Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziesiątki czarownic planują zgromadzić się w Nowym Jorku, by w najbliższy sobotni wieczór rzucić czary na sędziego Sądu Najwyższego Bretta Kavanaugha.

Catland Books, księgarnia na Brooklynie, organizuje “Rytuał Hexa Bretta Kavanaugha”, zgodnie z zaproszeniami, które wysłali na Eventbrite.

 

 

“[Brett Kavanaugh] będzie punktem centralnym, ale nie jedynym celem, więc przynieś ze sobą swoją wściekłość i wszystkie topory, którymi musisz to zmiażdżyć” – czytamy w zaproszeniu.

Organizator imprezy, Dakota Bracciale, orgazniował w zeszłym roku trzy “heksy” przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi, wg  raportów The Huffington Post.

“Czarostwo było używane w historii jako narzędzie i sprzymierzeniec dla ludzi na marginesie społeczeństwa, którzy nigdy naprawdę nie dostaną sprawiedliwości przez władze, które są” – powiedział Bracciale w gazecie internetowej. “Muszą więc wymagać swojej własnej sprawiedliwości”.

“Chcieliśmy mieć akt oporu” – powiedział Bracciale w wywiadzie dla TIME. “Chodzi o to, by mieć przestrzeń dla tych, którzy przeżyli atak seksualny, którzy nie zamierzają milczeć i którzy nie chcą, aby Brett Kavanaugh służył jako symbol porażki.”

W drugiej części spotkania organizatorzy powiedzieli, że będą oprawiać też “Rytuały pogardy” – który miałyby honorować i afirmować “tych z nas, którzy zostali skrzywdzeni i którzy nie chcą dłużej milczeć”.

 

 

 

“Zwiększamy widoczność i informujemy ludzi, że nie są sami z siebie potworami” – powiedział Bracciale.“Nawet czarownice wychodzą z ukrycia, aby temu zapobiec”.

Sklep pobiera opłatę 10 USD za udział w wydarzeniu. Połowa dochodów pochodzi z Ali Forney Center i Planned Parenthood.

Jak widzimy świat duchowy istnieje, tylko ludzie ślepi duchowo tego nie widzą.

Wydarzenie odbędzie się kilka tygodni po tym, jak Kavanaugh został nominowany w Sądzie Najwyższym 6 października. Konserwatywny sędzia został publicznie oskarżony o molestowanie seksualne przez wiele kobiet – zarzuty, którym Kavanaugh stanowczo zaprzeczył .

Jedna z kobiet, kalifornijska profesor Christine Blasey Ford, stała się centralnym punktem przesłuchań publicznych. W wywiadzie dla The Washington Post , Ford twierdził, że Kavanaugh seksualnie ją na imprezie w Maryland w 1980 roku. W odpowiedzi Kavanaugh stanowczo i kategorycznie zaprzeczył oskarżeniu . Obaj zostali wezwani do stawienia się przed Senacką Komisją Sądowniczą 27 września w celu złożenia zeznań na temat roszczenia Forda.

 

 

Brett Kavanaugh, nominowany przez prezydenta Donalda Trumpa na sędziego Sądu Najwyższego USA, został ponownie oskarżony o niestosowne kontakty natury seksualnej. Tym razem oskarżenia wysunęła jego dawna koleżanka ze studiów, Deborah Ramirez. W artykule opublikowanym przez tygodnik “New Yorker” Ramirez opisuje zdarzenie, które według jej słów miało miejsce w roku akademickim 1983/1984, gdy oboje studiowali na Uniwersytecie Yale. W jej relacji zarówno ona, jak i Kavanaugh na studenckiej imprezie w akademiku brali udział w grze, której uczestnicy siedzieli w kręgu i wskazywali kolejne osoby do picia alkoholu. Jak powiedziała, w pewnej chwili jeden z grających mężczyzn wymierzył w jej stronę plastikową zabawkę w kształcie penisa, po czym obnażył się przed nią, a gdy próbowała go odepchnąć, niezamierzenie dotknęła jego części intymnych. Ramirez podkreśla, że pamięta, że Kavanaugh stał koło niej i śmiał się, podciągając bieliznę. (http://www.tvn24.pl)

 

W ten sposób można każdego słusznie lub niesłusznie zniszczyć. Jaką ma wiarygodność osoba, która wyciąga coś z przed 40lat i to w momencie, kiedy zostaje sędzią Sądu Najwyższego….

 

 

Czymże jest ów rytuał heksagramu?

 

Szczerze pisząc, do bardzo ciekawych konkluzji doszedłem w poszukiwaniu informacji o tym wszystkim.

 

Otóż na stronie okultystycznej jasno jak na dłoni widać czym jest heksagram. Mało tego, wykazują, że nigdy nie była heksagramem Gwiazda Dawida.

 

“W magii często kojarzony z egzorcyzmami. Heksagram łączy się z judaizmem, co nie jest słuszne, gdyż do około XII wieku w literaturze judaistycznej nie ma nawet wzmianki o heksagramie. Pojawiają się one znacznie później.

 

 

 

 

Korzenie heksagramu sięgają aż po daleki Wschód, gdzie znany był jako Wielka Yantra, w tantryzmie i hinduizmie. Stanowił on połączenie pierwiastka kobiecego z męskim, był symbolem seksualnego zjednoczenia. Żydzi zaś zaczerpnęli go z pełną świadomością jego seksualnej wymowy. Heksagram, jakkolwiek by o nim nie mówić, to połączenie dwóch pierwiastków. Połączenie przeciwstawnych żywiołów, obecne w wielu kulturach, to najkrócej mówiąc odpowiednik znaku jin-jang, połączenie przeciwieństw i panowanie nad nimi. Połączenie bieli i czerni, dobra i zła. To również połączenie seksualności kobiecej i męskiej. Dwa zachodzące na siebie pionowo trójkąty równoboczne, skierowane ku sobie wierzchołkami, stały się symbolem judaizmu, są obecne nawet na fladze Izraela. To połączenie pierwotnych sił symbolizuje tzw. “jedność w dwoistości”. Na poziomie duchowym heksagram jest symbolem równowagi, zrównoważonej boskości w człowieku

 

Heksagram jest jednym z silniejszych znaków magicznych. W magii, oprócz tego, że pełni rolę uniwersalnego wręcz znaku magicznego, ochronnego, stosowany jest jako pieczęć. Heksagramem pieczętuje się wykonane rytuały. Często używany jest jako wzmacniacz efektów magicznych. Wykorzystuje się go w różnego rodzaju biżuterii, talizmanach i amuletach, czego przykład powyżej. Istotną sprawą jest, że zarówno pentagram, jak i heksagram same w sobie posiadają moc, robiąc amulet należy je dodatkowo jednak “nasycić” własnymi energiami, własnymi wibracjami. Tylko wtedy jego magiczne działanie będzie w pełni skutkowało. Na płaszczyźnie fizycznej polega to na tym, że znak taki jak najczęściej nosimy przy sobie, oczywiście po uprzednim rytualnym oczyszczeniu go. Często o nim myśląc dostrajamy go do naszych wibracji. Przyniesiony prosto ze sklepu heksagram czy pentagram wymaga jednak indywidualnego dostrojenia.

 

http://magiaiokultyzm.blogspot.com/2017/07/pentagram-pentakl-heksagram.html

 

Idziemy dalej.

Heksagram jest symbolem Saturna, a jego święta były w starożytnym Rzymie jako Saturnalia.

Saturnalia, czyli święta organizowane ku czci Saturna. Uroczystości te obchodzono w dniach 17-23 grudnia. Były to radosne, rodzinne święta pełne zabaw, uczt, życzliwości i pojednania. Podczas Saturnaliów Rzymianie stroili zielone rośliny i dawali sobie prezenty. Mieli także zwyczaj “dekorować domy girlandami i lampami”. Narodziny RA – BodRAka Bożej Krowy Świetlnej. Akt narodzin = 6. 24 = 6.

 

 

Tak więc obchodzenie tych świąt jest po prostu grzechem wobec Boga. Jest skrajnym pogaństwem i kultem Saturna, czyli samego szatana. Zauważmy, że święto to, nie nazywa się święto Jezusa Narodzenia, ale Bożego Narodzenia. Boga Saturna.

 

Lliberalni kulturowo krytycy zwrócili się w stronę okultyzmu, by potępić Kavanaugha. Ale na Twitterze współzałożycielka Women For Trump zdawała się przeczyć sobie, ponieważ Kremer sugerował, że nie wierzyła w czarownice.

 

“Będziemy przyjmować prawdziwe korzenie magii jako magika ubogich” – dodali organizatorzy – “uciśnionych i pozbawionych praw obywatelskich, a ich historia jest często jedyną bronią, jedynym środkiem wymierzania sprawiedliwości dla tych z nas, którzy zostali skrzywdzeni przez ludzi takich jak on. “

 

Zaniepokojony wydarzeniem i domniemaną wrogością wobec konserwatystów, Kremer stwierdził w MSNBC, że Amerykanie nie powinni być zmuszani do życia w tak niepokojących warunkach.

 

Świeżo nominowany sędzia jest ULTRA KONSERWATYWNYM CZŁOWIEKIEM.

Jest on bardziej surowy w kwestii aborcji jako całości. Ostatnio Kavanaugh pojawił się na pierwszych stronach gazet w październiku 2017 r., 

W swoim niezadowoleniu, Kavanaugh napisał, że Sąd Najwyższy ustalił, że “rząd ma dopuszczalne interesy w faworyzowaniu życia płodowego, chroniąc najlepsze interesy nieletnich i powstrzymując się od ułatwiania aborcji”.

Kavanaugh będzie prawdopodobnie bardzo konserwatywną sędzią w forstylu Alita lub Neila Gorsucha

 

 

Prawda jest taka, że cały świat tkwi w Złym i USA nie są wyjątkiem, gdyż wspierają Izrael. Według mojej oceny scenariusz może być następujący:

 1. Stworzono system dewiacji i odstępstwa od Prawa Bożego (homoseksualizm, lgbt, mieszanie narodów – uchodźcy itp)
 2. Następuje z walka z problemami, które stworzyli.
 3.  Kolejnym krokiem będzie zniszczenie wszelkich konfliktów przez samego antychrysta, który przyniesie kropkowały pokój.

 

Pamiętajmy, że ci sami konserwatyści będący przy Trumpie popierają Izrael. Tenże sam Izrael, który chce od nas pieniędzy za II wojnę światową. Ten sam Izrael, który ma w naszych kolejnych rządach swoich ludzi. Nie tylko rządach, ale i zborach protestanckich.

 

Popatrzcie jeszcze na ten paradoks wydarzenia. Sataniści i czarownice, chcą uprawiać heksy, kiedy ten cały rząd USA wraz z prezydentem jest pod kuratelą pieczęci heksagramu jaką jest Izrael obecny.

 

Informacje dostałem od Krzyśka Żołnierza. Dziękuję.

 

 

Updated: 16 października 2018 — 11:40

4 komentarze

Add a Comment
 1. Dzięki Piotrze że to napisałeś,ja zaczynam walkę poprzez modlitwę już od dzisiaj to walka nie przeciwko krwi i ciału lecz przeciwko demonom
  Dodatkowe informacje tutaj
  https://nczas.com/2018/10/14/ciekawe-czy-sroda-i-holland-tam-poleca-wiedzmy-organizuja-w-nowym-jorku-sabat-by-rzucic-klatwe-na-sedziego-bretta-kavanaugha/
  Jeszcze raz dzięki Piotrze pozdrawiam

 2. “W ten sposób można każdego słusznie lub niesłusznie zniszczyć. Jaką ma wiarygodność osoba, która wyciąga coś z przed 40lat i to w momencie, kiedy zostaje sędzią Sądu Najwyższego….”

  Osoby molestowane i zgwałcone często milczą ze wstydu (bo np. obwiniają siebie za to co się stało), strachu czy bezsilności. Dlatego nie spieszyłabym się z wydawaniem osądu na temat tej kobiety. Istnieje możliwość, że przemówiła teraz, bo jest przerażona i zmotywowana możliwością, że ów mężczyzna jako sędzia będzie nadużywał swojej pozycji i więcej kobiet ucierpi. Tylko Bóg wie, jaka jest prawda.

  Proponuję modlitwę przeciwko rytuałom jak i za osoby uwikłane w sprawę molestowania. Czy się wydarzyło, czy nie – nasz Pan najlepiej sobie z tym poradzi.

  1. Po pierwsze (i co zresztą dostrzegłam też w skądinąd dobrym artykule) sprzed 35 lat, nie 40 (bo odjąć 1983 czy 1984 od 2018 to nijak nie wyjdzie 40 :D)…
   Co racja to racja, wstyd i strach (bo czasem ci którzy molestowali grożą że np.zrobią krzywdę komuś z rodziny/całej rodzinie itp.) często blokują ofiary od wyznania prawdy 🙁 niestety są też takie osoby które po prostu wykorzystują możliwość fałszywego oskarżenia jakiejś innej osoby i często robią to z zemsty (dziewczyna- bo np.odrzucił ją chłopak który jej się bardzo mocno podobał; chłopak-bo np.chce by jego była cierpiała tak jak on cierpi po zerwaniu z nią, nieważne które pierwsze odeszło; oczywiście powody mogą być różne, te podane to tylko przykłady), nie patrząc na konsekwencje… (nie wiadomo po co nawet się wyciąga takie sprawy sprzed wielu lat, o ile naprawdę do tego doszło, bo ludzie czasem niestety kłamią, bo chcą za wszelką cenę osiągnąć korzyść dla siebie w danej sytuacji) i nie wiadomo komu w takiej sytuacji wierzyć… :/
   Niemniej jednak modlitwa się przyda… (y)
   A “czarownicom” polecam zjeść po Snickersie, bo zaczynają strasznie gwiazdorzyć…

   1. “A “czarownicom” polecam zjeść po Snickersie, bo zaczynają strasznie gwiazdorzyć…”
    😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: