Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawdziwy Kościół Jezusa w Chinach.

“Szukajcie, a znajdziecie” – ta myśl przyświeca mi w szukaniu nieskażonych córami Nierządnicy grup religijnych.

 

Oto i znalazłem, niby przypadkiem, gdyż całkiem czegoś innego szukałem, kościół wczesnochrześcijański w Chinach o nazwie jak w tytule “Prawdziwy Kościół Jezusa“.

 

Mocne ciekawostki:

 

-był jednym z trzech nieoficjalnych kościołów istniejących przed nastaniem komunizmu w Chinach w 1949 roku,

-przestrzega reszty biblijnego Szabatu,

-w 1967 r. Powstało w Los Angeles Międzynarodowe Zgromadzenie Prawdziwego Kościoła Jezusa.

 

 

Zasady wiary:

 

-“przyjęcie Ducha Świętego, udowodnione przez mówienie językami, jest gwarancją naszego dziedzictwa królestwa niebieskiego”

Chrzest wodą „jest sakramentem na odpuszczenie grzechów dla regeneracji. Chrzest musi odbywać się w wodzie  naturalnych akwenach, takie jak rzeki, morza, lub źródła. Chrzciciela, który już otrzymał chrzest „wody i Ducha Świętego , prowadzi chrzest w imię Pana Jezusa Chrystusa. a osoba otrzymująca chrzest musi być całkowicie zanurzona w wodzie z pochyloną głową i twarzą w dół.”

-„Sakrament umycia nóg pozwala dzielić część z Panem Jezusem. Służy on również jako ciągłe przypomnienie aby mieć miłość, świętość, pokorę, przebaczenie i służenie. Każda osoba, która otrzymała chrzest” wodny musi obmyć stopy w imię Jezusa Chrystusa, a obmywanie stóp może być praktykowane, kiedy tylko będzie to właściwe.

-Komunia Święta (pamiątka) jest sakramentem, aby uczcić śmierć Pana Jezusa Chrystusa. To pozwala nam być częścią ciała i krwi naszego Pana i być w jedności z Nim, abyśmy mogli mieć życie wieczne i zmartwychwstanie w ostatnim Ten sakrament powinien odbywać się tak często, jak to możliwe, i należy używać tylko jednego przaśnego chleba i soku z winogron “.

-„W sobotę, siódmego dnia tygodnia, to dzień święty, błogosławiony i uświęcony przez Boga. Należy zauważyć, w łasce Pana, na pamiątkę stworzenia i zbawienia Bożego, z nadzieją wiecznego spoczynku w życiu przyszłym. ”

 

Po utworzeniu Chińskiej Republiki Ludowej w 1949 roku działalność wspólnoty w Chinach kontynentalnych została gwałtownie zahamowana i spotyka się z licznymi trudnościami. Zgodnie z zarządzoną przez władze polityką religijną Prawdziwy Kościół Jezusa, podobnie jak inne wspólnoty protestanckie w tym kraju, został włączony do Patriotycznego Ruchu Potrójnej Autonomii, jedynego oficjalnego kościoła protestanckiego[2]. Wobec prześladowań religijnych, jakie miały miejsce w okresie rewolucji kulturalnej, siedzibę kościoła przeniesiono do Taizhong na Tajwanie, gdzie w 1967 roku zebrał się synod generalny, który ustalił zasady działania wspólnot znajdujących się poza Chinami[1]. Od 1985 roku siedziba kościoła mieści się w Los Angeles[2]. Nieformalne odrodzenie się wspólnoty w Chinach nastąpiło po liberalizacji polityki wyznaniowej w latach 80.

 

Działanie na całym świecie podobne. Włączenie kościołów do wspólnot ekumenicznych zarządzanych przez państwowych agentów (Syjo-Watykan)

 

Zasmucę przeciwników szabatu. Kościół ten ma źródło… zielonoświątkowe, co pokazuje jak bardzo zmienił się na niekorzyść w ostatnich latach KZ.

 

Prawdziwy Kościół Jezusa Boże Narodzenie odrzuca się jako praktykę pogańską

 

Kompletnie zapomniałem o obrządku mycia nóg. Niedawno spektakularnie zrobił to p, Bergoglio myjąc nogi tzw uchodźcom, a my chrześcijanie tego nie robimy. Wstyd. Na najbliższym zjeździe będziemy to już praktykować.

Swoją drogą, liderzy kościołów protestanckich nie praktykują mycia nóg? Czyżby zbyt wielkie uniżenie i pomniejszenie roli wodza?

 

Teraz popatrzmy jak istnienie tego kościoła zakryły media chrześcijańskie. Wtsukajcie w google: ”

“Prawdziwy Kościół Jezusa”

Praktycznie zero wyników, a kościół ma zasady wiary wczesno biblijne, chrześcijańskie.

 

 

Updated: 17 września 2018 — 11:43

3 komentarze

Add a Comment
  1. Nawet ja nie wiedziałam 😮 dziękuję za informację…

  2. Liderzy kościołów protestanckich zawzięcie zwalczają zbory praktykujące obmywanie nóg . Ciekawe dlaczego? Co ich tak irytuje ?Gdzie jest miłość braterska i szacunek ? Jeden brat , czy siostra ma takie poznanie i prowadzenie drugi inne , ale łączy nas Chrystusa krew przelana na Golgocie . Nazywają je sektami . Robią teologiczne wykłady na ten temat . Widzą w tym aspekt kulturowy , obmycie zakurzonych nóg dla wędrowca . Ewg. Jana 13 rozdz. wer.8 Jezus mówi do Piotra ,, Jeśli cię nie umyję , nie będziesz miał działu ze mną ” O jaki dział chodzi dla Jezusa ? Ciekawe co na to Uczeń Jezusa ? Co na to M.M. z UK ? Czy będzie próba rozjechania Cię na marmoladę za poruszenie tematu ? A może cisza jak z tematem agentów UB , SB w kościołach protestanckich . Wszystko zamiatamy pod dywan , cicho sza .

    1. uważam od teraz że to ważna praktyka uczniów Jezusa. Wielce symboliczna i mająca niesłychaną głębię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: