Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Barack Obama ubrany w strój kapłana szatana.

 

Zdjęcie Obamy ubranego jaw maskę szatana

Barack Obama wg poszukujących prawdy i badaczy okultyzmu jest częścią Illuminati i bierze udział w rytuałach satanistycznych.

Szokujący obraz byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Barack Obama ubrany w strój szatana teraz stał się wirusowym zdjęciem  w internecie. Obraz pierwotnie załadowany na instagramie przez Annemarie Hope, artystę znanego z zilustrowania kościołów szatańskich w swoim profilu.

Zdjęcie pojawiło się z tytułem “klasa i łaska, jesteś moim ulubionym”, i wkrótce stał się popularny w przestrzeni online. Jednak hope wkrótce usunęła zdjęcie z nieznanych powodów.

Gdy obraz został usunięty, został usunięty  odpowiedział “na ten zarzut: zbytnia nienawiść i brak wsparcia”.

 

Rozumiem człowieka, gdyż sam miałem tak wiele razy. Umieszczałem wielce kontrowersyjne i demaskujące teksty, ale fala hejtu była większa niż fala wsparcia.

Po tym, jak obraz stał się wirus, zaczęto badać prawdziwość obrazu. Jednak nawet po zastosowaniu kilku filtrów do obrazu w celu sprawdzenia ich autentyczności, Ci sceptyczni nie mogli znaleźć anomalii.

Film o tajemniczym stroju Baracka Obamy został następnie udostępniony na youtube przez kanał teorii spisku ” Ufomania Film, który dostał się na youtube wczoraj zgromadził ponad 5.400 odsłon.

Barack Obama jest jej członkiem. Zwolennicy teorii spiskowych zaczęli twierdzić, że świat jest potajemnie kontrolowany przez satanistów. Zgodnie z tymi teoriami najważniejsi ludzie na świecie uczestniczą w tajemniczych rytuałach  satanistycznych.

” oszukał wszystkich! Zwłaszcza czarna rasa. To on przemówił do dzieci ze szkoły. ” skomentował mikesline, użytkownika Youtube.

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że Obama nie chce się tak ubierać do konkursu na kostiumy na Halloween. Wszyscy są lojalni wobec Obamy, to Arthur Davis, prawnik i polityk, który jest członkiem Partii Demokratycznej Stanów Zjednoczonych. Przedstawiciel Siódmego okręgu wyborczy w alabamie w latach 2003-2011.

 

 

Szatan zaoferował podczas kuszenia Jezusowi wszystkie królestwa świata. Inni z tego skorzystali jak widać…

 

Updated: 28 czerwca 2018 — 08:40

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Obama bez wątpienia jest antychrześcijańskim politykiem, ale w związku z tym zdjęciem pojawia się parę pytań.Skąd ta Annamerie Hope miała to zdjęcie? Jak weszła w jego posiadanie? Czy przypadkiem nie jest to dobrze przerobione zdjęcie np. za pomocą fotoszopa lub innego programu tego typu?

  1. Jak się bierze udział w takich rytuałach to “góra” napewno to nagrywa, aby mieć na Ciebie haki. Masz kasę i władzę, ale nie możesz od nas odejść bo ujawnimy dobrze udokumentowane rzeczy, których ludzie nie zniosą. Satanizm to nie zabawa w przebieranki, to zło w czystej postaci, ze wszystkimi złymi czynami.

 2. Z tego co się orientuję z “teorii spiskowych”, które często się potem potwierdzają to to jest prawda. Bush, Clinton, Obama byli na usługach ekipy Rotschildów (sataniści, pedofile). Trump im sporo zepsuł w planach, bo podobno jest wojna na górze między Europejsko-Amerykańskimi żydami, którzy wspierali demokratów, a tymi z Ameryki i Izraela, którzy wspierają Trumpa.
  Wiem, że niektórzy twierdzą, że Wielka Nierządnica to Watykan, ale wg mnie Watykan też jest kontrolowany przez Żydów kabalistów (czyli satanistów). I jeżeli mam rację to grzechy wielkiej nierządnicy powinny zostać ujawnione, kabaliści-finansjera świata zostanie zniszczona. I objawi się ten co ma być przed Jezusem, aby narody mogły mu oddać hołd.
  Myślałem, że szybciej pójdzie ujawnianie tych satanistycznych rytuałów, ale jak narazie prawie całe media są kabalistów i nic nie przedziera się do opinii publicznej. Nawet afera “pizzagate” została pięknie zamieciona pod dywan.
  Musimy czekać. Będzie ciekawie.

 3. Przecież to jest fotomontaż i to słabej jakości. Jak można się nabrać na takie cos

  1. inni twierdzą, że nie.
   Niech się wypowiedzą specjaliści od Photoshopa

  2. Jak coś nie pasuje albo jest zbyt nierealne to jest to od razu fake news, fotoszop, albo teoria spiskowa.
   Ja sobie oczywiście ręki nie dam uciąć za prawdziwość niektórych rzeczy, czas pokaże. Bóg nam obiecał, że pokaże nam nagość wielkiej nierządnicy i wszystko zostanie odkryte. Natomiast o satanizmie, kanibalizmie i pedofilii w kręgach władzy i u kabalistów mówi się od wieków, a w naszych czasach coraz bardziej (Kate Perry – jadła ludzkie mięso – w normalnych warunkach byłaby conajmniej wezwana do prokuratury, Gibson opowiadał o pedofilii w Holywood dopiero jak ci ludzie umarli, gość ze świata finansów, rabin z NY, Clintonowa oficjalnie popiera kośćiół szatana, trochę dużo tych źródeł mówiących to samo)
   Jak czytałem w Biblii o składaniu ofiar z dzieci dla boga molocha to myślałem, że to zamierzchła przeszłość sprzed 2 tys lat, ale podobno oni to robią cały czas. Bóg nam pokaże prawdę 🙂

 4. Trudno powiedzieć, że to jest Obama. Dużo wskazuje , że to może być niejaki Michael Madie, który dokładnie w tym samym przebraniu występował na imprezie pod nazwą: Burnin Man.

  Jedynie oryginale foto z zapisanymi danymi czasowymi mogą dać odpowiedź na to pytanie.

  Jeśli wpiszemy w przeglądarce Burning Man Michael Madie. Następnie grafika to na samej górze pojawi się stosowne foto.

 5. 😮 Szok… Czy na tym zdjęciu jest Obama, czy też nie, i tak to okropne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: