Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Pałacu Kultury w Warszawie miał się odbyć zlot swingersów, czyli zwolenników seksu grupowego. “jak było za dni Lota: jedli, pili, kupowali, sprzedawali, sadzili, budowali, 29 a w tym dniu, w którym Lot wyszedł z Sodomy”.

Tak tom już jest w tym świecie zarządzanym przez największego rebelianta w kosmosie, że wszelkie wypaczenia i zboczenia maja swoją nazwę, oszukującą samych zboczeńców. W tym przypadku osoby wymieniające się partnerami nazywane są swingersami, tak jak moda na seks w parkach nazywany jest doggingiem.

W tych wszystkich przypadkach jest to obrzydliwość dla Boga i osoby te nie znające pojęcia miłość zostaną dotknięte biblijną śmiercią drugą.

 

Co ciekawe, Zarząd Pałacu Kultury był zaskoczony tym wydarzeniem, a przecież podpisywał umowę z najemcą…

 

 

“jak podaje oficjalna strona lokalu – “na terenie klubu ma być dostępna tzw. strefa zabawowa, w której będzie można uprawiać seks”. Zgodnie z założeniami, zjawić się ma to 450 par, 50 singli i 50 singielek. Cena za wejście to 69 złotych za najtańszy bilet. Opcje z rezerwacją loży i korzystania ze „strefy wystawowej” są dodatkowo płatne.”

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Seks-grupowy-w-Palacu-Kultury-Na-jutro-zaplanowana-jest-impreza-swingersow

 

 

69zł za oddanie partnera, partnerki komuś obcemu na przysłowiowe 15 minut.

450 par mówi o potężnej skali zboczenia, a pewnie wielu nie miało czasu, albo z innych powodów przyjechać nie mogło.

 

Żyjemy w czasach ostatecznych i to jest tego symptomem. Ludziom jest za dobrze i dlatego spadnie na nich gniew Boży jakim jest Wielki Ucisk.

Okolo pół roku temu napisałem o kobiecie, która za bodajże 10tys zł przeszła nago przez korytarz call center pełen kolegów i koleżanek.

 

Jak jest różnica między naszymi czasami a tymi w ubiegłym wieku? Wcześniej zło się kryło, a teraz staje się ostentacyjne i idzie w parze z bezpardonowym i można by rzec również ekshibicjonistycznym językiem węża papieża Franciszka.

 

No cóż, powinniśmy się modlić o tych ludzi, gdyż:

 

jak było za dni Lota: jedli, pili, kupowali, sprzedawali, sadzili, budowali, 29 a w tym dniu, w którym Lot wyszedł z Sodomy, ogień i siarka spadły z nieba i zniszczyły wszystkich. 30 Tak samo będzie w tym dniu, w którym pojawi się Syn Człowieczy.

 

 

 

 

 

Updated: 4 czerwca 2018 — 12:03

28 komentarzy

Add a Comment
 1. A CO JEST ZŁEGO W SEKSIE GRUPOWYM, jeśli nikt do niego nie jest przymuszany???
  wymuszać mozna również na ludziach lub zwierzętach brak seksu np ludzie upośledzeni umysłowo narażeni są na negowanie i blokowanie ich seksualnosci
  zwierzxęta np konie lub psy są przymuszane do biernosci seksualnej, lub do seksu z narzuconym przez hodowce partnerem
  czy chrześcijanie nie widzą tu form dewiacji seksualnej???

  1. współżycie wg Biblii powinno odbywać się tylko w małżeństwie

  2. Krasula Ty tak serio? Czy wogóle czytałaś/eś choć trochę Biblię? Sex grupowy to jest cudzołóstwo, to jest grzech. Jest to zakazane przez Boga, tak jak kradzież i morderstwo. Jeżeli ja wyrażę zgodę aby być zabitym przez Ciebie to już nie jest morderstwo? Jest. A wiesz czego Bóg wymaga od ludzi? Nie, nie klęczenia w kościołach, ani leżenia pod krzyżem, ani różańców na granicach do matki boskiej i wszystkich świętych.
   BÓG WYMAGA POSŁUSZEŃSTWA. Ale, żeby być posłusznym to trzeba poznać Jego zasady. Naprawdę polecam Biblię i zacznij od Nowego Testamentu, jest krótszy 🙂

  3. “A CO JEST ZŁEGO W SEKSIE GRUPOWYM?”
   – grupa

 2. O tym samym sobie pomyślałem. Sodoma i Gomora powraca, a zgodnie z Twoim cytatem z Biblii to musi się spełnić, zanim przyjdzie Jezus. Wielki ucisk to raczej będą mieć “powołani, wybrani i WIERNI” (do końca), z racji nieprzyjęcia znamienia bestii. Dla tych sodomitów do czasu przyjścia Jezusa to będzie raj na ziemi. Zło, rozpasanie i dobrobyt od bestii, za pokłon.

 3. Szokujesz Krasula. Mogłabyś coś bliżej o sobie powiedzieć np.
  jak znalazłaś się na tym blogu? A może potrzebujesz modlitwy?
  Możesz śmiało prosić 🙂

 4. w Białym Domu miał miejsce kolejny narodowy dzień modlitwy.

  Jako pierwszy przemawiał wiceprezydent Mike Pence, który podczas wyborów określił siebie mianem cytuje: nowonarodzonego ewangelickiego katolika (ciekawa hybryda – ewangeliczny katolik).

  * ” w zeszłym roku Prezydent Trump zgromadził liderów religijnych aby stworzyć naród wiary. Podjął zdecydowane działania aby zapewnić, że rząd federalny nigdy nie będzie karał nikogo za jego wierzenia religijne”.
  * “Dzisiaj prezydent Trump zrobi kolejny ważny (siny) krok aby promować i chronić wiarę. Tutaj w białym domu wierzący (różnych wyznań) mogą mieć w Trumpie mistrza (sic !)”

  Potem przemawiała Cissie Graham-Lynch. Nikt inny jak tylko córka Franklina Grahama. A Franklin Graham jest synem znanego Billyego Grahama który został określony swojego czasu mianem konia trojańskiego w ruchu ewangelizacji.
  Przypomnijmy, że Pan Graham głosił, że przedstawiciele innych religii bez przeszkód mogą zostać zbawieni pod warunkiem, że żyją w zgodzie z własnym sumieniem.

  Pani Graham-Lynch modliła się w intencji jedności i pokoju.

  Potem modlił się hinduista. “moje przesłanie dla was. Wszyscy jesteście boscy. Przyniosłem wam boskość w was wszystkich”.
  Potem wygłosił hymn pochwalny do bożka-słonia Ganeszy. Później wygłosił coś w rodzaju ewangelii sukcesu by zakończyć wystąpienie wielokrotnie powtórzonym słowem pokój.

  Potem modliła się Jean B.Bingham przewodnicząca jakiejś światowej organizacji kobiecej.
  Ciekawostka było stwierdzenie o połączeniu wszystkich w jeden umysł. I oczywiście pokój, bezpieczeństwo i miłość.

  Później wystąpił rabin Shemtov będący Vice President of American Friends of Lubavitch(Chabad).
  To on m. in. organizuje zapalanie menory przed Białym Domem.
  Facet w modlitwie wspominał o … świątyni i nadchodzącym … mesjaszu (nasz prawy mesjasz) (sic!).

  Potem kardynał Wuerl mówiący i jedności ducha przez pokój. Więzi jedności i usunięciu ducha podziału.

  1. potem był Trump:
   * podziękowanie dla Pauli White;
   * podziękowanie dla Ronniego Floyda, znanego ekumenisty ze strony baptystów;
   * wspomnienie Billyego Grahama jako cytuje: wspaniałego, wielkiego, legendarnego człowieka;
   * potem wspomniał o próbie zdjęcia poprawki L.Johnsona (poprawka ta zapewniała separację na linii państwo-kościół pod karą sankcji fiskalnych);
   * równy dostęp do finansowania organizacja religijnym i kościołom z państwowej kasy;
   a potem zwykłe wodolejstwo.

  2. Dziękuję za relacje. Jak widać oni wszyscy są bardzo religijni.

 5. 69 złotych? Nawet za darmo bym tam nie weszła, za to miałabym kilka biletów na PKP do Wawy i z powrotem (czy to ze zniżką studencką czy nie)…że o ilości jedzenia jaką można byłoby za to kupić nie wspomnę…a ilu osobom można byłoby za to pewnie pomóc…(swoją drogą, ta cena za najtańszy bilet wstępu to też nie jest przypadek wg mnie, ale nie wyjaśnię dlaczego żeby osoby walczące z onanizmem czy seksoholizmem nie miały mi tego za złe…- kto jednak chce i się nie boi, proponuję sprawdzić w necie…)

 6. “Jak jest różnica między naszymi czasami a tymi w ubiegłym wieku? Wcześniej zło się kryło, a teraz staje się ostentacyjne”

  W SAMO SEDNO!

 7. 69 zł- to zaszyfrowana pozycja w seksie tzw. 6 na 9

  1. Też to dostrzegłam 😮

 8. ja nie jestem poganką, bliżej mi do agnostycyzmu, chociaż nie jestem typowa agnostyczką
  narzucanie komuś wstrzemięxliwości seksualnej to również wg mnie forma perwersji seksualnej, a chrześcijanie narzucają taką perwersję ludziom, którzy z wolnej i nie przymuszonej woli chcą seksu grupowego
  grupa chrześcijan chce narzucić innym swoje wzorce seksualne, które niekoniecznie muszą być mniej szkodliwe, a może są bardziej szkodliwe niż wzorce tej grupy
  jest to forma zawstydzania czyjejś seksualności, bo jakies chrześcijańskie przyzwoitki pracuja dla jakiejś bozi dojąc energetycznie zawstydzanych ludzi

  1. agnostycyzm jest wiarą w szatana, ponieważ odrzucając możliwość poznania Boga odchodzisz do Złego .
   Nie można dwóm panom służyć. Oby Bóg przywiódł Cię do siebie zanim będzie za późno.

   Krasula, ja nie wiem co Ty robisz na tym blogu, ale wiem, że takich jak Ty wybierających sobie z pączka marmoladę pewnie jest więcej. Każdemu się pdooba prawda, ale tylko w takim zakresie, który nie musi spowodować odrzucenia grzechu.

   1. “agnostycyzm jest wiarą w szatana” że co??? tu juz Adminie zmyślasz, a więc produkujesz fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu swemu

    “Krasula, ja nie wiem co Ty robisz na tym blogu”
    Piotrze ja już wiele lat obserwuję Twój blog i Henryka Kubika i nawe kiedyś się częściowo nawróciłam dzięki zbawieniu.com
    obserwuję, bo się trochę zżyłam z tym blogiem, tak jak dalej obserwuje zbawienie. com
    zreszta na Waszych witrynach jest duzo ciekawych informacji, a moze to częsiowo moja misja nawracania hehe
    Adminie zarzucasz mi moją odmienność od Was, ale czy Was tym krzywdzę??? jeżeli Wasza wiara jest wielka to nie zachwieje nia moja osoba, a jesli natomiast Wasza wiara to kolejna forma łgarstwa, to powinniście mi tylko podziekowac za odwrócenie Was ze złej niemoralnej drogi

    1. Krasula, idziesz drogą prosto do piekła. Obce Ci jest Prawo Boże. Ważne są tylko dla Ciebie Twoje filozofie. Wybierasz sobie z bloga to, co chcesz.
     Ty się nie nawróciłaś. Nawrócenie ejst zawróceniem od grzerchu i przyjściem do Prawa Boga, a nie do bez PRAWA szatana.

  2. Krasulo droga😊 chrześcijanie niczego Ci nie narzucają tym bardziej Bóg.
   Zawsze masz wybór komu służysz
   To,że na tym blogu mówimy o Bogu wcale nie oznacza,ze musisz się z nami zgadzać.
   Wiesz Bog daje każdemu człowiekowi wybór i poznawanie Jego jest najwspanialsza przygoda na ziemi.
   Ty niestety jesteś oszukana przez złego i dlatego nie widzisz w zbiorowym seksie nic niestosownego.
   DŚ przysłał Cie do nas tak wiec korzystaj z dobrodziejstw i poznawaj Boga,bo każdy twoj oddech jest od Niego.
   Niech Bog wyprostuje Ci twoje drogi i błogosławi,tak abyś mogła widzieć

   1. Lena ja naprawde nie widzę w zbiorowym seksie nic niestosownego, tylko i wyłącznie wtedy, gdy nikt nie jest do tego seksu przymuszany psychicznie czy fizycznie jak to ma miejsce np w ordynarnych spotkaniach satanistów , tam jest przemoc, nioe ma tam wolności wyboru i tym się róznię od satanistów
    natomiast chrześcijanie tak jak sataniści narzucają innym własną wizję norm seksualnych

    1. jesteś zwiedzona i nie masz nic wspólnego z Bogiem.
     Krasula masz bana u mnie i pisze to całkowicie bez emocji.
     Po prostu Twoje komentarze są sodomickie i musisz zmienić środowisko, bo tutaj się z nami nie porozumiesz. Nie ma zgody dla grzechu.

  3. właśnie dzięki temu, że kultura chrześcijańska narzuciła społeczeństwu pewną formę kontroli z zakresie seksualności (oczywiście zdarzały się w tym temacie przegięcia) mogło dojść np. do rozkwitu cywilizacji w zakresie kultury, sztuki, myśli, filozofii, wynalazków.

   Nie wiem jak jest teraz ale moich czasów uczyli jeszcze tego w szkole.

   1. Fxx.dll
    “właśnie dzięki temu, że kultura chrześcijańska narzuciła społeczeństwu pewną formę kontroli z zakresie seksualności (oczywiście zdarzały się w tym temacie przegięcia) mogło dojść np. do rozkwitu cywilizacji w zakresie kultury, sztuki, myśli, filozofii, wynalazków”

    tych “przegięc” pełno było i jest
    jak do tej pory społecznośc wiejska patrzyła na kobiete z dzieckiem bez męza, bardzo źle, ale inaczej patrzono na mężczyzne, który wspólżył z taką kobieta, czy to Twoim zdaniem dobrze wpływa na rozwój nauki???
    nawet był kiedyś taki film “Granica” na podstawie ksiażki Zofii Naukowskiej i jest w nie j pokazane do czego jest doprowadzona kobieta z dzieckiem bez partnera, to jest wpływ chrześcijańskiego nauczania
    Ja niedawno pracowałam na geriatrii w domu starców i u jedej z kobiet obudziła sie ta jej uśpiona seksualność i to było powodem drwin ze strony personelu
    ta surowa chrześcijańska moralnośc jest dobrym gruntem pod wspólczesny niemoralny feminizm
    w dawnej sztuce jest erotyzm, a to było sprzeczne np z katolicyzmem
    w krajach mużułmańskich również trzyma sie w ryzach seksualność innych i zobacz jak hamująco to wpływa na rozwój nauki moralności i kultury

    nie wiem czemu ale nie ma odpowiedzi na moje komentarze w meilach, chociaż zaznaczam ten punkt przy pisaniu komentarzy

    1. Jeśli prześledzi się rozwój cywilizacji (nie tylko naszej łacińskiej ale i greckiej, egipskiej) zobaczymy, że łączy je pewien wspólny punkt.

     Mianowicie narzucenie zewnętrznej kontroli w kwestii seksualnej (zaznaczam, że nie mówię tutaj o skrajnościach) przyczyniło się do rozkwitu, rozwoju owych cywilizacji.
     Jeśli prześledzimy życiorysy wielkich myślicieli, wynalazców to w ich życiu również zadziałał ten mechanizm.

     Okres rozwoju seksualnego człowieka można podzielić na trzy etapy:
     * dziecięca fascynacja, która nie ma kompletnie żadnego podtekstu seksualnego;
     * okres wyciszenia, który przypada na czas intensywnej nauki, poznawania świata, rozwoju intelektualnego, twórczego itd.
     * okres dojrzewania gdzie pojawia się właściwe zainteresowanie seksem.

     Jeśli w okresie wyciszenia podda się dziecko procesowi sztucznej seksualizacji (edukacja, pornografia, przedwczesne rozbudzanie) wówczas takie dziecko zwykle stanie się później intelektualnym kaleką posiadającym wykształcenie ale nie posiadającym potencjału twórczego a jedynie potencjał odtwórczy. Czyli staje się zwykłym szarym robolem a nie twórcą.

     Dokładnie te same zasady przekładają się na rozwój cywilizacji. Cywilizacja, która oddaje się jedynie konsumpcji (również zmysłowej) dosyć szybko zatraca potencjał twórczy i ulega degeneracji.

     Na tej zasadzie upadło m.in cesarstwo rzymskie ponieważ moralne zepsucie ogarnęło elity. Elity zaczęły jawnie praktykować m.in. homoseksualizm, pedofilie, zoofilie, właśnie seks grupowy, otwierano cesarskie za przeproszeniem burdele w których to cesarz reperował stan publicznych finansów.

     Owszem cesarstwo upadło również ze względów ekonomicznych m.in. fałszowanie złota ale jednym z istotnych elementów upadku było właśnie powszechne wyuzdanie.

     Oczywiście, że były przegięcia w jedną i drugą stronę. Kościół Rzymski wchodził z butami do łoża ale również czynili to protestanccy reformatorzy. Przykładem może być tutaj słynny Savonarola (z pochodzenia dominikanin), który gdy przejął władzę we Florencji w krótkim czasie zrobił z tego miasta istny dom pogrzebowy.

     Bóg dał człowiekowi możliwość realizacji również w kwestii seksualnej ale wyraźnie zaznaczył granice owej realizacji.

     1. Jeśli na to zagadnienie popatrzymy z punktu widzenia Biblii to znajdziemy tam dokładnie ten sam mechanizm.

      Jeśli człowiekowi nie zostaną odgórnie narzucone pewne ograniczenia (podkreślmy rozsądne ograniczenia) wówczas szybko dochodzi do degeneracji i taki człowiek staje się zwykle odtwórcą zamiast twórcą.

      Taka cała społeczność/cywilizacja (np. kananejczycy, sodoma, gomora) ulega całkowitej degeneracji, stacza się w niemoralność (nie tylko seksualną) a kończy się to składaniem ofiar z ludzi.

      Po to są owe rozsądne ograniczenia (np. właśnie przykazania) aby człowiek był człowiekiem a nie zwierzęciem. Aby człowiek był płodnym twórcą.

      Zwróćmy szczególną uwagę na to dlaczego nastąpiło zniszczenie sodomy i gomory ?. Czy aby nie miało to coś wspólnego właśnie z niewłaściwą seksualnością ?.

  4. Nikt nikomu niczego nie narzuca. Jak człowiek nawraca się do Boga, i żyje z Nim każdego dnia, to nie chce mieć już nic wspólnego z brudem tego świata bo zwyczajnie – chce się podobać Bogu, a dla Boga seks grupowy jest obrzydliwością. Nie jestem przyzwoitką, tylko wolnym i szczęśliwym człowiekiem w Bogu, czego i Tobie życzę, by Pan Bóg otworzył twoje oczy.

 9. Moze chrześcijanie narzucają swoją interpretacje,pojmowanie wolności
  Bóg jednak tego nie robi,ani naśladowcy Chrystusa.
  My mówimy,przekazujemy to co sie Bogu podoba.
  Oczywiście mozesz mieć inne zdanie niż moje mi nic do tego,to twój wybór.
  To Ty zdasz z tego sprawę przed Panem ze swojego postepowania.
  Seks zbiorowy jest obrzydliwością,nie ma tam żadnych widzi duchowych,połączenia ducha i ciała w jedno.
  Tylko prymitywny,demoniczny popęd aby zaspokoić cielesność

  1. dokładnie, tak jak nikt nie zmnusza nikogo aby przyjąć zasady wiary z jakimi utożsamiamy się na blogu. Każdy ma wolną wolę. Jest to piękny dar od Boga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: