Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dwa cytaty obalające kłamstwa niektórych protestantów.

Jeśli się naprawdę poszukuje prawdy, a nie obrony WŁASNYCH POGLĄDÓW, to Bóg objawia swoje Słowo.

 

Niby “przypadkiem” wcale nie szukając niczego natrafiłem na taki oto zestaw wersetów:

 

Wielkie będzie Jego panowanie w pokoju bez granic na tronie Dawida i nad jego królestwem, które On utwierdzi i umocni prawem i sprawiedliwością, odtąd i na wieki. Zazdrosna miłość Pana Zastępów tego dokona Iz (9.7)

 

oraz

Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki. Hbr 13

 

Te dwa cytaty pokazują, że Królestwo Boga podczas millenium będzie oparte na Prawie. Tylko ktoś przekorny wobec Boga może zaprzeczyć prawdzie.

Jezus Chrystus zawsze ten sam.

 

Dzisiaj modnie jest tworzyć grafiki na Youtubie, zamazujące dekalog, wpływać na emocje krwią zalewającą tablice z przykazaniami, ale takie techniki manipulacji sa na nic wobec prawdy biblijnej.

Ludzie mają wybór: albo Pismo albo pasterze…

 

 

Updated: 23 października 2018 — 13:11

4 komentarze

Add a Comment
 1. Izajasza 66, 17-24 bardzo ważny fragment
  17 Ci, którzy się poświęcają i oczyszczają,
  by wejść do ogrodów za innym, który już jest w środku,
  którzy jedzą wieprzowe mięso i płazy, i myszy,
  zginą razem – wyrocznia Pana.
  18 A Ja znam ich czyny i zamysły. Przybędę, by zebrać wszystkie narody i języki; przyjdą i ujrzą moją chwałę. 19 Ustanowię u nich znak i wyślę niektórych ocalałych z nich do narodów Tarszisz, Put, Meszek i Rosz, Tubal i Jawan, do wysp dalekich, które nie słyszały mojej sławy ani nie widziały mojej chwały. Oni ogłoszą chwałę moją wśród narodów.
  20 Z wszelkich narodów przyprowadzą jako dar dla Pana wszystkich waszych braci – na koniach, na wozach, w lektykach, na mułach i na dromaderach – na moją świętą górę w Jeruzalem – mówi Pan – podobnie jak Izraelici przynoszą ofiarę z pokarmów w czystych naczyniach do świątyni Pana. 21 Z nich także wezmę sobie niektórych jako kapłanów i lewitów – mówi Pan.
  22 Bo jak nowe niebiosa i nowa ziemia,
  które Ja uczynię,
  trwać będą przede Mną – wyrocznia Pana –
  tak będzie trwało wasze potomstwo i wasze imię.
  23 Sprawdzi się to, że każdego miesiąca podczas nowiu
  i każdego tygodnia w szabat,
  przyjdzie każdy człowiek, by Mi oddać pokłon
  – mówi Pan.
  24 A gdy wyjdą, ujrzą trupy ludzi,
  którzy się zbuntowali przeciwko Mnie:
  bo robak ich nie zginie,
  i nie zagaśnie ich ogień,
  i będą oni odrazą
  dla wszelkiej istoty żyjącej».

 2. Proszę nie zrozumieć mojego wpisu jako atak lub próbę ,chciałbym aby czytelnicy bloga wypowiedzieli się jak sami rozumieją cytat z listu Jana który przytoczę poniżej.jestem ciekaw jak rozumiecie te słowa i co one znaczą w świetle przestrzegania dekalogu.

  1 List Jana 3:21-24_ “Umiłowani, jeśli serce nas nie oskarża, to mamy ufność w Bogu,a o co prosić będziemy, otrzymamy od Niego, ponieważ zachowujemy Jego przykazania i czynimy to, co się Jemu podoba. Przykazanie zaś Jego jest takie, abyśmy wierzyli w imię Jego Syna, Jezusa Chrystusa, i miłowali się wzajemnie tak, jak nam nakazał.Kto wypełnia Jego przykazania, trwa w Bogu, a Bóg w nim; a to, że trwa On w nas, poznajemy po Duchu, którego nam dał.”

  1. Jeszcze raz przeczytałem Twój cytat i zauważyłem jedną rzecz. Raz jest mowa o Przykazaniach w liczbie pojedynczej, a raz mnogiej. I wszystko się zgadza.
   Liczba pojedyncza: 1 najważniejsze przykazanie miłości (bez którego nie ma mowy o byciu sługą Boga)”Przykazanie zaś Jego jest takie, abyśmy wierzyli w imię Jego Syna, Jezusa Chrystusa, i miłowali się wzajemnie tak, jak nam nakazał”
   I 2 razy w liczbie mnogiej o reszcie przykazań:
   “zachowujemy Jego przykazania i czynimy to, co się Jemu podoba”, “Kto wypełnia Jego przykazania, trwa w Bogu, a Bóg w nim”
   Mnie serce oskarżało przy poznawaniu Boga, że nie wypełniałem Dekalogu, a zwłaszcza szabatu i kultu rzeczy “świętych”. Na około słyszałem, że “to już nie obowiązuje”. Przepisy nie obowiązują, ale nie Dekalog 🙂 Bo niby o jakich przykazaniach Boga mówi Jan w Apokalipsie?
   “Tu się okazuje wytrwałość świętych,
   tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.”

 3. dobrze wyjaśnione…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: