Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rozdział drugi apokalipsy przestrzega kościoły przed stosunkiem z wszetecznicą.

Im dłużej prowadzę blog, tym bardziej sie przekonuje nie tylko o letniości co niektórych liderów świata protestantyzmu, ale i o współpracy z Rzymem. Przykład? Naczelny baptysta w Polsce Mateusz Wichary podpisywał wspólnie z Rzymem apel o świętowanie niedzieli. Jest także w ruchu ekumenicznym. To tylko jeden z łatwo dostępnych w internecie przykładów. Ale ile jest niełatwych do udowodnienia wprost….

 

Pragnę tym nauczycielom sprzedajnym przypomnieć, albo uświadomić, że Pan Jezus się Wami zajmie:

 

 

 

 

“ale mam tobie za złe, że pozwalasz działać niewieście Jezabel, która nazywa siebie prorokinią, a naucza i zwodzi moje sługi, tak że uprawiają rozpustę i spożywają ofiary składane bożkom. (21) Dałem jej czas, by się mogła nawrócić, ale ona nie chce się odwrócić od swojej rozpusty. (22) Oto rzucam ją na łoże boleści, a na tych, co z nią cudzołożą, ześlę wielkie utrapienie (ucisk  w innych tłumaczeniach), jeśli od czynów jej się nie odwrócą, (23) a dzieci jej porażę śmiercią. I poznają wszystkie Kościoły, że Ja jestem tym, który przenika nerki i serca, i oddam każdemu z was według waszych czynów.”

 

Jezebel i ten zbór w Tiatyrze symbolizuje kościół katolicki wraz z kultem Królowej Niebios.

Jak widzimy po słowach Pana Jezusa, w kościołach gdzie następują zwiedzenia są rzeczywiste sługi jego.

Bóg dał czas na nawrócenie tej instytucji, ale tych co z nią cudzołożą ześle wielkie utrapienie.

Bóg nie ma względu na osoby. Daje ostrzeżenie tym wszystkim zadowolonym z siebie przywódcom kościołów protestanckich:

 

I poznają wszystkie Kościoły, że Ja jestem tym, który przenika nerki i serca, i oddam każdemu z was według waszych czynów.”

 

Przekonają się wszystkie kościoły, że Bóg zbada ich serca i nerki.

 

 

Updated: 10 maja 2018 — 10:58

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Program Polska Bezgotówkowa. Krok po kroku w kierunku zachipowania ludzkości:

  1. i po co to komu, jak i tak to się prędzej czy później odbije na zdrowiu ludzi? :/

 2. Moja prywatna opinia na temat Jezabel to “że pozwalasz działać niewieście Jezabel, … a naucza”
  To jest obsadzanie funkcji we współczesnym kościele kobietom. W Polsce jeszcze tego nie ma u katolików, ale możemy sobie sprawdzić co się dzieje w kościele luterańskim w Szwecji. Owoce mają “cudowne” – arcybiskup kobieta, kapłani kobiety, mnóstwo kapłanów homoseksualnej orientacji w oficjalnych związkach małżeńskich, błogosławienie małżeństw homoseksualnych. Sodoma i Gomora niestety.
  “Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam” “Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony”
  Że o homoseksualności nie wspomnę.

 3. hej, przesylam link do ciekawej rozmowy z bylym ksiedzem https://www.youtube.com/watch?v=rierR_4Kg5Q

 4. Jezebel i zbór w Tiatyrze nie istnieje 2000 lat,
  a kościół katolicki symbolizuje wszetecznicę z 17 rozdziau Apokalipsy ,przeznaczoną do eksterminacji przez Boga ,A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie
  Ostatecznym i wiecznym miejscem ,całego kościóła katolickiego jest jezioro ogniste wraz z katolikami ,ponieważ oni także idą szeroką drogą
  Potem usłyszałem jakby donośny głos licznego tłumu w niebie, który mówił: Alleluja! Zbawienie i chwała, i moc Bogu naszemu, (2) gdyż prawdziwe i sprawiedliwe są sądy jego; osądził bowiem wielką wszetecznicę, która skaziła ziemię wszeteczeństwem swoim, i pomścił na niej krew sług swoich. (3) I rzekli po wtóre: Alleluja! I dym jej unosi się w górę na wieki wieków.
  I dym jej unosi się w górę na wieki wieków.
  I dym jej unosi się w górę na wieki wieków.
  JEZIORO OGNISTE ,tam spędzi całą wieczność kościół katolicki ,czytają biblię 1500 lat pokoleniami ,i nie dopatrzyli się w niej swojej własnej zagłady.
  I dym jej unosi się w górę na wieki wieków.
  A trzeci Anioł szedł za nimi, mówiąc głosem wielkim: Jeźli się kto pokłoni bestyi i obrazowi jej, i jeźli weźmie piętno na czoło swoje albo na rękę swoję, (10) I ten pić będzie z wina gniewu Bożego, z wina szczerego i nalanego w kielich gniewu jego i będzie męczony w ogniu i siarce przed oblicznością Aniołów świętych i przed oblicznością Baranka. (11) A dym męki ich występuje na wieki wieków, i nie mają odpoczynku we dnie i w nocy, którzy się kłaniają bestyi i obrazowi jej, i jeźli kto bierze piętno imienia jej.
  A dym męki ich występuje na wieki wieków
  A dym męki ich występuje na wieki wieków
  A dym męki ich występuje na wieki wieków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: