Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Katolicy reagują na autobus linii nr 666 na Hel.

Pisałem o tym dwa lata temu:

 

Autobusem linii nr 666 nad morze na Hel.

Teraz…katolicy.

 

I znów to katolicy protestują, a nie protestanci… Protestanci to przecież kanapowi intelektualiści. Dlaczego? Ponieważ współpracują z Rzymem i mają się nie wybijać.

 

“666 prosto na Hel – diabelska linia autobusowa jest znana na całym Pomorzu. Ale numer linii nie podoba się wielu. Środowisko katolickie apeluje o zmianę numeracji i zapowiada, że poprosi o “interwencję stosowne organy państwa polskiego”.”

wp.pl

 

Co ciekawe nr  666 ludzi na Hel (hell).

 

Oczywiście PKS Gdynia mówi tutaj o przypadku…

To nie tylko znak bestii 666 i cel jakim jest Hel. To także linia kursująca po bardzo popularnych kurortach nadmorskich jakimi są: Karwia, Jastrzębia Góra, Chłapowo, Władysławowo, Chałupy, Kuźnica.

W czasie sezonu oswaja się ludzi z biblijną liczbą bestii.

Gratisowa reklama nadchodzącej bestii.

Polscy pastorzy stali się teologami na potrzeby własnych zborów. Zapomnieli do czego powołał ich Bóg: do walki i do “idźcie i nauczajcie narody”. Wszyscy zamknięci w budynkach. Cicho sza.

 

To tez ciekawe, że maryjny portal interweniuje przy jednoczesnym nabraniu wody w usta polskich niby protestantów w tej kwestii i wielu innych.

Jestem pewien, że część pastorów po prostu dotychczas nie wiedziało, że cały świat tkwi w złym, w tym politycznie. Nie wiedzą, że są osoby pociągające za sznurki, ale najwyższy czas się obudzić z letargu, ponieważ tu chodzi o innych.

Kiedy oni reklamują, na jaki, która obsadzila stanowiskami wszystkie spółki państwowe, protestanci powinni ostrzega przed, 666.

Jesli tego nie będą robić, to wielu ukłoni się bestii.

 

 

Updated: 30 lipca 2018 — 08:48

1 Comment

Add a Comment
  1. Szkoda że nie dali tej linii innego numeru, może nie byłoby tego całego zamieszania…a tu ta liczba + nazwa miejscowości…przypadek? nie sądzę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: