Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Mówili mi: Ty MUSISZ być GRACZEM” – ostrzeżenie przed grami komputerowymi.

Temat bardzo żywy i na czasie wciąż.

Co prawda ani mnie nie dotyczy, ani  znanych mi ludzi, ale miłość do człowieka objawia się między innymi w  OSTRZEGANIU przed złe, czyli tak naprawdę bezprawiem. Nałóg gier komputerowych jest grzechem, ponieważ bożkiem, idolem są gry.

 

Fajne, szczere świadectwo. Niechaj będzie ono przestrogą i profilaktyką w wychowaniu dzieci. wszak lepiej uczyć się na błędach cudzych.

 

Bardzo ciekawym jest fakt, jak się znalazł były nałogowiec w świecie gier:

“W internecie czułem się bezpieczny, nikt mnie nie wyzywał ”

“Nie chciałem wracać do świata gdzie mnie obrażają”.

 

W świecie jest masa chamstwa i ludzie wrażliwi faktycznie mogą uciekać do wirtualu. Ba, w świecie chrześcijan jest masa chamstwa. Wczoraj pewien zwolennik zbawienia z łaski napadł na mnie jako jeden z wielu obrońców pastora i powiedział mi w miłości “chrześcijańskiej””spadaj”. Kiedy mu powiedziałem, że to nie jest miłość powiedział mniej więcej tak “tak się traktuje kłamców”. Fatalne owoce zbawienia z taniej łaski, skutkujące bezprawiem.

 

 

 

Updated: 16 listopada 2018 — 11:08

3 komentarze

Add a Comment
  1. Typowe dla zborownikow w obronie pastora sa bardzo gorliwi, stawiaja go ponad Boga..To moze byc jakaś odmiana bałwochwalstwa.

  2. Można nie przepadać za tym kanałem na youtube, ale ten filmik czy ten ze świadectwem dziewczyny która była ŚJ są świetne! 🙂

  3. W internecie jest – powiedziałbym, jeszcze więcej chamstwa lub złośliwości niż możnaby zobaczyć tak na prawdę, ponieważ ludzie są dość anonimowi tam. My w takie gry się nie bawimy. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: