Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ponad 6000 Nigeryjczyków w chrześcijańskich wspólnotach zamordowanych lub okaleczonych przez muzułmanów Fulani w 2018 roku

Przywódcy kościelni w stanie Plateau w Nigerii wzywają rząd do interweniowania, ponieważ 6 000 osób w chrześcijańskich społecznościach zostało zabitych lub okaleczonych przez muzułmanów Fulani w 2018 roku.

 

 

“To, co dzieje się w stanie Plateau i innych wybranych stanach w Nigerii, jest czystym ludobójstwem i musi zostać natychmiast zatrzymane”, czytamy w oświadczeniu wydanym przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Nigerii (CAN).”

 

 

Stwierdził, że przemoc ze strony muzułmanów jest szczególnie dotkliwa na północnym i środkowym pasie, a ataki najbardziej dotknęły kobiety, dzieci i osoby starsze. CAN uważa, że ​​niewiele robi się w tej sprawie i że “sprawcom umyślnie pozwala się uciekać”.

“Jesteśmy szczególnie zaniepokojeni powszechnym brakiem bezpieczeństwa w kraju, w którym bez względu na ogromne inwestycje w agencje bezpieczeństwa odbywają się bezmyślne ataki i zabójstwa zbrojnych pasterzy Fulani, bandytów i terrorystów napadających nasze społeczeństwo” – głosi oświadczenie.

 

 

Raport organizacji pozarządowej stwierdza, że ​​jeden chrześcijanin jest mordowany co pięć minut w Iraku i że “Muzułmańscy Bojownicy Państwa w Iraku używają chrześcijańskich kościołów jako pomieszczeń tortur, gdzie zmuszają chrześcijan do przejścia na islam lub do śmierci”.

 

CO NA TO GŁOWA KOŚCIOŁA NAZYWAJĄCEGO SIĘ CHRZEŚCIJAŃSKIM?

 

Kiedy papież Franciszek stanął przed światem w ONZ, jego energia znów została poświęcona ochronie środowiska. W swoim prawie 50-minutowym przemówieniu tylko raz Franciszek nawiązał do prześladowanych chrześcijan – a ich cierpienia połączono w tym samym zdaniu z rzekomo równymi cierpieniami “członków religii większości”, czyli sunnickich muzułmanów. Sunnici nie są mordowani, ścinani, gwałceni za wiarę; nie mają bombardowanych i spalonych meczetów; nie są więzieni ani zabijani za apostazję, bluźnierstwo lub nawrócenie.

 

PAPIEŻ JEST PRZEJĘTY OCHRONĄ ŚRODOWISKA BARDZIEJ NIŻ PRZEŚLADOWANIEM CHRZEŚCIJAN. TOTALNY OBŁUDNIK!

 

Przypadki prześladowań chrześcijan na świecie:

 

Uganda : Trzej muzułmanie biją i gwałcą 19-letnią chrześcijankę. Młody student wracał do domu z St. Mary’s Teachers College w Bukedei, gdy wpadła w zasadzkę trzech zamaskowanych mężczyzn. “Próbowałem krzyczeć, ale jeden zablokował mi usta, a drugi uderzył mnie, gdy z całej siły wywlekli mnie z chodnika” – powiedziała ofiara. “Słyszałem, jak jeden z nich mówi innym, że powinienem zostać zabity, ponieważ moi rodzice opuścili islam, ale inny powiedział:” Ale nie jesteśmy pewni, czy ta dziewczyna jest chrześcijanką “. Zamiast ją zabić, zgwałcili ją i pobili, poważnie, tak , że nadal otrzymuje leczenie szpitalne z powodu obrażeń.

Stany Zjednoczone : Freddy Akoa, 49-letni chrześcijański pracownik służby zdrowia w Portland w stanie Maine, został brutalnie pobity na śmierć we własnym przez domu trzech muzułmanów. Znalazłszy się obok ciała Akoi, była jego poplamiona krwią Biblia. Zabity miał skaleczenia i siniaki na całym ciele i śmiertelny uraz głowy. Wewnętrznie cierpiał na 22 złamania żeber i uszkodzoną wątrobę. Oświadczenie policji stwierdzało, że Akoa “został pobity i kopnięty w głowę, i uderzony w głowę kawałkiem mebli w napadzie, który trwał nieprzerwanie przez wiele godzin.” Akoa najwidoczniej urządzał przyjęcie przed lub w trakcie ataku. Trzej napastnicy byli muzułmańskimi uchodźcami pochodzenia somalijskiego. W ostatnim czasie, zarówno w Ameryce, jak i w Europie, kilku “uchodźców” okazało się islamskimi terrorystami, niektórzy z bezpośrednimi powiązaniami z ISIS. (Frakcja Al Shabaab, premierowej organizacji dżihadystycznej Somalii, ostatnio zobowiązała się do lojalności wobec ISIS).

 

Syria: Chrześcijanin z wioski Qaryatain w prowincji Homs został stracony przez Państwo Islamskie za odmowę przestrzegania dhimmi [drugiej klasy, “tolerowanych”] warunków nałożonych na chrześcijańskich wieśniaków. ISIS zabił także chrześcijańskiego księdza, rozciął jego ciało na kawałki i odesłał je do rodziny w pudełku. Wcześniej ISIS porwali księdza i zażądali okupu w wysokości 120 000 $ od jego rodziny, której w końcu udało się zebrać pieniądze na okup po dwóch miesiącach. Ale po zapłaceniu tego ISIS odstąpiła od ich słowa i brutalnie zabiła katolickiego księdza……

Pakistan: Muzułmańska rodzina kobiety, która nawróciła się na chrześcijaństwo i poślubiła chrześcijanina zamordowała męża i zraniła młodą kobietę. Aleem Masih, 28 lat, ożenił się z Nadią, lat 23, w zeszłym roku po tym jak uwierzyła w Chrystusa.

Ostatecznie  Nadii, Muhammad Din Meo i jego poplecznicy zdołali porwać parę i zabrali ją do pobliskiej farmy. “Muzułmańscy mnisi pierwsi brutalnie torturowali parę pięściami i kopniakami, a także trzykrotnie wystrzelili Aleem Masih – jeden pocisk trafił w kostkę, drugi w żebra, a trzeci celował w jego twarz” – powiedział adwokat. “Nadia otrzymała kulę w jamę brzuszną.”

Filipiny: Islamscy terroryści z grupy dżihadystów Abu Sajdaf byli podejrzani o zamach bombowy na autobus pasażerski w Zamboanga,. Źródła wywiadu ostrzegły, że Abu Sayyaf będzie atakował miasta i społeczności  chrześcijańskie. Tylko 20% Zamboanga jest muzułmanami, a reszta prawie całkowicie chrześcijańska.

 

 

 

Muzułmańskie ataki na chrześcijańskie kościoły.

 

 

Stany Zjednoczone: W niedzielę, 13 września, 40-letni Rasheed Abdul Aziz został aresztowany za grożenie Korynckiemu Misjonarskiemu Kościołowi Baptystów w Bullard w Teksasie. Muzułmańsko-amerykańska broń i kamizelka taktyczna i buty

Pastor Joha Johnson powiedział, że Allah powiedział mu “zabijajcie niewiernych” i “dzisiaj ludzie umrą”. Pastor dodał: “Wierzę, że jego intencją było, kiedy przyszedł do naszego kościoła, rzeczywiście kogoś zabić.”

Tanzania: W ciągu tygodnia spłonęło sześć kościołów chrześcijańskich. 23 września spłonęły  trzy miejsca: Międzynarodowy Bank Żywności Wód, Zielonoświątkowe Zbory Buyekera i Zbory ewangeliczne Boga Tanzanii. Trzy dni później, 26 września, kościół katolicki w Kitundu i Kościół Zielonoświątkowy w Katoro.  “Scenariusze są takie same, nieznani ludzie się włamują, układają rzeczy na ołtarzu, zalewają i podpalają. “Naród wschodnioafrykański składa się głównie z chrześcijan i muzułmanów, jednak stosunek ten jest ten kwestionowany”.

Betlejem: muzułmanie podpalili klasztor św. Charbela. Sobhy Makhoul, kanclerz maronickiego patriarchatu w Jerozolimie,

 

 

Irak: Raport mówiący o tym, jak jeden chrześcijanin jest mordowany  co pięć minut w Iraku, dodaj do tego, że “Muzułmańskie Państwo – Bojownicy w Iraku używają chrześcijaństwa jako środka tortur, gdy się kurczą.”

Syria: W ciągu kilku dni od zdobycia miasta Qaryatain, Państwo Islamskie zniszczyło starożytny klasztor katolicki . Grupa terrorystyczna sunnitów o dała ultimatum ludziom  w Qaryatain, aby przeszli na islam, albo odeszli.

 

 

 

To jest wojna religijna!!

 

…i świat milczy. Milczy postrzegany jako chrześcijanin ten aktor o pseudonimie marketingowym Franciszek.

Gdybyśmy wierzyli mediom, to okazałoby się, że najbardziej prześladowanymi na świecie ludźmi są Żydzi.

Niestety tak nie jest. Niszczy się chrześcijan.

Widzą to działacze na rzecz praw człowieka, widzą to zagraniczni przywódcy, a także ponad 80 członków Kongresu USA to widzi, Widzi to Merkel i Macron, że istnieje ludobójstwo chrześcijańskie i to co się dzieje się na Bliskim Wschodzie oraz w ich krajach. ”

 

To nie chrześcijanie mordują, ale wyznawcy Allaha. To islam jest zagrożeniem dla chrześcijan, a papież, w Polsce Tusk,  lewica i niektórzy pastorzy jak Cyrikas chcieli tutaj sprowadzić Islamistów.

Nie wierzcie autorytetom, bo w ten sposób Hitler został dopuszczony do władzy. Islam jest wrogiem Jezusa i widać to doskonale po tym jak wielka jest to religia “miłości”. Na przykładzie Filipn widać, że oni moga stanowić mniejszość, aby czuć swobodę w zabijaniu.

 

Świat nienawidzi Jezusa ŁĄCZNIE Z POLITYKAMI I PAPIEŻEM BERGOGLIO.

 

Módlmy się o chrześcijan w Nigerii, zapiszmy sobie w zeszytach o tym, bo pamięć wszyscy mamy dobrą, ale ulotną. Oni tam cierpią.

 

 

 

Updated: 17 lipca 2018 — 09:00

1 Comment

Add a Comment
  1. brrrr…okropne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: