Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szlachetna Paczka, czyli owoce Koscioła Rzymu: “zarządzana w sposób autorytarny, czy autorytarno-psychopatyczny, a mechanizmy, które tam występowały “przypominały sektę”

Obejrzałem wywiad z Januszem Schwertnerem i jestem zdegustowany tym co usłyszałem.

 

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/janusz-schwertner-o-pracy-nad-reportazem-dot-szefa-szlachetnej-paczki/enk4rw0

 

Janusz jest zapewne Żydem, co może  mu zarzucić od razu ktoś czytający, ale jak na ten program w bardzo kulturalny sposób i empatyczny wyraża się o całej sprawie.

 

 • Rozmawiałem z 21 osobami, które opowiadały mi o piekle, jakie przeżyły w stowarzyszeniu – mówi Schwertner

 • Terapeuci z którymi kontaktował się autor mówili wprost, że pracownicy stowarzyszenia padli ofiarą mobbingu

 • Zdaniem ekspertów można mówić o tym, że organizacja była zarządzana w sposób autorytarny, czy autorytarno-psychopatyczny, a mechanizmy, które tam występowały “przypominały sektę”

 • Bartosz Węglarczyk zaznacza: Onet nadal pozostaje partnerem “Szlachetnej Paczki” i mamy nadzieję, że nadal w niej pozostaniemy

– Wiele osób nie chciało, żeby ten tekst powstał. Ja też nie chciałem – przyznaje Schwertner, który po raz pierwszy słyszał o sprawie kilka lat temu. – W Krakowie zapanowała zmowa milczenia o tym co się dzieje w “Szlachetnej Paczce”. Każdy, kto tu mieszkał słyszał, że warunki pracy w stowarzyszeniu nie są najlepsze – mówi.

 

To jest ta sama energia od lat. Ta, którą możemy zobaczyć w dziesiątkach filmów dokumentalnych jak zgniłe są owoce Kościoła pogańskiego Rzymu.

 

Janusz Schwertner powiedział, że siła która stoi za księdzem jest na prawdę duża….

 

Szlachetna Paczka , Caritas itp maja niemal monopol na pomaganie innym, gdyż polscy pastorzy śpią. Wszelkie akcje charytatywne zawsze wypływają od KRK. Ma nie być konkurencji, aby świat widział dobroczyńców tylko w tym kościele lub w syjonistycznych z kolei organizacjach jak WOSP.

Polacy mają dobre serce, ale zarządzający organizacjami pomocy potrzebującym niekoniecznie.

 

Po owocach ich poznacie:

 

 

Przykłady:

 

 

 

 

 

Ludzie, wychodźcie z tego kościoła, zła ponieważ będąc w nim nadal podtrzymujecie zło. Jesteście współodpowiedzialni za jego zbrodnie.

 

 

 

 

Updated: 20 września 2018 — 14:04

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Pastorzy zielonoświątkowi nie śpią . Na YouTube można zobaczyć filmik szlachetna paczka kętrzyn , zaangażowanie pastora i zboru . Akcja prowadzona w kilku zborach KZ.Pamietasz naklejkę ,, lubię ludzi ” ?

 2. Ożeszkurde…szkoda, że tak wypaczono ideę pomocy innym…
  Inna sprawa że często te całe paczki trafiały do ludzi, którzy można by rzec, że są “biedni na własne życzenie” (czyli życie na zasiłkach i innych pomocach, niechęć do podejmowania pracy itp. zmian w życiu)- trochę się niestety o tym nasłyszałam, nawet w necie są dyskusje na ten temat…
  Jeszcze tak jakby “odnogą” Paczki jest Akademia Przyszłości, która ma pomagać dzieciom żyjącym często w bardzo trudnych warunkach (mimo krótkiego jeszcze życia czasem mają pewnie więcej trudnych chwil na koncie niż niejeden dorosły…) m.in. z przedmiotami szkolnymi, w których te dzieci mają trudności, motywować je do pracy nad sobą nawet jeśliby otoczenie ich nie było temu przychylne po to by mogły zyskać zawód, kształcić się dalej, zmieniać coś w swoim życiu na lepsze itd.
  Najsmutniejsze jest, że mi się przypomniało, że moja koleżanka z roku (ba, nawet z jednej grupy ćwiczeniowej!) jest zaangażowana zarówno w ramach Paczki, jak i wspomnianej przeze mnie Akademii… :/

 3. Dodam, że ksiądz, który zarządzał całym tym bajzlem, zrezygnował z funkcji prezesa…

 4. piszą na różnych portalach o filmie “kler”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: