Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zamek w centrum puszczy Noteckiej…

 

Z początku myślałem, że to jakiś żart. Kilka razy nabrałem się na podobne. Ale nie, to nie jest żart. Renomowany portal moeny.pl to potwierdził:

 

“Budowa zamku w Puszczy Noteckiej na terenie objętym ochroną Natura 2000 – ten projekt musiał wcześniej czy później przyciągnąć uwagę. W końcu za sprawą internautów zrzeszonych na portalu Wykop.pl zaczął żyć swoim życiem. Ze strzępków informacji, przy milczeniu wskazanego w jawnych dokumentach inwestora, niektórzy próbowali wyciągnąć informację o skali inwestycji. Ostatecznie okazało się, że – jak informował m.in. money.pl – za budowę stylizowanego na średniowieczny zamek budynku odpowiedzialna jest spółka D.J.T, za którą stoi dwóch dwudziestolatków.”

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zamek-puszcza-notecka-spolka-d-j-t-,242,0,2410738.html

 

Na terenie chronionym powstaje kompleks zamkowy… Dlaczego tutaj nie uwiesili się na drzewach eko-zieloni? Ano chyba dlatego, że zieloni sa przybudówką sld (komuny), a z moich informacji wynika, że pozwolenie wydano za komuny, (czytaj PO).

 

Państwo może wszystko.  Stworzyć ustawę zezwalająca na wycinke drzew z własnego podwórka, działki, a następnie znów zakazać takowej.

Są równi i równiejsi, ale my mamy swoje królestwo ze sprawiedliwymi rządami.

Chwała Panu Jezusowi.

 

 

 

Updated: 12 lipca 2018 — 20:41

1 Comment

Add a Comment
  1. Były nawet pogłoski, że ten zamek to stawiają Kulczykowie, ale jak widać się nie sprawdziło…
    co do “ekologów”- nic nie mam do dbania o środowisko dookoła (byle nie popaść w przesadę), ale ci to…ech, kasa dla takich się musi zgadzać i tyle…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: