Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Chrześcijaństwo” taksówkarzy w Kołobrzegu doprowadza do szpitala.

Jedna z ofiar sporu zarejestrowanych taksówkarzy z nielegalnymi, którzy współpracują z tzw. bagażowymi (osoby, które za opłatą noszą turystom bagaże). Dochodzi do rysowania samochodów, przecinania opon i bójek.

37-latni Marcin W. został dźgnięty nożem przez taksówkarza Leona T. (59 l.). Ofiara znajduje się w szpitalu. – Sprawca dostał zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi mu dożywocie. Obrażenia, jakie odniósł poszkodowany, nie pozwalały postawić innych zarzutów – stwierdza rzecznik prokuratury Ryszard Gąsiorowski.
źródło: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/krwawa-wojna-taksowkarzy-w-kolobrzegu/6zq92q8

Te same osoby świętują zapewne tzw Boże Narodzenie, które nim nie jest ponieważ raz, że Jezus narodził się w październiku, a dwa, że chrześcijanie mają zmienione serca.

Oczywiście gwarancji nie mam, że to katolicy, ale statystycznie rzecz biorąc jeśli 87% Polaków jest katolikami, to 9 na 10 Polaków pobierało nauki z KRK.

To nie wina tych taksówkarzy, ale kościoła, który ani nie daje wzoru wiernym, ani nie naucza z mocą Bożą. Nie jest to praktyczny kościół co do wiary. Powierzchowność, improwizacja, nauki ludzkie to domena kościoła Rzymu. owoce jak widać.

Kościół Rzymski winien jest prowadzenia ludzi do grzechu, a więc w sensie biblijnym jest duchowym zbrodniarzem co czasem przybiera postać fizyczną.

 

 

 

Updated: 14 czerwca 2018 — 14:11

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Ostatnio pisałem o indyjskim systemie elektronicznym aadhaar. To system w którym każdy obywatel ma przypisany 12-to cyfrowy numer wraz z danymi tj. skan siatkówki, twarzy, odciski palców, skan twarzy, numer telefonu, numer konta bankowego czy nawet wynagrodzenie za pracę.

  Pogrzebałem trochę na indyjskich stronach i okazuje się, że ten system już funkcjonuje i np. żeby dostać pomoc z tzw. opieki społecznej (żywność) trzeba być zarejestrowanym w tym systemie.

  W indyjskim stanie Mizoram znajduje się największe skupisko chrześcijan i oni wprost publicznie mówią, że aadhaar to jest nic innego jak znamię bestii ponieważ nie będąc w tym systemie w momencie gdy Indie staną się całkowicie bezgotówkowe nikt nic nie kupi. Powołano nawet specjalne stowarzyszenia, które wzniosły skargę do sądu najwyższego.

  Podczas jednej rozprawy sąd odrzucił skargę argumentując tym, że nie zajmuje się kwestiami religijnymi. W prasie i TV trwa nagonka na chrześcijan ukazując ich jako zabobonnych i niepostępowych.

  Na dzień dzisiejszy w sądzie najwyższym rozpatrywane jest parę spraw związanymi z aadhaar, w tym najważniejsza czyli powiązanie systemu z systemami bankowymi. Jeśli to przejdzie Indie jako pierwsze staną się krajem bezgotówkowym.

  1. no tak a ja u nas wprowadzą, to pastorzy grzecznie i posłusznie wobec Watykanu będą milczeć. Już teraz uważają, że chip nie ejst znakiem bestii. Owszem, bo sam chip nie jest, ale jeśli dojdzie do obrotu bezgotówkowego, to będzie to powiązane z łamaniem Prawa Boga.
   Dzisiaj przypomniał mi się pewien bardzo ważny szczegół dotyczący antychrysta, ale jako że słabo znam angielski będe musiał się trochę powysilać z tłumaczeniem, a rzecz jest niesłychanie istotna poniewaz ta jedna decyzja polityczna pokaże na 99% kim jest antychryst.

   1. Ale coś takiego już ma miejsce w Indiach. Małe kościoły mówią wprost, że to jest wstęp do znamienia bestii a kościoły instytucjonalne mówią, że nie ma co bać się i że tak ma być bo to jest dla dobra wszystkich.

    W Indiach trwa prawdziwa walka pomiędzy małymi kościołami a kościołami-instytucjami.

    Ludzie nie mogą posłać dzieci do przedszkola, szkół bo nie mają numeru. Nie mogą iść do fryzjera bo fryzjer nie przyjmuje gotówki. Ludzie nie mogą płacić papierkowymi pieniędzmi ponieważ sklepy chcą obsługiwać głównie transakcje elektroniczne. Ludzie nie mogą dostać pomocy żywnościowej bo nie mają numeru.

    Miesiąc temu Bill Gates powiedział, że przekazuje miliard dolarów na budowę nowego systemu nisko orbitowych satelitów wyposażonych w kamery o wysokiej rozdzielczości, które będą przesyłać obraz w czasie rzeczywistym.

    Teraz powiążmy to z takim adhaar. Powiedzmy, że człowiek będzie miał czip w skórze albo na plastikowej karcie. Wystarczy chwila, wystarczy wklepać do systemu numer i taka sieć satelitów błyskawicznie namierzy człowieka i to w czasie rzeczywistym.

    1. Otóż właśnie…
     Szkoda że tak się dzieje…biedni ci hinduscy chrześcijanie…nikt ich nie chce słuchać…a jak przyjdzie co do czego, to “może oni mieli rację…”

 2. Najnowsze ciekawostki:
  * do 2020 roku ford będzie produkował tylko dwa typy manualnych samochodów. Focus i Mustang. Po 2020 roku całe środki idą na projektowanie i testy samochodów autonomicznych;
  * koncern Volvo daje dotacje wysokości 600 dolarów plus ubezpieczenie dla każdego kto wymieni stary samochód na nowy naszpikowany elektroniką;
  * Francja do 2025 roku zamierza zakończyć produkcję samochodów benzynowych na rzecz elektrycznych;
  * jerusalem post. Do 2025 roku siły zbroje Izraela będą posiadać ponad 10000 dronów plus system satelitów dzięki którym możliwym stanie się namierzanie i zabijanie w czasie rzeczywistym. Satelity i dony będą namierzać a pozostałe drony strzelać. Egzekucje mają przeprowadzać…. autonomiczne drony. System ten ma zapewnić stały obraz video pokrywający teren bliskiego wschodu.
  * coraz więcej dronów nad amerykańskimi miastami i miasteczkami. Mieszkańcy wyraźnie mówią, że drony prowadzą działalność szpiegowską ponieważ pojawiają się np. w momencie ich powrotu z pracy do domu.
  Strzelanie do dronów kończy się sprawą w sądzie o zniszczenie mienia publicznego;
  * Niemcy. Do 2025 roku wojsko zamierza wprowadzić sztuczną inteligencję celem stworzenia autonomicznych dronów zaopatrzonych m.in. w systemy rakietowe.
  * Chiny. Mieszkańcy (głównie młodzi ludzie) robią sobie na ciele elektroniczne tatuaże w których zakodowane są informację nt. ich miejsca zamieszkania, preferencji, zainteresowań, oczekiwań itd. Każdy zainteresowany może podejść, zeskanować tatuaż za pomocą telefonu i zdecydować np. czy umówić się z daną osobą;
  * NBC. Mikroczipy stymulujące pracę mózgu np. obszary odpowiedzialne za pamięć celem lepszego przyswajania i zapamiętywania informacji;
  * Stany. Wyciek dokumentów potwierdzających istnienie broni psychotronicznej np. możliwość generowania efektu słyszenia głosu w głowie;
  * Pentagon. Implanty mózgowe wpływające na pracę mózgu celem emocjonalnej modyfikacji człowieka. Możliwość modyfikacji wspomnień;
  * Chiny. Tzw. inteligentne klasy. System zarządzający zachowaniem uczniów na podstawie algorytmów oceniających ich m.in. stan emocjonalny (wyraz twarzy), temperaturę ciała, tętno, wzorców zachować. System kamer analizuje zachowanie uczniów. W przypadku niewłaściwego zachowania system wysyła sygnał dla nauczyciela;
  “Elektroniczne oko” analizuje i ocenia ucznia.
  * Szwecja. Tysiące zaczipowanych ludzi chwali sobie nowy styl życia. Organizowane są implanta pary podczas których chętni w atmosferze zabawy mogą zostać zaczipowani;
  * Stany. Pojawiły się czipy zawierające mikrobaterię, której żywotność oceniania jest na… 15 lat;
  * Chiny. 80% transakcji w wielkich miastach odbywa się za pomocą telefonu;

  1. jeju gdzie to uzbierałeś. Połowe newsów znam

   a ten:

   “Stany. Wyciek dokumentów potwierdzających istnienie broni psychotronicznej np. możliwość generowania efektu słyszenia głosu w głowie;”

   to raczej na arzie teoria spiskowa. Kiedyś pisal do mnie czytelnik, ż emu to robią ale nei potraktowałem go poważnie

   1. niekoniecznie musi to być teoria spiskowa. Np. to co mnie zdziwiło, to, że w 90% strzelanin w Stanach zamachowcy mówili, że słyszeli jakiś dziwny głos w głowie, który namawiał ich to tego czynu.
    Mamy trzy możliwości:
    – zwykli szaleńcy;
    – opętani;
    – eksperymenty typu mk-ultra.

    Swojego czasu Bill Clinton publicznie potwierdził i przeprosił za istnienie programu mk-ultra. Jednym z działów mk-utra była właśnie tzw. broń psychotroniczna.

    Jeszcze mała ciekawostka odnoście tego systemu adhaar. Okazuje się, że głównymi graczami na tym rynku są fundacja Bila Gatesa, fundacja Rockefelera oraz fundacja Forda. Gates dostarczył systemu informatyczne (tak jak kiedyś IBM dostarczało systemy informatyczne Niemcom za czasów II wojny).

    Są już pierwsze jaskółki głoszące o przygotowywaniu amerykanów do wprowadzenia systemu kredytu społecznego, który wprowadzono w Chinach. Pojawił się pierwszy artykuł w Washington Poste oraz firma Credit Carma nawiązała kontakt biznesowy z firmą chińską odpowiedzialną za wprowadzenie tego systemu.

    Credit Carma to jest taka platforma cyfrowa w której ludzie mogą śledzić swoją zdolność kredytową (na podstawie wielu, wielu czynników) ,swoje zobowiązania i zaległości kredytowe.

    1. Z tymi glosami cos moze byc jako nowa bron psychologiczna. Mi sie kojarzy zakaz z Mt24.26 “Jeśli więc wam powiedzą: “Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!”
     A w pierwszym odruchu bym poszedl z ciekawości. Ale tu jest wyrazny zakaz. I moze tak byc ze pójdziemy i tak nam spiorą mózgi jakimiś falami ze juz nie będzie zbawienia. Takze nie chodzimy w miejsca objawień 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: