Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Państwo Trumpa coraz bardziej prześladuje chrześcijan. Nauczycielka z Alabamy musiała iść do domu po tym, jak dyrektor prosił ją o zasłonięcie koszulki “Just Pray”

 

Nauczycielka z podstawówki w Alabamie mówi, że w zeszłym tygodniu została wysłana do domu, aby się przebrać po przybyciu do szkoły w koszulce z napisem “Just Pray” (po prostu się módl), którą kupiła na rzecz młodej dziewczyny z nieoperacyjnym mózgiem guz.

Chris Burrell, nauczyciel trzeciego stopnia w szkole podstawowej Pearl Haskew w Irvington, mówi, że 23 kwietnia ubrana była w koszulę, nie myśląc, że to będzie problem. Kupiła go w zeszłym roku podczas zbiórki pieniędzy dla 11-letniego Aubreigh Nicholasa, u którego we wrześniu zdiagnozowano rozproszony wewnętrzny glejak pontynowy.

“Kupiłam tę koszulkę, aby zebrać pieniądze dla #AubreighsArmy. Pomyślałem, że będzie pasować dzisiaj, odkąd moje dzieci testowały – powiedziała w poście na portalu społecznościowym. “Nie zastanawiałem się nad tym dwa razy. Nie próbowałem promować religii; to była tylko moja poniedziałkowa koszula. ”

 

Tłumaczyła się nauczycielka.

Jednakże, gdy szef zobaczył Burrell’a noszącego koszulę z napisem “módl się”, poprosiła nauczycielkę, czy mogłaby założyć sweter, aby zasłonić treść.

 

 

“Szef powiedział:” Możesz założyć sweter lub coś takiego, “wiedząc, że są inni ludzie, którzy się temu mogą sprzeciwić” – powiedziała WALA-TV komisarz MSHA, Martha Peek. “Musimy być świadomi wszystkich przekonań lub myśli wszystkich [w publicznej szkole]”.

Powiedziała, że ​​dyrektor szkoły postępuje zgodnie z polityką dystryktu, która mówi, że nauczyciele powinni powstrzymywać się od noszenia ubrań promujących jakąś konkretną religię.

 

Burrell skoncentrowała się się na mediach społecznościowych w tej sprawie, publikując swoje zdjęcie i pisząc: “Wysłano mnie dziś do domu z pracy, aby zmienić koszulkę Just Pray. … W moim 15-letnim nauczaniu to nigdy nie było problemem. Boli mnie serce.”

 

Post został albo usunięty, ale setki wykazały jego poparcie dla Burrella i / lub podzieliły się swoją historią.

Nauczyciel nie będzie poddawany żadnym działaniom dyscyplinarnym.

“Całkowicie wspieramy [Aubrey],” powiedział Peek, odnosząc się do dziecka, którego rak wywołał zbiórkę pieniędzy. “Myślę, że to było niefortunne połączenie, ale nadal dyrektor musiałby dokonać oceny.”

Jak wcześniej informowaliśmy, w 1828 roku, zaledwie 52 lata po założeniu narodu, Noah Webster, znany jako Ojciec Amerykańskiego Stypendium i Edukacji, napisał: “Moim zdaniem religia chrześcijańska jest najważniejszą i jedną z pierwszych rzeczy, w których wszystkie dzieci, pod rządami wolnego kraju, powinny być nauczane . … Żadna prawda nie jest dla mnie bardziej oczywista, niż religia chrześcijańska musi być podstawą każdego rządu, który ma na celu zabezpieczenie praw i przywilejów wolnego narodu “.

 

 

 

 

Ciekawa sprawa. Trump wspierany przez niby chrześcijan, nawet na inauguracji nie robi nic aby zaprzestano prześladować chrześcijan w życiu publicznym. USA robi sie świecka, czyli taka jak Skandynawia.

Ciekawym także jest, że dyrektorzy drżą o swoje stołki, ale ktoś im te nakazy narzuca….

 

 

 

Updated: 9 maja 2018 — 22:04

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Chwała Panu Bogu! Wdarl sie do tekstu czeski błąd 😉 w pierwszych linijkach tekstu jest “nieoperacyjnym mózgiem guz.” Pozdrawiam ciepło w Panu.

 2. Szkoda tej nauczycielki, ale też i tej chorej dziewczyny…

 3. To nie Ameryka Trumpa tylko demokratyczno-socjalistyczny stany i system szkolnictwa strasznie lewacki na każdym szczeblu . Tutaj teraz za kadencji Trumpa bardzo dużo się zmienia na lepsze , często piszesz mądrze ale nie zawsze mogę się z Tobą zgodzić. Jeśli myślisz że prezydent za wszystko tutaj odpowiada i wszystko mu podlega to niestety się mylisz .

  1. dlatego mile widziane są komentarze Polaków mieszkających w USA 🙂
   Tak czy owak jestem przekonany, że Trump jest ważnym elementem satanistów.

   1. Niestety obawiam się, że te oszołomy z tv to są tylko marionetki. Wszystko jedno czy by wygrała Clintonowa czy Trump, takie same decyzje by podjęto. Kto by się chciał przeciwstawić skończy albo skompromitowany, albo jak Kennedy. Prawdziwej władzy nie widzimy. Na szczęście mamy Biblię i wiemy, że wielka nierządnica która uprawiała nierząd ze wszystkimi królami ziemi będzie srogo ukarana. I myślę, że będziemy tego świadkami 🙂
    A potem bestia i Jezus i koniec teorii spiskowych 😉

 4. Wybór między Clinton a Trumpem był taki jak między partią Korwin a partią razem . Clinton miała w swoim sztabie jawnych satanistow , są filmy na Internecie z ich obrzędów jak krew piją itp. Zaraz pracę zaczynam więc poszukam wieczorem . Trump natomiast idzie mimo ogromnego sprzeciwu jak burza punkt po punkcie spełniając obietnice, zabrał państwowe pieniądze organizacja “pro live” . Punktuje lewaków , obniża podatki i regulacje . Ja wiem że nie jest święty, ale będąc tutaj ciężko jest powiedziedziec że stoi po stronie iluminatti albo satanistow nic takiego nie widzę. Powysylam wam linków kilka i informacji jak do domu wrócę. Pozdrawiam gorąco i błogosławię w imieniu Jezusa Chrystusa.

 5. Trump signs anti-Planned Parenthood law YouTube
  https://youtu.be/O1Kai5korHU

 6. „Wikileaks Exposes Clinton’s Satanic Network” w YouTube
  https://youtu.be/4hmbArq1x6E

 7. „Chelsea Clinton Says Satanism Is A Religion That Deserves Respect” w YouTube
  https://youtu.be/NqAx92EttNY

 8. „Mainstream media silent as 1,500 pedophiles arrested in the United States since Trump was elected” w YouTube
  https://youtu.be/_HtC5cuzJkE
  Media głównego nurtu milczą o tym co się tutaj dzieje naprawdę do Europy mało dochodzi jakbyście chcieli więcej informacji to dajcie znać niestety tylko po angielsku . Pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: