Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Protestanci, zostaliście sprzedani! Wasi przywódcy podpisali z biskupem Gądeckim biblię ekumeniczną!

 

Sprawa nie jest nowa, ale teraz możemy zobaczyć podpisy zdrady polskich pseudoprotestantów.

“Protestant” Mateusz Wichary podpisał się razem z biskupem Gądeckim. Tfu, wstydźcie się baptyści swego przewodniczącego. Mamy tez podpis przewodniczącego Kościoła Chrystusowego Andrzeja Bajeńskiego, który jest  członkiem Rady Krajowej Aliansu Ewangelicznego w RP.

No i oczywiście znany ekumenista Marek Kamiński z kościoła Zielonoświątkowego.

 

Dziwić się, że Prawo Boże jest anulowane przez nauczających.

 

Protestantyzm na szczeblu pastorskim to jedna wielka klika katolicka. Zapewne nie wszyscy, ale ci którzy się tego wypierają współpracują z baptystami i KZ nauczając w ich zborach. Na nie mówią tak. Na tak – nie.

 

Co ciekawe, biblia jest w kolorach flagi Izraela…

 

 

Poniżej film:

 

 

 

Updated: 19 listopada 2018 — 13:34

11 komentarzy

Add a Comment
 1. I to wszystko odbyło się gdzie? W bałwochwalczej świątyni Babilonu. To wyraźny i jednoznaczny znak kto tu rządzi i pod czyje skrzydła mają zawędrować wszyscy z hasłem “Sola Scriptura”, które kiedyś coś oznaczało.

  1. Słuszna uwaga. Miejsce jest ważne

 2. Poważnie zastanawiam się nad adwentyzmem (chcę przejść). Jacyś przedstawiciele tam byli?

  1. Podobno nieżyjący Zachariasz Łyko brał udział w tworzeniu tej biblii. AD7 na świecie sa podzieleni co do ekumenii, ale i tak najbliżej Słowa są

  2. Powiem szczerze, że ja bym oficjalnie się nigdzie nie zapisywał 🙂 Chyba nie ma sensu, patrząc co się dzieje z kościołami różnych wyznań, a protestancka zasada “Sola scriptura” to jest chyba tylko na papierze. Nie żebym krytykował konkretny zbór, ale patrząc co się dzieje na świecie typu “biskupki lesbijki”, księża geje w “małżeństwie” to nie ma co się zapisywać, żeby zaraz się wypisywać 🙂 Maks 10 lat a i tak będą wszyscy oficjele wyznawać religię Bestii. Pochodź, popatrz, posłuchaj, weryfikuj.

  3. Adwentyści jako jedyny znany mi zbór protestancki oficjalnie wyznają (zresztą zgodnie z Pismem), że Babilonem jest Watykan. Więc w ekumenię nigdy z nim nie wejdą, bo musieli by zmienić doktryny których nauczają od lat.
   W żadnych pozostałych zborach protestanckich nie mówi się tak jawnie o Rzymie, nie analizuje tak dokładnie Księgi Daniela i Apokalipsy, które pięknie się uzupełniając wskazują jednoznacznie na Watykan.
   Wszędzie śpiewa się piękne pieśni dla Jezusa łamiąc jednocześnie przykazania i nie mówiąc nic skąd ludzie mają wyjść zgodnie z ostrzeżeniem z Księgi Apokalipsy.
   Nie musisz się od razu nigdzie zapisywać. Pójdź, zobacz, szukaj braci i sióstr w Chrystusie. Jezus nie będzie nas oceniał na podstawie pisemnej przynależności do zboru, ale na podstawie tego co mieliśmy w sercu 😉

 3. Adwentysci byli,proszę,4-ta min

  1. tak, wyjaśniliśmy sobie to na fejsie.
   Z tym, że Alians ewangeliczny jest ofjcalnie w ekumenii a AD7 nie.

 4. Ta Biblia ekumen.ma rzym-kat.księgi wtórnokanoniczne,dopiero zauważyłam.Szok.

  1. To chodzi o te księgi Judyty itp.? Bo nie do końca rozumiem… Niemniej jednak dzięki za ostrzeżenie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: