Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kiedy umówić się na wizytę u kardiologa?

 

Największym problemem ludzi jest to, że takie memy ich śmieszą.

Taki jest standard w kraju poświęconemu Królowej Niebios. Takie jest jej “blogosławieństwo” dla Polaków za ich lojalność tej zwierzchności. Zero zadumy. Czy jest zaletą poczucie humoru z umierania w kolejce do lekarza? Już do tego doszliśmy w tym duchowym niewolnictwie?

A może lepiej modlić się o sąsiada, o polityków, walczyć niż patrzeć jak ludzie umierają ponieważ system królowej niebios jest niewydolny jak w niemal 100% krajów katolickich.

Czy to jest takie śmieszne patrzeć na system, w którym lekarzom odbiera się motywacje do pracy? gdzie rządzą korporacje medyczne, gdzie dieta w innych szpitalach jest przyzwoita a w polskich wygląda jak w obozie?

 

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że mam poczucie humoru, ale nie wtedy kiedy cierpią ludzie i kiedy jesteśmy biczowani przez system. Tylko głupi śmieje się ze swej złej sytuacji.

 

” Głupi uważa swą drogę za słuszną, ale rozważny posłucha rady.  Przysłów 12:15″

 

Ten blog powstał z niemocy wobec systemu i nie mam zamiaru się śmiać z tego, że Polacy są upodlani.

 

“Lud mój ginie bo brak mu poznania” Ozeasza.

 

W księdze Powtórzonego Prawa jest wiele mowy o przekleństwach i błogosławieństwach.

“Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, 

 Powt. Prawa 30:19′

 

Życie w zgodzie z Prawem Boga, a więc i dekalogiem, który jest przez Polaków łamany (2 przykazanie).

Dlaczego większość ludzi, w tym nawet ci, określani mianem chrześcijan nowo narodzonych na nowo nie patrzy na świat przez pryzmat skutków, konsekwencji swych działań i innych i ostatecznie przez pryzmat Prawa Bożego?

Przyczyną jest odrzucanie Prawa Bożego. Żyją jakby nie było grawitacji. Jest tylko łaska i nic więcej. Nie istnieje dla nich posłuszeństwo wobec Tatusia. Tak, w kościołach jest również róbta co chceta.

 

Ja nakłaniam ludzi jednak do oddania się Bogu, a nie kościołom. Eklezja to wspólnota w Jezusie, a On był posłuszny Bogu i nie żył tylko łaską, a również miał ją od Ojca.

Jezus był posłuszny czego i Wam polecam.

Owszem, nigdy nie będziemy Jezusami, do końca życia będziemy w grzesznym ciele i będzie nam się zdarzało grzeszyć, ale będziemy za to przepraszać. Jednak każdy kochający Boga człowiek, będzie okazywał te miłość poprzez przestrzeganie przykazań. To się na prawdę opłaca.

Jeszcze na koniec. Obserwuje życie ludzi i widzę o wiele bardziej błogosławione życie tych, którzy są posłuszni Ojcu, aniżeli tych, którzy żyją tylko dzięki nieograniczonej łasce.

Blog jest skierowany do tych, którzy chcą nauczyć się posłuszeństwa, a nie tylko czerpać z łaski. Popatrzcie na dzieci: czy ich stosunek do rodziców polega tylko na akceptacji ojców i matek, czy muszą być także posłuszne?

 

 

Samuel odrzekł: Czyż milsze są dla Pana całopalenia i ofiary krwawe od posłuszeństwa głosowi Pana? Właśnie, lepsze jest posłuszeństwo od ofiary, uległość – od tłuszczu baranów. 
 Samuela 15:22

 

Lepsze dla Boga jest Twoje posłuszeństwo niż wielbienie i modlitwy notabene w znacznej części dotyczące nas samych lub naszych bliskich.

Jeśli wybierasz drogę nieposłuszeństwa, to nie dziw się z przekleństw.

 

Chwała Bogu Ojcu w imię Jezusa

 

 

 

Updated: 16 sierpnia 2018 — 12:48

4 komentarze

Add a Comment
 1. Bardzo fajny mem z tym maluszkiem.
  Za oceanem w ojczyznie pawla i kulcie wszechmogacych zielonych rozlicza za kazda godzine nawet w pokoju poczekalni na lekarza , serwertke, reczniczek, plasterek, papier toaletowy w indywidualnej lazience, zastrzyk, rekawiczki ktore pielegniarka zuzyla, posciel i jednorazowe podkladki pod posciel, posilek itp. po szyfcie pielegniarki z kalkulatorem wypisuja skrupulatnie i podliczaja. Dzionek w szpitalu wychodzi tysiaczek zielonych dziennie…ale nie ma kolejek 50 lat 😉 lub wrecz ludzie omijaja lukiem szpitale i placowki zdrowia bo utrata kasy ktorej nie maja niszczy jeszce szybciej
  no ale sa tez wszechmogace kredyty i pozyczki na kaazdym kroku

 2. dość prawdziwe to…

 3. Ja to jestem szczęśliwy.
  Od 4 lat nie mam tzw. ubezpieczenia i dzięki łasce Pana nie choruje na nic poważniejszego poza standardowym przeziębieniem…

  1. ale ta łaska zapewne objawia się mądrością w dbałości o zdrowie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: