Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mieszkańcy Yorktown w USA zszokowani wersetem biblijnym.

Mały kościół zamieszczający werset biblijny na zewnętrznym bilbordzie  doprowadził do debaty w mediach społecznościowych – a nawet relacji medialnych z lokalnej stacji telewizyjnej.

Kościół Betlejemski w Yorktown, w stanie Wirginia,  umieścił cytat:

“Żony podporządkujcie się swoim mężom jak Panu” cytując Efezjan 5:22. Bilbord ten wspomniał także o czasach służby i kościelnym numerze telefonu.

 

 

WTVR, filia CBS w Richmond w stanie Wirginia, zakryła znak w swoim dzienniku, nazywając go kontrowersyjnym.

 

 

 

Swoja drogą ciekawe logo ma TV Wtvr

 

 

 

Bardzo mnie niepokoi, że jest na głównej drodze, gdzie każdy może ją zobaczyć” – powiedziała stacja Heather Gauthier.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja to skomentuje filmerm:

 

 

 

Nan Harrington powiedział: , “”Smutno mi, że odpycha ludzi, ponieważ Słowo Boże nie jest odrażające”.

 

 

Czytelnicy stacji telewizyjnej w ich profilu na  Facebooku   rozpoczęli debatę według Pisma.

 

Nancy Thompson zawołała: “Mężowie, wy macie swoją rolę:” Kochajcie swoją żonę, tak jak Chrystus kochał kościół “(spędził Swe życie służąc w kościele i ostatecznie umarł za nią), bądź wobec nas łagodny jako (fizycznie) słabszą płeć, dostawca, opiekun, duchowa głowa gospodarstwa domowego i ponosząca główną odpowiedzialność za wychowywanie dzieci, chętnie omówię rolę chrześcijańskiej żony. To dwuczęściowa relacja, jedna nie zadziała bez drugiej. ”

 

Rose Swage napisał: “”Słowo Boże jest Jego Słowem … zamiast się denerwować, czytaj Jego Słowo, Studiuj Jego Słowa dla zrozumienia”.

 

Jennifer Roberts, inna czytelniczka, sarkastycznie napisała: “Co?!?! KOŚCIÓŁ opublikował werset z BIBLII! Co oni sobie myśleli?”

 

 

 

 

No cóż, z jednej strony mamy kobiety poddane kultowi kobiety i praniu mózgów jak to są wyzwolone bardzo, po czym buntują się doprowadzając do rozpadów małżeństwa, z drugiej strony chrześcijanki, które zawsze na zwrócenie im uwagi będą odbijały piłeczkę wersetem o ich kochaniu przez mężczyzn, tak jak kocha kościół Jezus. Taka postawa odbijania piłeczki powoduje błędne koło. Prawda jest taka, że ani mężczyzny, ani kobiety nic nie usprawiedliwia w braku miłości i jeśli jedna ze stron będzie patrzyła na drugą, to nigdy taki związek nie będzie dobry.

 

Paweł powiedział w pierwszej osobie liczby pojedynczej:

 

 

Gdybym (JA) mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się miedzią dźwięczącą lub cymbałem brzmiącym. (2) Gdybym (JA) posiadał dar przemawiania z natchnienia Bożego i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wiarę miał taką, żebym mógł góry przenosić, a miłości bym nie miał, niczym jestem. (3) Gdybym (JA) cały swój majątek rozdał na żywienie ubogich i własne ciało wydał na spalenie, a miłości bym nie miał, nic mi nie pomoże. (4) Miłość jest cierpliwa, uprzejma jest. Miłość nie zazdrości, nie przechwala się, nie unosi się pychą, (5) nie zachowuje się nietaktownie, nie szuka swego, nie unosi się gniewem,……

 

Paweł nie powiedział celowo “gdybyś TY”, ale “gdybym (ja)”, ponieważ każdy z nas odpowiada za to, czy druga osoba czuje się kochana i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla braku miłości. Część współczesnych kobiet, nawet chrześcijanek jest jedną nogą w Piśmie, a jedną w świecie. Biblia jednak mówi wyraźnie “nie można dwóm panom służyć”.

 

Żyjemy w czasach niesamowitej alergii na Słowo Boże i niestety będzie tego progres.

 

_____________________________________________
Osobom mogącym mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: “Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl”

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

 

 

Updated: 20 września 2018 — 11:33

2 komentarze

Add a Comment
  1. straszne…
    A przecież niczym złym jest to, że kobieta i mężczyzna mają odmienne zdanie w jakiejś sprawie, ale złe już jest to, że np. jedno drugim manipulują, używają przemocy (jakiegokolwiek rodzaju) itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: