Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W 2018 roku urodził się Antychryst? Jest nim…? To może przerażać!

Uwaga, to co napisze poniżej na prawdę może przerażać.

Umieszczam nie ze względu na prawdopodobieństwo takiego scenariusza, ale chce pokazać niektórym, że spiski są o wiele ważniejsze niż Bóg. Gdybym umieścił tytuł ” Jak być dobrym człowiekiem w świetle Biblii” to oglądalność byłaby o 2/3 niższa jak nie mniej.

 

Podobieństwo sukienek obu kobiet zauważył już ktoś w komentarzach na tym blogu dawno temu. Ale robię sobie eksperyment społeczny. Skopiowałem tytuł filmu, który wygenerował autorowi 184 tysiące wyświetleń. Żaden polski kaznodzieja nie jest w stanie tyle wygenerować.

Ludzie potrzebują antychrysta, a nie Jezusa. Może zróbmy ankietę. Antychrystem będzie….i tu wymienimy 5 kandydatów. Między innymi księcia Harrego i to nie Pottera 🙂

Polacy, rodacy,

czemu jesteście tacy?

Przecież większość z nas zna powiedzenie  “jak trwoga to do Boga”. Nie do antychrysta. Czemu nie chcecie poznać Boga ludziska?

Czemu nie chcecie poznać Jego Prawa, które ułatwia życie.

Dlaczego nie czytacie Biblii? Ona daje wyzwolenie.

Koncentracja TYLKO na spiskach prowadzi do szatana. To jest oddawanie mu hołdu.

Brak poznania Boga prowadzi do jeziora ognia i dlatego to autentycznie jest  PRZERAŻAJĄCE.

 

 

Updated: 18 maja 2018 — 22:52

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Gdy zagłębiałem się wyłącznie w teorie spiskowe ( wierząc w głębi w Boga lecz bez praktyki tj. czytanie biblii, stawanie się lepszym z dnia na dzień) z dnia na dzień byłem bardziej bojaźliwy, męczyły mnie koszmary, bałem się zasnąć.
  Słowo Boże potrafi wszystko. Dziękuję detektywie za to co robisz.

  1. Miałam tak samo

  2. Mialam to samo, wrecz przezywalam ataki demoniczne. Strach mnie calkowicie opanowal, lecz zwrocilam sie do Pana Jezusa o pomoc i okazanie mi prawdy mimo iz nie do konca w niego wiezylam. I nie pozostawil mnie samej i jest ze mna do dzis 🙂

 2. Jak poznałem prawdę o Krk w wieku 14 lat(10.2013) niestety wpadłem na stronę zbawienie.com (jeszcze nie tak głupia jak dziś) i tam nauczyłem się mnóstwo bzdur spiskowych. Efektem były – chwilowy ateizm oraz długi okres wahania co do tego czy chcę służyć Bogu czy go olać

 3. Prawda jest najważniejsza

  Dobry Zabieg Społeczny. Przebiegłość Węża, serca Gołębia 🙂 Bo nie Podstęp jest zły, a słowa, Które można głosić.

  Chwała Panu Jezusowi.

  Antychryst mnie nie przeraża, a Gniew Boga, który będzie na ZIEMI.

  1. Zgadzam się, bójmy się gniewu Bożego i żeby nas nie odtrącił.

 4. nic nie jest na pewno, ale ja wciąż uważam że najodpowiedniejszym kandydatem na antka jest William (Will I Am – Będę). To, że ubrała sukienkę jak z filmu o dziecku szatana nie znaczy, że dziecko jest antychrystem..a raczej jego ojciec.

  Ogólnie symbolizm w tej “królewskiej” rodzinie jest bardzo wymowny, dziś gdy cały świat zachwycał się zaślubinami Harrego ja zwróciłem uwagę na diadem welonu Meghan.. czy też na szczycie jej głowy widzicie szatańskie Wszystko Widzące Oko?

  https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/hbz-meghan-markle-tiara-index-1526730476.jpg?resize=768:*

  1. Tak, kolejne tematy zastępcze, ile kosztowało wesele, ilu bylo gości, co mieli na sobie, szkoda, ze nie interesuje ich los dzieci takich jak Alfie.

 5. mielonka turystyczna

  Nie oszukujmy siebie samych, na tym blogu rownież przerabialiśmy wiele teorii spiskowych. Teraz jest zupelnie inny trend, odwracania się i wyśmiewania z ts. Wiem że szatan żongluje emocjami by wprowadzić możliwie największy chaos w poznaniu prawdy ale uważajmy żeby nie wylać dziecka wraz z kąpielą. Niedlugo powiemy że masoneria nie istnieje, światowe sily zła nie istnieją, krk to tylko niewinni lekko zwiedzeni bracia w wierze i w ogóle można spać spokojnie bo to był tylko wariata sen. Bądźmy czujni, to że Jezus uwalnia od złych emocji to jedno, a drugie to niestety diabeł nie śpi i patrzy kogo by tu pożreć…

  1. “Nie oszukujmy siebie samych, na tym blogu rownież przerabialiśmy wiele teorii spiskowych”

   były, sa i będą, ale zawsze mowie o Biblii i Bogu w opdroznieniu od innych. Mowie o nawroceniu.

 6. Ludzie są ciekawi, lubią gdy dzieje się coś nadzwyczajnego, dlatego szukają sensacji i spiski są dla nich takie wciągające. Szkoda, że często nie potrafią dostrzec piękna i niezwykłości w rutynie i prostym, dobrym życiu, które przecież wcale nie jest łatwe. Nie łatwo jest być w zupełności dobrym, prawda?

  1. No nie jest łatwo, nie jest… :/

 7. wiara w to że antychryst się urodzi jest w człowieku tak silna , ze on będzie się rodził co tydzień co miesiąc co rok.po co?antychryst to stan ducha …chcecie wierzyć , że istnieje ? stworzycie go sobie sami.

  1. Droga betti, apostoł Paweł juz za jego czasółw mówil “antychrystów już jest wielu”.
   Ducha antychrysta ma każda osoba nerwowo reagująca na imię Jezus. Każda ktora n ienawidzi ludzi.
   Jednak ostatni antychryst będzie wladca tego swiata na ziemi.
   pozdrowionkia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: