Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sędzia w antychrześcijańskiej Wielkiej Brytanii stracił pracę za obronę Prawa Bożego.

To jest konflikt ze światem, to jest pójście za Bogiem, a nie ściekiem tego świata. To jest kontrast jaki ma być widoczny między królestwem Boga a królestwem szatana.

 

LONDON – sędzia brytyjski, który został usunięty z urzędu za poinformowanie mediów, że uważa, że ​​najlepiej jest adoptować dzieci  z matką i ojcem, później także zabroniono mu powrotu na

stanowisko w radzie National Health Service ( NHS) Trust, uzyskał odwołanie od niekorzystnego orzeczenia.

 

 

 

Według organizacji ds. Wolności religijnych, Christian Concern, Justice Tim Kerr z Appeal Appeal Tribunal w Londynie wyraził opinię, że  sąd ds. Zatrudnienia “nie zdołał odpowiednio zbadać, czy Richard [strona] cierpiał z powodu bezpośredniej lub pośredniej dyskryminacji ze względu na jego wiarę, oraz  z powodu prześladowania. ”

 

 

Page, który identyfikuje się jako chrześcijanin, był sędzią od 15 lat i zasiadał w Family Panel w Kent Central Magistrates Court. Od 20 lat pracuje również w zakresie zdrowia psychicznego i jest przybranym rodzicem.

 

 

W 2014 r. Page został upomniany za niezgadzanie się ze swoimi kolegami w sprawie homoseksualnej adopcji. Sędzia stwierdził, że nie może zgodzić się, że umieszczenie dziecka w dom tej samej płci jest “w dobrym  interesie dziecka”.

 

 

Następnie strona (sędzia) została zmuszona do odbycia szkolenia reedukacyjnego ze względu na jego sprzeciw.

W 2015 roku, rozmawiając z BBC o segmencie religii zduszonym w życiu publicznym, Page powiedział dziennikarzom o incydencie i dlaczego nie mógł się zgodzić z kolegami.

“Moim obowiązkiem jako sędziego, jak to zobaczyłem, było zrobienie tego, co uważałem za najlepsze dla dziecka”, powiedział w telewizyjnym segmencie “i miałem wrażenie, że byłoby lepiej, gdyby to był mężczyzna i kobieta, którzy byli adoptowanymi rodzicami. “

 

W rezultacie Biuro Dochodzeń Sądowych (JCIO) ogłosiło, że Page został usunięty z ławy w związku ze swoim oświadczeniem skierowanym do BBC.

 

“Lord Kanclerz i lord Chief Justice stwierdzili, że komentarze pana Page’a spowodowałyby, że rozsądna osoba uznałaby, że był stronniczy i uprzedzony wobec osób tej samej płci; uważali to za poważne naruszenie obowiązków, które doprowadziło do złej sławy magisterium “, powiedział rzecznik w oświadczeniu. “W związku z tym usunęli Pana Page z magisterium”.

 

W związku z tą kwestią, Andrew Ling, członek zarządu Kent i Medway ds. Opieki społecznej (KMPT), skontaktował się z brytyjskim Urzędem ds. Rozwoju Powiernictwa NHS i poprosił o jego zawieszenie jako dyrektora niewykonawczego. Zgodnie ze swoją witryną internetową KMPT “zapewnia usługi w zakresie zdrowia psychicznego, niepełnosprawności intelektualnej i nadużywania substancji oraz innych specjalistycznych usług dla 1,7 miliona osób w Kent i Medway.”

 

“Niedawna reklama, o którą się zabiegasz, może jeszcze bardziej podkopać zaufanie pracowników, w szczególności lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transgenderowych (LGBT), do kierowania funduszem” – napisał Ling. “Związki między stygmatyzacją często związaną z byciem LGBT i słabym zdrowiem psychicznym są dobrze ugruntowane. Istotne jest, aby pacjenci i miejscowa ludność byli przekonani, że KMPT będzie wyzwaniem stygmatyzacji lub dyskryminacji i traktować wszystkich uczciwie i bezstronnie. ”

 

Strona została zawieszona ze swojej roli, a w sierpniu 2016 r. Został poinformowany, że panel zastanawia się, czy powinien mieć możliwość powrotu do swojej roli w NHS Trust. Podczas gdy panel otrzymał około 6500 komentarzy na korzyść strony i tylko jeden zarzut, decyzja była nadal jednogłośnie na  “nie”, że “nie było w interesie służby zdrowia, abyś służył jako dyrektor niewykonawczy w NHS . ”

 

Panel powiedział, że wyraz jego przekonań “prawdopodobnie miał negatywny wpływ na zaufanie personelu, pacjentów i społeczeństwa w tobie jako lokalnego lidera NHS.

 

 

Następnie złożył swoją sprawę do Sądu ds. Zatrudnienia w Croydon, który w październiku orzekł, że nie był obiektem dyskryminacji. W związku z tym uzyskał pozwolenie na apelację.

 

Moje pragnienie, by zrobić wszystko, co najlepsze dla dziecka, było najważniejszym czynnikiem w moim życiu jako sędziego pokoju rodzinnego. Jednak żyjąc tym przekonaniem, wciągnięto mnie w znacznie większą bitwę o moją wolność i wolność chrześcijan w szerszym ujęciu, aby wyrazić biblijną prawdę na publicznym placu “- powiedział w oświadczeniu przed rozprawą w poniedziałek.

 

“Ku mojemu przerażeniu odkryłem przerażającą antychrześcijańską postawę panującą w dużej części establishmentu” – dodał. “To jest bardzo szokujące, że ktoś taki jak ja, który troszczy się o sprawiedliwość i wolność, i który całe życie spędził pracując, aby służyć wspólnocie z miłości do Jezusa Chrystusa, powinien teraz zostać ukarany w ten sposób”.

 

Po uzyskaniu pozwolenia na apelację do trybunału pracy orzekanie w tym tygodniu, Strona zwróciła się do chrześcijan, aby modlili się, że niezależnie od wyniku jego sprawy, że Bóg będzie uwielbiony ponad wszystko.

 

“Zawsze mówimy, że jesteśmy tutaj, aby wysławiać Boga, a nie tutaj, aby się mną zaopiekować. Proszę ludzi, aby modlili się, aby cokolwiek się wydarzyło, aby rzeczywiście wielbili Boga “, powiedział w filmie nagranym przez Christiana Concern.

 

 

Niesamowita postawa sędziego daje wiele do myślenia. Po pierwsze WIELKA BRYTANIA jest pod wpływem rządów satanistów. Czy królowa się temu sprzeciwia? Czy William z tym walczy? Pytania retoryczne.

 

Po drugie sędzia Page odkrył to, co głosi między innymi ten blog:

 

“Ku mojemu przerażeniu odkryłem przerażającą antychrześcijańską postawę panującą w dużej części establishmentu”.

 

Przy czym nie mam na celu wyróżnienie bloga, ale faktu, iż ów sędzia musiał to odkryć. Dlaczego? Ponieważ systemy religijne powiązane z Rzymem i syjonistami i ich przywódcy nie czynią nic, co spowodowałoby uświadomienie społeczeństwa w jakim świecie żyjemy. Zadaniem liderów pseudchrześcijaństwa jest nie okazywać kontrastu ze światem.

 

Po trzecie nie bał się utraty pracy, ale jeszcze przy tym pragnął uwielbienia Boga..Niesamowita postawa.

 

Walka trwa.

 

 

 

 

Updated: 20 lipca 2018 — 06:59

1 Comment

Add a Comment
  1. Tylko współczuć temu człowiekowi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: