:kosciół boga wszechmogącego –sekta z Chin podbierająca ludzi z kosciołów domowych m.in.,maja widać fundusze na długie filmy

 3. Ja nawet nie wiedziałam że tacy istnieją…ale dziękuję i tak, chociaż będzie wiadomo kogo omijać 😀
  Swoją drogą podsyłam bardzo ciekawe linki:
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/megaustawa-5g,111,0,2421359.html (to o 5g, chcą też przy okazji niby znieść jakieś stare normy, które wstawiło jeszcze ZSRR za pomocą “swoich”, dotyczące gęstości pola elektromagnetycznego czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie… )
  I po angielsku, Uniwersytet w Oulu (Finlandia) pracuje nad dalszym rozwojem technologii aż do 6G, swoją drogą ciekawa nazwa 6genesis (nawiązanie do Księgi Rodzaju- przypadek? nie sądzę), niestety jedyne co znalazłam o 6G jest po angielsku :/ : http://www.oulu.fi/university/6genesis
  Ja nic nie mam do rozwijania technologii, ale to wszystko powinno (wręcz musi!) być naprawdę dobrze przemyślane, by nie szkodzić m.in. ludziom…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: