Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fikcja staje się faktem – robot zagra główną rolę w filmie.

Główną rolę w komedii “2nd Born” ma  zagrać android!

 

2nd Born jest kontynuacją 1st Born. W drugiej części zobaczymy oprócz … robota   Vala Kilmera i Williama Baldwina.

Co ciekawe, Iran – państwo pozornie wrogo nastawione do USA wchodzi w kooperację w tej produkcji filmowej.

1st Born , który ukaże się jeszcze w tym roku, “skupia się na młodym małżeństwie, urodzonym w Iranie Benu (Safai) i amerykańskiej Kate, którego skomplikowana pierwsza ciąża zmusza ich dalszą rodzinę, z różnych środowisk, do znalezienia wspólnej podstawy dla dobra dziecka.”

Co to ma wspólnego z robotami? 

Przyjrzyjmy się, jakie to dziwne:

 • Tony Kaye kontynuuje film innej osoby – film, który jeszcze nie został wydany.
 • Tony Kaye chce obsadzić robota jako główną postać w tym filmie.
 • Film nie wydaje się być o robotach.

Kiedy Stanley Kubrick pracował nad  sztuczną inteligencją , chciał mieć prawdziwego robota, który grałby robota w samym sercu opowieści. Ostatecznie porzucił ten pomysł, ponieważ technologii jeszcze nie było. Kiedy Steven Spielberg przejął władzę, mądrze rzucił człowieka, aby zagrał postać. Rozumowanie Kubricka miało jednak pewien sens – robił film o robocie, więc czemu nie spróbować obsadzić prawdziwego robota? Ale drugie urodzenie Kaye  najwyraźniej nie ma  nic wspólnego z robotami.

 

 

 

 

 

Wybrany w castingu robot przejdzie trening aktorski. To wszystko brzmi niewiarygodnie, ale czy telefony dotykowe 15 lat temu nie były skokiem w przyszłość?

Dziś już są normą i niewielki odsetek ludzi, głównie starszych korzysta z takich telefonów.

Z chrześcijańskiego punktu widzenia zachodzi pytanie: do jakiego momentu Bóg pozwoli na kopiowanie jego dzieła stworzenia?

 

Politycznie rzecz biorąc wygląda to na jakiś gest USA w kierunku Iranu.

 

 

Updated: 21 sierpnia 2018 — 13:03

6 komentarzy

Add a Comment
 1. a propos telefonów.
  Teraz praktycznie na każdym tel. fabrycznie zainstalowany jest fb.
  Wchodzimy w ustawienia telefonu, odszukujemy listę zainstalowanych aplikacji. Tam odszukujemy fb.

  Jeśli teraz wybierzmy ikonkę fb możemy zobaczyć jakie uprawnienia ma ta aplikacja:
  * wykonywanie zdjęć i filmów wideo;
  * nagrywanie dźwięku;
  * dokładna lokalizacja na podstawie danych z gps;
  * dostęp do kontaktów;
  * odczytywanie rejestru połączeń;
  * dostęp do sieci z której korzysta użytkownik;
  * odczytywanie statystyk.

  1. Okropna inwigilacja teraz, a fb co rusz dorzuci coś, żeby jeszcze większą kontrolę mieć nad użytkownikiem. Dobrze, że przynajmniej tego nie mam na telefonie. Takie czasy teraz…

 2. Jest dużo poszlak wskazujących na to, że jednak wojna z Iranem będzie. Od listopada ma obowiązywać ścisłe embargo na zakup ropy z Iranu.
  Już teraz sprzedaż spadła o 50% a administracja Trumpa zapowiedziła, że firmy, które będą kupować ropę nie będą mogły robić biznesu z amerykańskimi firmami.

  W ten sposób np. Indie już kupują ropę z innych źródeł a Japonia chce negocjować ze Stanami jednak możliwość kupowania ropy z Iranu ponieważ tam mają najlepsze warunki.

  Ostatnio spotkali się przedstawiciele agencji wywiadowczych stanów, izraela, egiptu oraz saudów. Niebawem ma zostać przedstawiony jakiś nowy plan pokojowy dla bliskiego wschodu. Wiadomo jest tylko, że na teraz saudowie oraz egipt przestaną atakować izrael a izrael odblokuje pomoc dla strefy gazy. Kushner ustalił, ze niebawem ruszy budowa portu w strefie gazy oraz luksusowych hoteli aby napędzić turystykę. Cały biznes ma zostać podzielony pomiędzy wszystkich graczy w tym także dochodową część mają dostać przywódcy hamasu, który zobowiążą się do zawarcia pokoju z Izraelem.

  Niestety plan zawiera w sobie rozwiązanie tzw. kwestii irańskiej ponieważ Arabia Saudyjska oraz Iran to są pod kątem ideologicznym śmiertelni wrogowie.

  W odpowiedzi na sankcje Iran zapowiedział blokadę cieśniny Ormuz. Jeśli do tego dojdzie wówczas wybuchnie wojna pod pretekstem konieczności odblokowania cieśniny.

  Tak więc najpóźniej w listopadzie wszytko będzie wiadome.

  1. administracja Busha przekazała broń chemiczną Husejnowi na potrzeby wojny z Iranem. Ten użył ją aby zagazować tysiące Kurdów.
   Potem ta sama administracja najechała na Irak pod pretekstem ataku chemicznego i oczywiście likwidacji broni (którą sami dostarczyli).

   Obama wraz z Clintonową w swoich mailach omawiali kwestę arabskiej wiosny oraz militarnej pomocy dla państwa islamskiego aby w ten sposób obalić rząd Assada w Syrii.
   Dwa wielkie ataki chemiczne w Syrii zbiegły się z obecnością generała Valleya, specjalisty od tzw. operacji psy-ops.

   Teraz za oceanem w dzień i w nocy media trąbią o rzekomych uśpionych terrorystach irańskich mogących w każdej chwili dokonać zamachu chemicznego czy biologicznego. Co odważniejsi mówią nawet o detonacji walizkowej bomby atomowej.

   P.S niedawno w Teksasie odkryto obóz szkoleniowy dla… bojowników państwa islamskiego.
   Po zamachu na JFK odkryto obozy szkoleniowe na Florydzie prowadzone przez agenta cia. Szkolono tam uchodźców z Kuby jako opozycja zbrojna przeciwko Castro.

 3. Bez wojny nie będzie antychrysta wg mojego zrozumienia. On ma wyjść z wojny i zaprowadzić światowy pokój (fałszywy). Natomiast nie potrafię sobie przypomnieć gdzie, ale Persja (Iran) jest wymieniona w Biblii w Starym Testamencie w czasach końca. I Egipt oczywiście.
  Wogóle idzie ciekawa jesień.
  Wszyscy bankowcy przewidują kryzys finansowy na o wiele większą skalę niż 10 lat temu. Jak dla mnie to popadają banki jak muchy.

 4. Iran kręci coś w filmie amerykańskim? może też chodzi o pieniądze…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: