Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Skutki ignorancji chrześcijan.

Jesteście odpowiedzialni za wybory w Warszawie. Pytanie gdzie jeszcze.

Tutaj akurat odpowiedzialne są osoby z Warszawy. Popatrzcie od kogo on otrzymał wsparcie i komu będzie musiał się odwdzięczyć:

 

 

 

Zastępca prezydenta Warszawy Paweł Rabiej ze swoim narzeczonym:

 

 

 

Kwintesencją tych czasów niech będą rzekome słowa Churchila:

 

 

Wmówili Wam, a raczej daliście sobie wmówić “nie interesuj się polityką, to jest świat”. Kiedy pastorzy biorą udział w politycznej ekumenii. Nie wszyscy, ale znaczna część tutaj akurat jest problem szerzenia ideologii prosto z Sodomy i Gomory. Stolica Polski przegrała. LGBT zebrało siły, a chrześcijanie poszli spać.

Póki mamy ten jakby nie było teatrzyk zwany demokracją, mamy jakiś tam wybór. Tydzień temu tego wyboru dokonali geje….

Co ciekawe, pradziadkiem Trzaskowskiego był Jezuita, a przybranego brata matka, Piotra Frestera

 

“Przyjrzyjmy się żonie płk dr Aleksandra Ferstera, Władysławie z Drobnerów. Znalazłem ją w inwentarzu IPN. Od razu wyjaśniam: z tego wpisu wynika, że Władysława Fersterowa nie była tajnym współpracownikiem UB. Była jej pracownikiem jawnym, etatowym, w latach 1948-50″

http://minakowski.pl/lustracja-rafala-trzaskowskiego/

 

 

Trzaskowski będący z PO zatrudnia geja na wiceprezydenta stolicy katolickiej Polski. Jest to także porażka pseudochrześcijaństwa jakim jest katolicyzm.

24 grudnia wszyscy będą świętować rzekome święto narodzenia Jezusa, ale prawem są daleko od Jezusa.

 

Updated: 29 października 2018 — 12:16

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotrze,
  to przysłowiowy nóż się otwiera na to co zrobili ludzie.
  A wystarczyło małym paluszkiem zaznaczyć krzyzyk i wrzucić,najlepiej rączkami dziecka,bo to dla dzieciaków atrakcja- do urny .
  No ale trzeba było tyłek podnieść .
  Oni mówią:mamy się modlić–to tak jakby ci nieliczni wierzący chodzący na wybory NIGDY nie modlili się o władzę.
  Uważam,że modlą się więcej,bo sie orientują co się dzieje, i maja wiekszą motywację.
  Jak powiedział kiedyś pewien proboszcz na kazaniu:
  JAKI PROBOSZCZ TAKA PARAFIA,
  jaka PARAFIA TAKI PROBOSZCZ (teraz zauważyłam,że wystapiło tu słowo JAKI).
  No cóż komunistom udało sie poprzez KLER wmówić ludziom,że chrześcijanin NIE MOŻE się wtrącać w politykę.
  A u Chojeckiego ktoś powiedział,że WYBORCA WYBIERA NA OBRAZ I PODOBIENSTWO SWOJE.

 2. Zapomniałam dodać,żeś bardzo delikatny i miłosierny dla chrzescijan–IGNORANCJA.
  W dobie internetu tylko LEŃ i sorry-“olewcz” może być IDIOTES(gr)czyli niedouczony,ignorant.
  Doceniam twą delikatność ale to co zrobili to GŁUPOTA,SAMOBÓJSTWO,brak miłości do Boga i ludzi-własnych dzieci,wnuków itd…
  Ciekawe,czy podpisali petycję przeciw TĘCZOWYM PIĄTKOM W SZKOŁACH.

  Rzyk-katolicy zadali sobie trud,-dzieki,-i przed wyborami przygotowali taki wykaz ale ich współkoscielnicy poszli i tak antybożo wybrali.
  Panie,miej miłosierdzie nad nami.
  https://ordoiuris.pl/rodzina-i-malzenstwo/wykorzystywanie-organow-samorzadu-terytorialnego-przez-aktywistow-lgbt

  1. tak, wygodna jest wiara internetowa. Jeśli się tylko do tego ogranicza, to owszem jest to lenistwo a nawet opilstwo, gdyż człowiek pijany, tudzież ojarany trawką wyłącza się z tego świata, jakby ten nie istniał. Jakby nie było obowiązków.
   To nie obraza. Biblia pisze nam o pijaństwie babilonu: bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi …

   Fajnie jest narzekać, lamentowac jak ten świat upada, ale kiedy mamy możliwość pozostawienia tej spuścizny po naszych dziadkach, to już pojawia się demon “co ja jeden mogę”. Wtedy tysiące “co ja jeden mogę” nie idzie głosować, ale za nich idą dewianci.

   Ozeasz mówił “lud mój ginie gdyż brak mu poznania”.

   Oto ja, prawdopodobnie jedyny bloger protestancki napominam w tej kwestii i namawiam do głosowania. Czyż nie jest to smutne? Wszyscy inni kłócą się o teologię, kiedy wkracza coś gorszego niż zwiedzenie w teologii. Robi się nam druga Holandia, Szwecja itp

   Szkoda dzieci. Wybierajmy mniejsze zło.

   1. Michalkiewicz powiedział,że mniejsze złoto NIEDOSKONAŁE DOBRO,jak zwykle prześmiewczo.
    Dzieki ,że tak DZIELNIE działasz.
    Pan to doceni ale ci nacpani jak mówisz pysznią się swoją duchowoscia, a to są pieknoduchy i nadduchowcy.
    Dostaną zawału jakby im powiedzieć,że Jezus jest NAJWIĘKSZYM POLITYKIEM i gdy przyjdzie,to dokona zamachu stanu zbrojnego i żelazną rózgą będzie rządzic.

    łojej!!

    1. zło to — a nie łacznie i wyszło złoto ,sorry .

  1. Link się pojawił bez żadnego problemu, no przynajmniej ja go widziałam 🙂
   ps. i tak bym nie zagłosowała na trzaskającego, bo po prostu…już nie tylko te homogesty itp., ale bije od niego coś takiego nieszczerego, tylko nie wiem jak to nazwać…

 3. Cytuje: Wyborca wybiera na obraz i podobieństwo swoje – z pewnością tak ale przykład np. Warszawy czy Łodzi pokazał, że wyborca wybiera głównie aby zrobić… na złość. Co z tego, że może przy tym w dłuższej perspektywie podcinać gałąź na której siedzi, ważne, że zrobi na złość. Ot taka jedna z naszych narodowych cech.

  Afera z reprywatyzacją w Warszawie w bardzo prosty sposób pokazała jak zaledwie w ciągu paru dni ludzie lądowali na ulicy. Wyborcy, którzy głosowali na Trzaskowskiego za pewne nie zadają sobie sprawy, że pewnego dnia to może dotyczyć ich samych. Obstawiam, że głosowali na niego w stylu “zrobię na złość pisowcom”.

  P.S. Oczywiście nie to, żebym bronił tych socjalistów i syjonistów z PiSu.

  Taka mała ciekawostka. Jeden z byłych polityków wysokiego szczebla za administracji Regana napisał na Tweeterze niepochlebny komentarz skierowany do syjonistów (krytyka syjonizmu jako ruchu globalnego i dążącego do wywołania wojny na Bliskim Wschodzie). Następnego dnia facet dostał bana i blokadę konta.

  Tak wiec niebawem ta nowa świecka tradycja przywędruje i do nas…

  Druga Ciekawostka. Po ostatniej akcji z rzekomymi bombami w przesyłkach pocztowych nadanych m.in. do Obamy, Clintonów pojawiły się głosy, że publiczna krytyka globalizmu to jest przejaw…antysemityzmu.

  Najciekawsze czasy dopiero przed nami…

 4. Ci od “na złość” to chociaż tyłek ruszyli ale ci “bez na złość”to w domkach zostali i teraz jęczą w domach,jak to ten świat,ta W-wa diabelsko wybrała,łojej,casy ostatnie.

 5. Cytując Michalkiewicza i Korwin-Mikke ,, jeśli wybory byłyby rzeczywiście wolne i demokratyczne dawno byłyby zabronione ” , ” nieważne kto głosuje , ważne kto liczy głosy ” – klasyk demokracji – chorąży pokoju Józef Stalin .Czy za tzw.komuny , czy obecnie , przychodzą gotowe listy , kto ma być wybrańcem narodu . Parę lat temu była draka z fałszowaniem wyników wyborów , fałszowanie list wyborczych i zarzuty dla PKW , że jeździła na szkolenia do Moskwy , a serwery zliczające głosy znajdowały się na terytorium FR . Czy kogoś rozliczono z tego ? Czy poniósł konsekwencje ? Czy Jeszua poszedłby na wybory ? “Królestwo moje nie jest z tego świata” Ewg. Jana wer.36 Co mamy wspólnego z tym światem bracie detektywie ?

  1. czy Jezus poszedłby na wybory?

   Czy Żydzi głosowali za ukrzyżowaniem Jezusa czy Barabasza?

   1. Głosowali wszyscy (Żydzi , Judejczycy ) których zmobilizowali na daną chwilę arcykapłani i przełożeni ludu Rada Najwyższa , uczeni w piśmie z którymi walczył Jeszua . Zmobilizowali całą swoją agenturę , całe LGBT , ale nie całe społeczeństwo . Bali się tłumów ludzi , którzy doświadczyli nauczań , uzdowień , cudów Jeszui , wzystkich tych którzy słyszeli o nim i chcieli Go zobaczyć , doświadczyć Jego cudownej mocy , miłosierdzia i łaski. Dlatego sąd nad Jeszua odbył się nocą i nie wszystkich zaproszono , pominięto Nikodema . Bracie nie atakuję Ciebie ! Bardzo szanuję Twoje działanie i zaangażowanie w prowadzenie bloga . Bądź milszy , nie wszyscy są Twoimi wrogami i nie obrażaj się jak Kasia Cichopek !

    1. Spokojnie, nie poczułem tego jak atak, ani nie atakowałem. Nie wiem skąd taka myśl..
     Prawda jest taka, że życie to wybory. Od wyboru szkoły, przez wybór małżonka a skończywszy na wyborze między szatan em a Bogiem. Niestety taka jest kolejność.

     Zatem albo prawo szatanskiej lewicy albo tej mutacji chrześcijaństwa w wykonaniu PiS, wolności itp

 6. arex,Jer 13.12-14
  mamy powiedziane,by modlić sie ,bysmy mogli ciche i spokojne życie wieśc.
  gdyby pójscie na wybory miało spowodować ,że będziemy wieśc życie ciche i spokojne a przynajmniej cichsze i spokojniejsze,to Jezus nie zabrania pójśc na wybory.Np.w W ST masz np.powiedziane,by starać sie STARAĆ SIĘ o pomyslnośc miejsca ,gdzie zostali skazani na wygnanie i jest PO TYM ,nie przed tym dodane -i módlcie się o nie.
  I jest bardzo mądra kontynuacja—bo od jego pomyslnosci zależy wasza pomyślność.
  Zdrowy tekst,bez przeduchawiania.
  Skoro nasze królestwo nie jest z tego swiata,to dlaczego masz być światłem dla tego świata i solą.O co chodzi Jezusowi?
  Czy masz się godzić na to,by ci dzieci zaczeto zabierać,bo nie puscisz je na zajęcia praktyczne z naciągania prezerwatyw na sztuczne penisy,i ustalania ich smaków organoleptycznie ,na to chcesz czekac i na gorsze rzeczy?
  Siedz dalej w domu i nie reaguj,to dowiesz się ,,ze królestwo tego świata,ma kolosalny wpływ na to,jak masz zyć ,co moga twoje dzieci,że nie mają płci ale muszą ją sobie wybrać,że możesz mieć za synową faceta itp…,że mogą nad twoją głowa rozpylać truciznę,że zabronią ci głosić ewangelię w twoim własnym domu pod karą więżienia.
  Taak,nie z tego świata ale jesz rzeczy tego swiata,wydajesz pieniądze tego świata itp..
  Tu są ciagłe wybory włącznie z politycznymi i za nie zdamy sprawę przed Panem m.in. i ztego czy zagłosowałeś przeciw aborcji,przeciw małżenstwom homo..,no tak,bo nie idąc na wybory głosujesz tak czy tak,wybierasz tak czy tak,ci co nie poszli na wybory wybrali tak czy tak Trzaskowskiego i jego z-cę geja .
  Na tryumfu zła WYSTARCZY OBOJĘTNOŚĆ DOBRYCH LUDZI.

  1. Bardzo dobrze napisane ,, mamy powiedziane , by modlić się , byśmy mogli ciche i spokojne życie wieść .” Tego się trzymajmy . Każdy polityk obiecuje wyborcom cuda na kiju i nie dotrzymuje obietnic , czyli jest kłamcą . Ojcem kłamstwa jest diabeł .

   1. ale każdy z nas jest grzesznikiem. Nawet jak wybieramy zbór to na taki, który jest nam bliższy.

   2. arex,Cuda na kiju,bo chrzescijanie mają NIE MIESZAĆ SIE DO POLITYKI,więc mamy cuda na kiju ,a nie cuda Boże.
    Gdyby była grupa dzieci Bozych we władzach byłoby światło dla świata.a tak światło jest we wszystkich zawodach i sól ale w polityce ani soli ani światła i tak koło się zamyka.

 7. to pierwsze zdjęcie to fotomontaż

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: