Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Chinach zamknięto prawie 100 kościołów domowych.

Ze strony gpch.pl

 

Głos Prześladowanych Chrześcijan

 

Do końca maja w prowincji Henan zamknięto prawie 100 kościołów domowych. Jednocześnie władze nakazały usunięcie krzyży z budynków kościołów działających oficjalnie, zrzeszonych w Patriotycznym Ruchu Trzech Autonomii. Według jednego z jego członków po otrzymaniu polecenia usunięcia krzyży wierni woleli sami je usunąć, zamiast patrzeć jak niszczą je pracownicy państwowi. „Nikt nie śmie przeciwstawić się rozkazom” – powiedział.

Kościołom domowym, które jeszcze nie zostały zamknięte, urzędnicy nakazali zakrycie lub usunięcie wszelkich emblematów religijnych. Jeśli chrześcijanie sami tego nie robią, to są one usuwane siłą. Wiernym zbierającym się na nabożeństwach zabroniono również śpiewania pieśni. Bywa też, że strażnicy uniemożliwiają chrześcijanom wejście do kościoła.

Władze nie zgadzają się na spotkanie więcej niż pięciu osób bez oficjalnego zezwolenia. Odkąd w lutym 2018 r. wprowadzono zmiany w przepisach dotyczących spraw religijnych, rząd zaostrzył kontrolę nad religią.

Wstawiajmy się za naszymi braćmi i siostrami w prowincji Henan. Prośmy Pana, aby obdarzył ich mądrością i wytrwałością w wierze, pomimo nacisków ze strony władz i pokusy pójścia na kompromis. Niech niezachwiana wiara tych chrześcijan pokazuje łaskę Bożą ich niewierzącym rodakom.”

 

To jest sedno wolności w Jezusie – grupy domowe i spotkania po za religijne. To dlatego w Polsce mamy nie eklezje w Jezusie, ale związki wyznaniowe zarejestrowane w Sądach. Wszystko musi być pod ich kontrolą i jest. Papież, który popiera komunizm kontroluje wszystkie religie.

 

 

 

Updated: 14 czerwca 2018 — 08:39

1 Comment

Add a Comment
  1. To okropne…współczuję tym których to dotknęło…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: