Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Autyzm wywołany kwasem walproinowym u małych dzieci zmniejszony kurkuminą.

The Centers for Disease Control and Prevention (CDC) informuje, że około jedna na 59 dzieci ma zaburzeń ze spektrum autyzmu (ASD) Spojrzenie na roczne dane na temat rozpowszechnienia ASD pokazuje, że liczba ta prawdopodobnie się pogorszy. Badania opublikowane w czasopiśmie BMC Complementary and Alternative Medicine sugerują, że podawanie suplementów kurkumy może łagodzić uszkodzenia i niepełnosprawności charakteryzujące się autyzmem.

Dane z CDC wskazują, że coraz więcej dzieci jest diagnozowanych z ASD. W 2000 r. Około 1 na 150 dzieci urodzonych w 1992 r. Miało ASD. Do 2014 roku dane te wzrosły do jednego na 59 dzieci urodzonych osiem lat wcześniej. Big Pharma uznałaby, że wszyscy są zgodni z genetyką, ale ludzie wiedzą lepiej. Liczne, w dużej mierze ignorowane badania wskazują, że stosowanie toksycznych substancji chemicznych w lekach syntetycznych i szczepionkach prawdopodobnie powoduje tę tendencję.

Na przykład kwas walproinowy (VPA).Ten rozgałęziony, krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy jest od wielu lat stosowany jako lek przeciwpadaczkowy pierwszego rzutu. Zwykle podaje się go dzieciom, u których zdiagnozowano epilepsję, chociaż badania kliniczne badają ich skuteczność w odniesieniu do wielu innych chorób.

VPA działa poprzez modyfikację aktywności neuroprzekaźników, co w konsekwencji wpływa na tkankę mózgową. Rzeczywiście, związek chemiczny wiązał się z licznymi efektami ubocznymi związanymi z mózgiem, w tym zwiększonym ryzykiem wad cewy nerwowej, opóźnieniami rozwoju układu nerwowego i zmniejszeniem umiejętności wokalnych – wszystkie zawarte w objawach związanych z ASD. Jeśli to nie wystarczy, stosowanie VPA zostało również powiązane z poważnym uszkodzeniem organizmu, w tym z hiperamoniczną encefalopatią, hepatotoksycznością, supresją szpiku kostnego, zapaleniem trzustki i śmiertelnymi krwotokami.

Kurkumina, naturalny związek pochodzący z kurkumy – choć może również występować w innych przyprawach – znany jest z wielu korzyści zdrowotnych. Na szczególną uwagę zasługuje jego rola w ochronie ośrodkowego układu nerwowego przed chorobami zwyrodnieniowymi, takimi jak choroba Alzheimera, późna dyskineza, duża depresja, epilepsja i zaburzenia neuropsychiatryczne.

Poprzednie badanie wskazuje, że kurkumina może również łagodzić skutki autyzmu wywołanego kwasem propionowym u szczurów. Jest to spowodowane zdolnością związku do tłumienia stresu oksydacyjnego, zapobiegania dysfunkcji mitochondriów i zmniejszania zapalenia nerwów. Odkrycie to wpłynęło na badanie zdolności kurkuminy do poprawy autyzmu wywołanego przez VPA.

Naukowcy przeprowadzili eksperyment na modelu gryzonia. Podzielono ciężarne szczury na dwa zestawy. W 12.5 dniu ciąży, do zestawu I wstrzyknięto roztwór soli fizjologicznej, podczas gdy w zestawie II wstrzyknięto 600 miligramów / kg (mg / kg) walproinianu sodu. Naukowcy pobrali następnie 20 szczeniąt płci męskiej z każdego zestawu i podzielili ich na dwie kolejne po 10 osób każda, tworząc w sumie cztery grupy:

 

więcej tutaj:

 

Autyzm wywołany kwasem walproinowym u małych dzieci zmniejszony kurkuminą.

 

 

Updated: 18 lipca 2018 — 21:40

1 Comment

Add a Comment
  1. O, jakie dobre lekarstwo… 😮

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: