Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Transseksualiści zachęcali do zostania kapłanami w różnorodności Kościoła anglikańskiego

 

 

To są te szerokie bramy: wielkie i profesjonalne estrady, nie sceny ale estrady, telebimy. W takich kościołach wpływa się na emocje, a nie na rozum. Kolor, muzyka wprowadzająca w trans i przyjemne nauczania sukcesu. To nie oznacza, że w innych nie ma zwiedzenia. Bywają różne techniki.

To tak na marginesie.

 

Ludzie z transgender są zachęcani do tego, by stać się wikariuszami Kościoła anglikańskiego, ponieważ biskupi rozpoczynają napór różnorodności. 

Biskupi w diecezji Lichfield wydali nowe wskazówki dla parafian i duchownych, przypominając im, że osoby LGBT “mogą być powołane do pełnienia funkcji przywódczych i służby w lokalnym kościele”.

Wskazówki, zatytułowane “Przyjmowanie i szanowanie osób LGBT +”, ostrzega, że ​​reputacja kościoła jako niezbyt zachęcającego wobec osób homoseksualnych i transseksualnych powstrzymuje młodych ludzi.

 

“Mamy wielką nadzieję, że oni, podobnie jak wszyscy inni, czują się zachęcani do służby na PCC lub jako przywódcy kościołów i przywódcy religijni, i są wspierani w odkrywaniu powołań do licencjonowanych świeckich i wyświęconych posług”.

 

“Nikomu nie należy mówić, że ich tożsamość seksualna lub tożsamość płciowa sama w sobie czyni z nich nieodpowiedniego kandydata na przywódcę w Kościele”.

Grupa, kierowana przez diecezjalnego biskupa The Rt Revd, dr Michael Ipgrave, również ostrzega przed “nieufnymi pytaniami o czyjeś praktyki seksualne lub pragnienia, lub ich doświadczeniem płci”, mówiąc, że jest “prawie zawsze niewłaściwa”. 

W ubiegłym roku powszechny synod Kościoła głosował za tym, by wezwać rząd do wprowadzenia zakazu tak zwanej “terapii konwersyjnej” , która ma na celu pomóc homoseksualistom zmienić ich seksualność. 

Głosowali również za wspieraniem wprowadzenia nowej liturgii dla osób transpłciowych.

Te nowe wytyczne, które sąpodpisany przez trzech innych biskupów w diecezji, ostrzega duchownych, że nie mogą „powiedzieć lub sugerować ludziom, że orientacja seksualna lub tożsamość płciowa zostaną zmienione przez wiarę albo że homoseksualizm lub płeć różnica jest oznaką niedojrzałości lub brak wiary “.

Jeśli ktoś podchodzi do nich niezadowolony ze swojej seksualności, musi “być wyczulony na stosunki władzy związane z takimi modlitwami i rozmowami, a także możliwością nadużyć duchowych lub emocjonalnych” – mówi przewodnictwo. 

 Dodaje: “Jak podkreślił abp Justin, przekonanie, że Kościół jest homofobiczny i transfobiczny, szkodzi naszej misji, szczególnie ludziom młodym. 

 

Popatrzcie, uśmiech i niby wypływająca z niego serdeczność a autoryzuje bezprawie. Szaty kapłana i mównica powodują, że ludzie poddają praniu mózgów. Stąd aktorzy grają w reklamach lekarzy w białych fartuchach ze słuchawkami na klatce piersiowej aby uwiarygodnić przekaz reklamy.

Tak w przypadku pastorów wykorzystuje się do tego sztuczną funkcję, której nie ma w biblii pt “pastor” oraz mównicę, aby poddani poddali swego ducha duchowi religijności.

 

 

 

 

 

Updated: 1 czerwca 2018 — 06:18

6 komentarzy

Add a Comment
  1. Podobno kiedyś było tak, że młodzi mężczyźni przygotowywani do roli kapłanów musieli przejść system szkoleń A po tym egzamin, mówiąc po naszemu. Jeżeli kandydat się sprawdził, dostawał białe szaty kapłańskie, jeżeli się nie nadawał, dostawał dożywotnio szatę czarną. Coś wam to mówi? 😉

    1. Przypadek? Nie sądzę 😀

  2. Kiedyś się we mnie “gotowało”, jak czytałem w jaką stronę zmierza oficjalny kościół (wszystkie wyznania). A teraz to już mi spowszedniało i widzę tylko wypełniające się proroctwo o odstępstwie, odpadnięciu od wiary, duchach zwodniczych, w czasach przed antkiem i przed powtórnym przyjściem Jezusa. I pamiętajcie: pozory pobożności zostaną zachowane do końca.
    A przed antkiem i bestią powinien być jeszcze upadek wielkiej nierządnicy. Myślę, że 10 lat po kryzysie bankowym w 2008 to jest dobry czas na upadek całkowity systemu bankowego z Rotschildami jaki znamy…

  3. Coś chyba im powołania spadają, że aż do tego się uciekli…nie żebym popierała…

  4. W tym całym lewackim oszołomstwie rozłażącym się jak zaraza po ziemi cisną się na usta słowa -przyjdź królestwo twoje – tam nie będzie miejsca na takie rzeczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: