Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Captain Marvel

 

Dawno nie komentowałem żadnego filmu, ale na ten warto zwrócić uwagę.

Jaka jest fabuła tego domniemanego hitu filmowego na rok 2019?

Ziemska kobieta po kontakcie z obcą rasą Kree otrzymuje nadludzkie moce. W zasadzie w tym jednym zdaniu mamy wszystko co potrzeba, ale warto obejrzeć trailer, aby przekonać się, że takie “zdolności” mieli już realni ludzie, którzy współpracowali z tą “obcą rasą” czyli powiedzmy sobie szczerze demonami.

Takim człowiekiem był pan pod tytułem Criss Angel.

 

Dzieła Krzyśka Anioła pochodzą od Diabła. Prawdziwe nazwisko Criss to Christopher Nicholas Sarantakos. Interesujące jest to, że zdecydował się zmienić swoje imię na “anioł”, tak jak w FALLEN ANGE, czyli anioł ale upadły.. 

 

 

Biblia mówi nam, że Antychryst zwiedzie masy, używając mocy, znaków i kłamliwych cudów . Manipulacja ciałem, lewitacja, czytanie umysłu, dziwaczne zachowanie,  krzyż Jezusa w kajdankach … to są dzieła Szatana! Antychryst pojawi się jako piękny człowiek i przyciągnie masy swoim charyzmatem. Mocą, znakami i kłamliwymi cudami zwodzi masy, a świat go ubóstwia. Jana 8:44 nazywa szatana ojcem wszystkich kłamców. Antychryst oszuka masy.

Jeśli uważasz, że to tylko niewinna zabawa, to popatrzcie. Oto film na YouTube zatytułowany Criss Angel = Jesus …

 

 

 

Pod koniec filmu pojawia się komunikat, który stwierdza … Criss Angel to drugie przyjście Jezusa …  Criss Angel publicznie chodził po wodzie, prowadząc ludzi do przekonania, że ​​jest Jezusem. To bardzo niepokojące osoby. Mag, David Blaine , publicznie usiłował dokonać IMITACJI cudów dokonanych przez Jezusa. Widzicie, szatan nieustannie stara się zdyskredytować Pana Jezusa Chrystusa. Nikt nie może dokonać cudów, które uczynił Jezus; ALE, Szatan próbuje podrobić  cud Chrystusa, aby zwieść masy. Wyraźnie widzimy tę głupotę za czasów Mojżesza, kiedy faraon wezwał swoich magów, aby odwdzięczyli się cudami, które Bóg uczynił dzięki laskom Mojżesza (II Mojż. 7: 11,22; 8: 7,18). Nie ma nic nowego pod słońcem. Obecni naśladowcy szatana wciąż próbują naśladować dzieła Boga, próbując zdyskredytować Słowo Boże.

Oczy. Już dawno jeszcze na starym forum pisałem o typie zdemonizowanych oczu. Uważam, że każdy  z Was takie widział, ale nie każdy zwracał uwagę.

Scena z 1:23

 

 

 

Pomijam fakt iż jest to już kolejny z serii film kultu kobiety bohaterki niczym Marii katolickiej tudzież kobiety z komunistycznego traktora. Kolejny ponieważ jest ich cała masa od Laury Craft począwszy, przez Jupiter, a na księżniczce Leii skończywszy. Film przybliża nam wielce prawdopodobny okres Wielkiego ucisku z powszechnym zwiedzeniem kogoś, kto będzie wyposażony w super moc.

Jeśli tacy chrześcijanie jak my zaprzeczą tej mocy, będzie się to równało z potraktowaniem nas jako ludzi niespełna rozumu. Zresztą juz teraz wystarczy powiedzieć, że się nie świętuje Sol Invictus i zobaczymy u rozmówcy bardzo szybko konsternacje co najmniej jak nie spojrzenie jak na ufoludka.

 

Tak, tak, przygotowują społeczeństwo do cudów… Pierwszymi ofiarami będą zielonoświątkowcy. Oni kochają cuda nie patrząc na Prawo Boga, bo to już wg nich nie obowiązuje, a więc antychryst będzie miał drogę wolną i usłaną różami.

Ale tutaj będzie wytrwałość świętych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.

 

Chwała Panu Jezusowi.

 

Updated: 18 września 2018 — 21:53

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Nigdy nie przepadałam za tego typu filmami, ale dziękuję za ostrzeżenie 😀
  Jak już mowa o filmach, czy bliżej 28 września będzie coś o “Klerze”? 😀

 2. Krzysztof Żołnierz

  Widziałem wszystkie filmiki Angela trzeba było zobaczyć jak rozmnożył ryby i z wiaderka wypadały bez końca,wiem jak to robi przy pomocy demonów,ale jak reagowali ludzie w Afryce gdy z póstego wiadra wysypywał na ich oczach ryby,ludzie dadzą się łatwo zwieść gdy zobaczą u człowieka moc która przewyższy o wiele to co robi zwodziciel angel

 3. Oj bez przesady. Criss Angel to zwykły iluzjonista a jego sztuczki to dobra praca kamery plus podstawiony tłum.

  Słynne chodzenie po wodzie w basenie polegała na umieszczeniu specjalnego pleksi które nie było widoczne pod warunkiem, że kamera będzie pracowała pod odpowiednim kątem.
  Słynne chodzenie po Tamizie kończy się w momencie gdy podpływająca motorówka policji wodnej uderza właśnie w owe pleksi. Itd, itd, itd.

  Podobnie z tym chińczykiem Iff (czy jak mu tam). W chinach wybuchł prawdziwy skandal. Facet słynął z “materializacji” długich bagietek. Podczas noworocznego występu przyłapano go, że wyciąga taką bagietkę z rurki. W Chinach to był bardzo gorący temat.

  Co do kapitan marvel to podobnie jak wonder woman będzie pełniła rolę “zbawiciela” ludzkości przed złem (kolejny symbol maryjny). Najważniejsza rola dopiero przed tą postacią (Avengers 4).

  1. owszem, chodzenie po wodzie to sztuczka iluzjonisty i wiele innych, ale część ma takich, które są dosyć realne. Temat badałem z czytelnikami z 4 lata temu, więc nie potrafie powtórzyć które.
   Nie mniej jednak sam fakt chodzenia po wodzie jest bluźnierstwem.

 4. Zobaczcie to

  “Według Muska nowy produkt Neuralink będzie mógł z każdego z nas uczynić superbohatera.”

  Elon Musk w trakcie rozmowy z amerykańskim prezenterem telewizyjnym zdradził, że jesteśmy coraz bliżej ogromnego przełomu, jakim będzie możliwość błyskawicznego wymieniania informacji między mózgiem a maszyną.

  Jak zauważył, już dziś możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy – w ograniczonym stopniu – cyborgami. Dzięki smartfonom łączymy się z odległymi serwerami rozrzuconymi po całym świecie i przyswajamy informacje w takim tempie, jakie jeszcze do niedawna było niemal niewyobrażalne. Jedynym ograniczeniem jest tempo wymiany danych między sprzętem elektronicznym a naszym mózgiem. I to ten element ma ulepszyć nowy interfejs mózg-komputer zaprojektowany przez inżynierów z Neuralink.

  Według Muska powstanie takiego urządzenia jest niezbędne, jeśli chcemy na równi konkurować ze sztuczną inteligencją, która stanowi coraz większe zagrożenie dla ludzkości. Według niego nowy produkt Neuralink będzie mógł z każdego z nas uczynić superbohatera.

  1. właśnie po to potrzebny jest tzw. internet 5g gdzie wszystko połączone będzie ze wszystkim. Począwszy od telefonów, poprzez autonomiczne samochody a skończywszy na lodówkach i telewizorach. Oczywiście również mówimy tutaj o połączeniu ludzki mózg a maszyna. Tylko internet 5g jest w stanie zapewnić taką przepustowość wymiany danych.

   Osobiście argumentację w stylu, że “powstanie takiego urządzenia jest niezbędne jeśli chcemy na równi konkurować ze sztuczną inteligencją” uważam za tzw. ściemę ponieważ całą siecią połączeń ma właśnie zarządzać sztuczna inteligencja. Tylko sztuczna inteligencja będzie w stanie ogarnąć taki przesył danych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: