Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kobieta “Biskup” twierdzi, że Kościół Anglii powinien unikać tylko nazywania Boga “On”

 

Kościół anglikański powinien unikać nazywania Boga “on”. Tak powiedziała biskupka, ponieważ młodzi chrześcijanie uważają, że Bóg jest mężczyzną.

Badania YouGova wykazały, że prawie połowa 18-24-letnich chrześcijan wierzyła, że ​​Bóg jest mężczyzną, a tylko jeden na trzech osób powyżej 65 roku życia wierzy w to samo.

Rachel Treweek, biskup Gloucester, pierwsza biskupka Kościoła diecezjalnego w Anglii, powiedziała: “Nie chcę, aby młode dziewczęta lub młodzi chłopcy słyszeli, jak nieustannie odnosimy się do Boga jako do niego”, dodając, że ważne jest, aby być uważnym na Nasz język.”

Podniosła obawy, że niechrześcijanie mogą czuć się wyobcowani z Kościoła, jeśli jego publiczne wypowiedzi używają wyłącznie męskiego języka do opisania Boga….

No tak, teraz wiele rzeczy nie wypada robić aby nie urazić kogoś. Nie wolno mówić o niejedzeniu wieprzowiny, o uległych żonach, o obowiązku przestrzegania Prawa Bożego, bo ktoś się może źle poczuć.

 

Nie dość, że naucza kobieta brew Biblii to jeszcze chce zrobić z Boga transeksualistę:

 

““1 List do Tymoteusza 2:11-12: „Kobieta niechaj się uczy w cichości z całym poddaniem się. Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem lecz [chcę, by] trwała w cichości””

 

Więcej tutaj:

Czy kobieta może nauczać Biblii?

 

Bóg zapewne ma cechy kobiece, ale patrząc na ST i apokalipsę jest to zdecydowanie ON, a nie ONA, czy ONO.

 

Anglia ma to do siebie, że już dawno przestała być chrześcijańska.

Owa Biskupka po dopuszczeniu kapłaństwa kobiet w Kościele Anglii, rozpoczęła studia w Wycliffe Hall. Jest ona biskupką największego kościoła Anglii, a więc widać, jak wielkie jest to zwiedzenie i ilość nie zawsze oznacza jakość.

Tak jest z prawdą. Prawda jest mniejszością w tym świecie.

Przy tak niskiej świadomości biblijnej łatwo o manipulację. Stąd niektórzy polscy pastorzy niedzielni polecieli ewangelizować nieutwierdzonych w wierze na rzymskie nauczanie, charakteryzujące się tolerancją dla jadania niezdrowej i nieczystej świni, odrzuceniu Prawa Bożego.

 

Wracając jest do używania zaimka osobowego podaję tylko kilka przykładów na zastosowanie do Boga zaimka ON:

 

 

On Bogiem moim, przeto go uwielbiam; On Bogiem ojca mojego, przeto go wysławiam. 3Pan jest wojownikiem, Pan – imię jego”

 

Nie możecie służyć Panu, gdyż jest On Bogiem świętym, Bogiem zazdrosnym, nie odpuści wam przewinień i grzechów waszych. ”

 

Zwiedzenie tak naprawdę wykracza daleko poza Kościół Anglii.

 

 

 

 

Updated: 20 września 2018 — 13:20

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Jakie owoce może dać instytucja, która powstała tylko dlatego bo Henrykowi VIII zachciało się kolejnej żony. Ni to katolicyzm, ni to protestantyzm. Wszystko zależało kto był u steru.

  Początkowo taki katolicyzm bez papieża. Potem za czasów Marii jako taki katolicyzm. Potem za czasów Elżbiety niby protestantyzm. Potem skrajny protestantyzm. Potem znowu katolicyzm. Ciągle jedno wielkie nie wiadomo co.

  O zbrodniach jednej i drugiej strony nie będę nawet wspominał. Chociaż osobiście uważam, że szala dokonanych zbrodni (ilość) stanowczo i bez dyskusyjnie przeważa na tzw. protestantów.

  Jak w jednym kościele może funkcjonować kilka nurtów. Od katolicyzmu po protestantyzm. W wielkich miastach w kościołach odprawiana jest katolicka msza a na prowincji naucza się zasad protestantyzmu. Nic dziwnego, że ludziom później odbija.

  Ten twór już dawno temu powinien zostać zaorany i zakopany.

 2. wygląda jak Sir Guy of Gisbourne z filmu Robin Hood . Czy to aby napewno kobieta ?

  1. To samo zauważyłam 😀 trochę jak pani Doubtfire może 😀

  2. Co się czepiacie , przecież to Angielka 🙂

 3. A gdy się modlicie, mówcie: Ojcze nasz, który jesteś w niebie…
  – zalecenia Syna, który widział Ojca 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: