Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Stanistyczne Castle Party w Bolkowie dowodem na antychrześcijaństwo władz Bolkowa i muzeum.

“Castle Party” to coroczna impreza propagująca śmierć i satanizm. Na stronie imprezy dosyć profesjonalnej zresztą, można zauważyć takie oto postacie:

 

 

 

 

Poniżej żywy trup i obok niego figura z wbitymi kośćmi w głowie.

 

 

Od kilku lat powtarzam za Janem: cały świat tkwi w Złym.

 

Na tegorocznym …hm… festiwalu, pojawiły się takie oto postacie:

 

fot. gazetawrocławska.pl

 

Odwrócony krzyż jako makijaż:

fot. antyradio.pl

 

 

Satanistyczne rogi:

 

 

fot. dlastudenta.pl

 

 

Nikt nie protestuje:

 

 1. Ani kościół katolicki,
 2. Ani mieszkańcy
 3. Ani pastorzy z okolic.
 4. Ani burmistrz miasta Bolków.

 

Sama wyborcza nadała tytuł z relacji: “Demony, fauny, mroczne królowe. Castle Party w Bolkowie”.

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23674682,demony-fauny-mroczne-krolowe-trwa-castle-party-w-bolkowie.html?disableRedirects=true

 

Satanizm bez kamuflażu za zgodą władz. Wszak zamek podlega pod państwo. Jednostką organizacyjną jest oddział Muzeum Karkonoskiego.

Nikt nie sprzeciwia się jawnemu satanizmowi w tym wydawałoby się chrześcijańskim państwie.

Taki jest właśnie katolicyzm i jego córy protestanckie –  propagują pogaństwo, gdyż sami nie poznali nigdy Jezusa Chrystusa. Bezbożny jest burmistrz, rada sejmiku i miejski kościół.

 

 

 

 

 

Updated: 5 października 2018 — 10:25

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie kręci mnie klimat tej imprezy (choć do samego zamku jako miejsca nic nie mam), nie lubię takich strojów, ale patrząc na tych przebierańców, aż szkoda tych którzy przyszli tylko na samą “imprezę” nie mając na sobie wymyślnego stroju (bo i tacy pewnie są), bo właśnie ci poubierani dziwnie robią im anty-reklamę… :/
  no i fakt, aż dziwne że mając taką manifestację tego co złe, nikt nie protestuje…

  1. myslę, że wielu nieświadomie oddało w ten sposób duszę diabłu.

 2. Nikt nikogo nie zmusza na siłę do uczestnictwa w takich imprezach, każdy przyjeżdża na festiwal z własnej woli, mieszkańcy Bolkowa nie protestują, więc nie protestujcie o nie swoje podwórko

 3. No tak. Bo przecież inni MUSZĄ wierzyć w to co Wy. Btw. Państwo jest świeckie. Nie wyznaniowe.

  1. wolno wam wszystko, ale politycy niech sie wykaza pokazaniem swoich wartości.
   Wy jestescie zwiedzenie przez szatana, ale poitycy niech nie zgrywają chrzescijan, a mieszkancy skoro nimi są, to tez niech to pokaza, gdyz to oni wybieraja polityków, ktorzy uidostepniaja wam miejsce

   1. Politycy PISu, nie zniszczą tego festiwalu. Przegracie w następnych wyborach. Bawicie się w moim mieście Gdańsku za moje ciężko zarobione pieniądze. Wasz sędzia ostatnio zabawiał się w Gdańsku z prostytutkami. Ratownicy medyczni przyjechali na wezwanie i okazało się że prostytutką ugryźć go w penisa. Wiecznie chodzi pijany i rzyga na klatce. Jak mieszkańcy się skarżą że wezwą Policje, to krzyczy IMMUNITET. Tak wygląda ta wasza DOBRA ZMIANA. Jeszcze was za to obywatele rozliczą.

    1. tak wygląda ograniczone myslenie: czytasz biblie świadek Jehowy, jesteś za obroną wartości chrześcijańskicjh – jestes PISowcem.
     Niestety ale nie ejsteśmy PISowcami. Naszą partią jest partia Królestwa Niebieskiego.

 4. Protestują tylko ortodoksyjni katolicy którzy napisali ten artykuł i cała prawica. Nie podoba im się, że ludzie przyjeżdżają na ten festiwal od 20 lat i wyglądają jak chcą przez te 4 dni. Nie podoba im się że na festiwalu grają zespoły które nie grają w radiu którego oni słuchają. Nie podoba im się że mieszkańcy lepią i sprzedają pierogi dla uczestników festiwalu. Nie podoba im się że nikt tam nie jest nastawiony agresywnie do nikogo, i wszyscy się dobrze bawią. Nie podoba im się że uczestnicy festiwalu nie są katolikami i mają swój światopogląd.

  1. “Nie podoba im się że uczestnicy festiwalu nie są katolikami i mają swój światopogląd.”

   To nie ejst Wasz światopogląd, gdyż czlowiek z natury nie robi takich rzeczy.
   Jeszcze nie widziałem żadnego dziecka przebierającego się na czarno lub w czaszki.
   To nie ejst Wasz światopogląd a Złego. Jesteście pod wpływem złych duchów i niech Pan Jezus Was wyzwoli.

   1. “gdyż czlowiek z natury nie robi takich rzeczy.” Człowiek z natury nie udaje, że pije czyjąś krew i je czyjeś ciało. Człowiek z natury nie wali dzieciom po oczach obnażonymi zwłokami przybitymi do krzyża. Człowiek z natury nie pali na stosie, nie gwałci dzieci i nie morduje całych plemion w imię tzw. wiary. Celibat nie jest naturalny również.

    1. Obit widzisz, tak jakie jest Twoje myslenie tak i tekst…
     Przykro mi, ale my tutaj negujemy KRK.

     Notabene, Kościół Rzymu jest tego samego wyznania co wy: kocha kult śmierci

     1. Nie wiem co to jest kult śmierci. Osobiście powiem, że gdybym miała jakikolwiek kult uznać – to kult rozumu. Co do bogów… zwyczajnie nie ma ich, chociaż prawie, prawie uznałabym Thora z Avengersów – boski tyłek 🙂 Nie potrafię znaleźć nic złego, czy zdrożnego w przebierankach gotów na Castle Party, chociaż się staram. Czarny kolor odzieży polecam – jedno pranie bez segregowania i z głowy 🙂 Dzieci się przebierają w czaszki i na czarno – w halloween, zabawa jak walentynki, karnawał i każda inna 🙂

      1. ” Dzieci się przebierają w czaszki i na czarno – w halloween, zabawa jak walentynki, karnawał i każda inna ”

       ważne jest źródło takich zabaw i cel…

       http://detektywprawdy.pl/2017/10/30/halloween-jest-trucizna-dla-chrzescijan/

       Ludzie musieli ofiarowac swoje dziecko. W czasie Halloween składano wszelkim bożkom, strzygom i demonom ofiary z plonów rolnych, zwierząt i niestety z ludzi.
       Problem w tym, że takie bratanie się ze świętami demonicznymi nie działa od razu, że świętujesz i cos się dzieje, choc często tak jest. jednakże w więkzości jest to wpuszczanie intruza duchowego do swego ciała i później ludzie dziwią się, że mają nieszczęścia w zyciu

   2. Jakich rzeczy z natury? A dzieci ubrane np. na czarno można spotkać np. na castle party, no ale ich uśmiechnięte twarze słabo by w artykule wypadły, prawda?
    Czy człowiek z natury przebiera się za aniołki na jasełka? Swoją drogą w jasełkach jest też czort, czy to czczenie szatana?
    Dalej idąc tzw. satanizm istnieje dzięki religii judeochrześcijańskiej gdyż to ona go stworzyła i głosi pogląf że czlowiek ma wolną wolę – wiecie, wolna wola pozwala na czczenie węża czyż nie?
    Niemniej jednak cała impreza z kultem zła nie ma nic wspólnego.
    Ja latami uczęszczałem do kościoła bo tak mnie pchało społeczeństwo, ilu z Was było na tym featiwalu że chwytacie za kamienie???

    1. “Czy człowiek z natury przebiera się za aniołki na jasełka? ”

     Nie przebiera, ale my nie jesteśmy katolikami. Jesteśmy wierni Słowu Bożemu.

     “. satanizm istnieje dzięki religii judeochrześcijańskiej gdyż to ona go stworzyła i głosi pogląf że czlowiek ma wolną wolę – wiecie, wolna wola pozwala na czczenie węża czyż nie?”

     My nie należymy do religii judeochrześcijańskiej. Jesteśmy po prostu naśladowcami Jezusa.
     Tak człowiek ma wolna wolę, ale sprzeciwiamy sie tak samo LGBT jak i tym formom satanizmu w tym kraju jakby nie było uważającym się za chrześcijański.
     Jeśli świetujecie tzw Boże Narodzenie to jak się mają czaski, wampiryczne makijaże do świeta Boga?

     “Niemniej jednak cała impreza z kultem zła nie ma nic wspólnego.”

     Mwm wolna wolę i uważam, że jest to satanizm, którego jak widze nie rozumiecie.

     ” ilu z Was było na tym featiwalu że chwytacie za kamienie???”

     Nie muszę brac heroiny żeby wiedzieć że jest zła. To co robicie jest bezbożne i nikt Wam nie zabrania tego czynienia, ale nie zgadzamy się aby samorządy zezwalały na takie imprezy.

     1. Jezus był Żydem i podawał się za syna żydowskiego boga więc podpadacie pod kategorię judeochrześcijańską ^^

      A ja mam wolną wolę i nie zgadzam się na wasz brak zgody uważając go za zły – i tak według Waszej definicji zmieniamy wolną wolę w widzi-mi-się…

      1. Jezus zylw państwie zydowskim, tak jak ty jesteś Polakiem, ale twoi przodkowie byli – mam nasdzieje – Słowianami.
       Jezus byl Judejczykiem, ale Jego Ojciec mieszka w niebie.
       Judaizm powstal ok 500 lat przed Chrystusem. Po wyjściu z niewoli babilońskiej

   3. Skąd Ty człowieku wiesz co człowiek robi z natury ? ..a ksiądz który gwałcie dziecko, też to robi z natury, bo mu tak Bóg kazał ? ..a siostry w Irlandzkim sierocińcu wrzucające dzieci do szamba, zamiast pochować w święconej ziemi, tylko dlatego że są od matek które nie miały ślubu kościelnego,to też jest z natury, czy Bóg im tak kazał ? ..a siostry w Polsce opiekujące się dziećmi w taki sposób że za karę pozwalają żeby ich starsi wychowankowie ośrodka gwałcie to jest też z natury ? Czy Bóg im tak kazał ? ..a biskup Głódź w moim mieście Gdańsku który jeździ autem za prawie milion złotych i wysyła swoich podwładnych po wódkę I kiełbasę, to też to robi z natury ? Czy Bóg mu tak kazał ? ..a ja widziałem dzieci poprzebierane w Halloween, i co z tego ? Ukradliście poganom Zaduszki i przerobiliście na swoje katolickie święto. Pod wpływem złych duchów to jesteście wy, cały Poski Kościół Katolicki. Szczególnie kiedy pedofile w stannach gwałcie dzieci, a później wychodzi biskup i mówi że to wina wychowania rodziców i zagubienia się dziecka które szuka miłości. Ładna bajeczka na wytłumaczenie przestępstwa za które człowiek który nie jest księdzem idzie za kratki na długie lata. To jest właśnie Zło. Jak nie skandale finansowe z praniem przez bank watykański brudnych pieniędzy, to pedofilia, jak nie pedofilia to życie w luksusach i alkoholizm. Rzygać się chce kiedy tacy zakłamani ludzie jak wy pouczają innych jak mają żyć.

    1. Kosciol katolicki nie jest chrześcijaństwem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: