Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Charyzmatyczne zwiedzenie w sprawie Korei.

Przeglądam dosyć często amerykańskie strony. W tym charyzmatyczne.

Napotykając na jednej z nich tytuł  “To, co stało się 27 kwietnia (w Korei) zeszłego tygodnia, to nic takiego jak cud.”  nie mogłem tego przemilczeć.

Ci wszyscy charyzmatycy amerykańscy opierają swą wiarę na dominiomizmie. Dominiomizm jest poglądem opartym na ty wersie biblii:

 

Potem rzekł Bóg: Uczyńmy człowieka na obraz nasz, podobnego do nas i niech panuje nad rybami morskimi i nad ptactwem niebios, i nad bydłem, i nad całą ziemią, i nad wszelkim płazem pełzającym po ziemi.’

 

Chodzi o to panowanie na ziemi. Właśnie znaczna część charyzmatyków wierzy, iz zaprowadzimy królestwo Boże na ziemi bez powrotu Jezusa na ziemię.

Stąd gro  charyzmatyków było na inauguracji Trumpa.

Jednak ostatnio przeczytałem o wydarzeniach w Korei, że to Boży cud.

 

Kiedy w zeszłym tygodniu usłyszałem wieści o koreańskim cudzie – po tym jak uszczypnęłam się, by zobaczyć, że to był sen – zwróciłem się do Psalmu 46. Mówi: “Przyjdź, zobacz dzieła Pana … On sprawia, że ​​wojny ustają koniec ziemi, łamie łuk i odcina włócznię, pali rydwan w ogniu “(w. 8-9).

Bóg dokonał tego cudu. ”

 

Niebywałe zwiedzenie. Sam Dereck Prince powiedział, że kiedy przyjdzie antychryst pierwszą ofiarą będą zielonoświątkowcy.

Ciężko sie z Dereckiem nie zgodzić, skoro chrześcijanie mają tylko dzięki modlitwom zaprowadzić pokój na ziemi, tak jakby nie było szatana.

Biblia jednak jasno mówi jaki będzie koniec:

“wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia” 2 Tes 2.

 

Nie charyzmatycy swoimi modlitwami, ale Pan Jezus przyjdzie osobiście.

 

Popatrzmy jeszcze na samą Apokalipsę i słynny Har-Magedon:

 

” Szósty wylał swą czaszę na rzekę wielką, na Eufrat. A wyschła jej woda, by dla królów ze wschodu droga słońca stanęła otworem, (13) I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii, i z ust Fałszywego Proroka trzy duchy nieczyste, jak ropuchy. (14) Są to duchy czyniące znaki – demony, które wychodzą do królów całej zamieszkałej ziemi, by zgromadzić ich na wojnę w wielkim dniu Boga, Władcy wszechrzeczy. (15) Oto przyjdę jak złodziej: szczęśliwy, który czuwa i strzeże swych szat, by nie chodził nago i aby nie widziano jego sromoty. (16) I zgromadziły ich na miejsce zwane po hebrajsku Har – Magedon. (17) Siódmy wylał swą czaszę w powietrze, a ze świątyni od tronu dobył się głos donośny, mówiący: “Stało się!” (18) I zajaśniały błyskawice, i zahuczały gromy, i nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi, tak wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd jest człowiek na ziemi. (19) A wielkie miasto rozpadło się na trzy części i miasta pogan runęły. I wspomniał Bóg na Wielki Babilon, aby mu dać kielich z winem swego zapalczywego gniewu. (20) Zniknęły wszystkie wyspy i góry przepadły na zawsze. (21) Olbrzymi grad o wadze jakby talentu spadł z nieba na ludzi. A ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradowej, bo to była bardzo ciężka plaga.”

 

 

Takie oto rządy ludzi an ziemi będą, że Bóg spuści grad na ziemię o wadze jednego talentu. Demony wyszły do królów ziemi aby zgromadzić ich na wojnę. To jest ten “pokój”. To jest to “panowanie” ludzi na ziemi.

Nie dajcie się zwieść.

 

Updated: 4 maja 2018 — 21:43

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Krzysztof żołnierz

  To prawda zgadzam się z całym artykułem,masz racje Piotrze

  1. Krzysztof żołnierz zostawilam komentarz do Ciebie pod artykulem “Zbawieni którzy pilnie wyczekują Jezusa “

   1. Krzysztof żołnierz

    Linka zaraz zerknę co napisałaś

    1. Krzysztof żołnierz

     linka przepraszam ale nie mam zielonego pojęcia gdzie jest ten artykuł cofam się cofał i nie mogę znaleźć,możesz mi pomóc.jakby co to to jest też mój e-mail marianwarjat@gmail.com
     Chętnie napisze,a jak coś źle napisałem przyjmie i skarcenie,naukę lub poradę ☺

     1. Krzysztof żołnierz

      linka znalazłem w końcu rzeczywiście,mamy podobne zdanie ☺ jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj chętnie z Bożą pomocą odpowiem,mam wspaniałą mądrość od Boga który mnie obdaża dziele się z Piotrem adminem wszystkim sprawdzając zgodność wszystkiego ze Słowem Bożym,czy to sny,czy wiadomości które dostaje pod wpływem ducha,widziałem Jezusa Chrystusa niektórzy o tym wiedzą,węże brać będą,a choćby coś trującego wypili nie zaszkodzi im,to też mam za sobą,uratowany od dzikiego zwierzęcia które chciało mnie zabić też mam za sobą,a teraz po śnie sprzed 3 dni wiem co dalej robić co jest wolą Boga dla mnie,wy też będziecie wiedzieć,i nie mówię to jako pyszałkowaty żołnierz,który szuka własnej chwały,bo gdybym miał opisywać wszystkie świadectwa moje musiał bym książke napisać,a to nie wtym rzecz,każdy z nas inaczej jest prowadzony,chronologicznie mam już w głowie bieg wydażeń ustalony,naprawdę jak ktoś ma pytania do mnie pytajcie,lubię wtręcz kocham Słowo Boże ta księga te Słowa są ponadczasowe,to prawdziwe życie,jaki jestem niech wypowiadają się o mnie inni,którzy mają lub mieli ze mną kontakt pozdrawiam was kochani,jeśli te słowa są zbyt pyszałkowate braciszku adminie usuń ten komentarz ☺

 2. Pokój i bezpieczeństwo to będą głosić, ale my wiemy że będzie inaczej. CHWAŁA Jezusowi Chrystusowi!

  1. Pokój i bezpieczeństwo… Właśnie kolejny krok ku temu czyni Watykańska nierządnica. Sukces goni sukces.
   Porozumienie Arabii Saudyjskiej z Watykanem:
   https://wiadomosci.onet.pl/swiat/porozumienie-arabii-saudyjskiej-z-watykanem/jdxzxj8

 3. Czy nie zastanawia was wtrącone, bo nie pasujące do innych zdanie:
  “(15) Oto przyjdę jak złodziej: szczęśliwy, który czuwa i strzeże swych szat, by nie chodził nago i aby nie widziano jego sromoty. ”
  Wszystkie poprzedzające wersety mówią o wylaniu kolejnych czasz gniewu Bożego, a to zdanie jest przed czaszą siódmą i ostatnią. Czy nie jest to dla nas informacja o pochwyceniu oblubienicy? Dookoła plagi i trwoga, ale Pan nasz mówi, że przyjdzie jak złodziej w nocy i uchroni wybranych przed plagami. Jednocześnie ostrzega, że uratuje tylko tych, którzy czuwają i strzegą szat swoich.

  1. Brawo. Szczerze? Czułem to, ale skoncentrowalemem się na powyższym.
   Może to Duch Święty nam to pokazuje bo, czytając ten cytat przypomniał mi się początek filmu o pochwyceniu, kiedy było wesele i nagle zaczął z nieba spadać grad tuż po pochwyceniu.

   1. Chwała Bogu Ojcu. Jezus naszym Panem i Zbawicielem.
    Polecam lekturę książeczki pastora Wilhelma Buscha pt. “JEZUS NASZYM PRZEZNACZENIEM”. Dostępna jest w pdf pod linkiem:
    http://kechkatowice.org/wp-content/uploads/2017/05/j_na_prze.pdf
    Całość przeczytałem w kilka godzin i zapewniam, że warto. Jeśli chodzi o autora to ktoś wyjątkowy. Pastor Busch był członkiem Kościoła Wyznającego /Kościół Wyznający (niem. Bekennende Kirche) – nazwa ruchu w niemieckim Kościele ewangelickim sprzeciwiającego się narodowemu socjalizmowi, a działającego w okresie 1934–1945./ – https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Wyznaj%C4%85cy. Był prześladowany przez gestapo i wielokrotnie więziony w ekstremalnie trudnych warunkach.
    Według mnie przyjście Pana Jezusa po Oblubienicę jest bardzo bliskie. Wyznawajmy grzechy, pokutujmy, módlmy się o siebie samych oraz o wszystkich, których znamy. Każdy potrzebuje wsparcia modlitewnego. Szatan nie odpuści i tak jak napisane jest, że będzie chciał zwieźć także o ile to możliwe i wybranych. Głośmy czystą, wolną od kłamstw ewangelię:
    „Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar; nie z uczynków, aby się kto nie chlubił.” (Efez 2:8,9; BW)
    Amen.

  1. tak już ktoś w komentarzy tutaj pisał o tej sukience zanim wolna-polska umieściła newsa.
   Te 10 państw to może być przypadek, ale poczekamy zobaczymy.

 4. Dla mnie większym zwiedzeniem jest to: https://www.youtube.com/watch?v=tmfi5QqNf54

  Od 15:26 do 16:35

  Hmm…

  – nic nie dawało pomocy, imię Jezus… nawet!
  – Bóg dał człowiekowi taka władze nad demonami…
  – jak stworzenie ludzkie mogło podeptać głowę lucyfera – archanioła
  – Maryja zwycięży i o tym mówi biblia – to jest bez dyskusji

  Czyj to apostoł, bo na pewno nie służy on Chrystusowi.

  Wąż starodawny był Cherubem mówi o tym Słowo Boże w ks Izajasza. Maryja nie podeptała głowy węża tylko Chrystus (Ks. Rodzaju, Psalmy to mówią i NT). W imię Jezusa wygania się demony (mamy to w Ewangelii) i tylko Jezusowi dana jest wszelka władza w niebie i na ziemi.

  Co on czytał i co za przeproszeniem popił? Na stole ma jakieś swoje książki a gdzie Biblia? Ten człowiek to fałszywy apostoł, sam dał się zwieść demonowi skoro uwierzył w jego cyrki, że wychodzi tylko na słowo Maria. Był świadkiem fałszywych uwolnień.

  Żal mi tego wszystkiego i faktu, że zniekształcaniem obrazu Mari z Nazaretu udało się w KRK zakryć Jezusa. Wybaczcie, przepraszam że pisze to nie w temacie ale dla mnie to większy ból i jest mi naprawdę smutno, niż ten planowany Nobel dla Trumpa, bo tam są wierzący w Chrystusa.

  1. jacobohalconez

   To ja przed chwilą znalazłem najbardziej naciągane porównanie Miriam (Marii) do Arki przymierza (ze strony katolickiej). Przyznam, że aż takiego zwidzenia to się nie spodziewałem. Tu masz linka http://bednarski.apologetyka.info/swiadkowie-jehowy/w-obronie-wiary/17-maryja,198.htm

   1. Dziękuje. Kiedyś trafiłem na linkowaną przez Ciebie stronę przypadkiem. Tam autor opisuje techniki lingwistyczne stosowane w retoryce. Innymi słowy pokazuje jak manipulować, dobierać cycaty aby bronić swojej teologii. Tylko, że ten gość nawet dobiera nie adekwatne cytaty niczym Świadek Jehowy.

    Np. przynosi błogosławieństwo jego domowi, 2Sm 6:11
    przynosi błogosławieństwo Jej domowi, Łk 1:43

    W Łk 1:43 nie ma nic o błogosławieństwie ale o odwiedzinach 🙂 Inny cytat, który autor bloga mógłby wykorzystać dla podparcia swoich tez, np. “Maryja pozostała u niej około trzech miesięcy; potem wróciła do domu.” Łk 1: 56 Też mu nie pomoże, bo nie ma w nim mowy o błogosławieństwie. Elżbieta i Zachariasz dostali to błogosławieństwo wcześniej nim odwiedziła ich Maria, od anioła Jahwe zwiastującego im poczęcie Jana 🙂

    Dawid podskakuje z radości przed Arką, 2Sm 6:14
    dziecko podskoczyło w łonie Elżbiety na głos Maryi, Łk 1:44 (BG, ks. Wu.)

    No przecież, podskoczyło nie na widok Marii tylko wyczuło obecność Mesjasza w jej łonie i dlatego podskoczyło 🙂

    Reszty cytatów dla podparcia tezy jest po prostu absurdalna. Wychodzi z nich nauka Maria to bogini a Jezus to nie miał nic do roboty… To jest bardziej obrzydliwe niż można sobie wyobrazić.

    To samo tyczy się bezgrzeszności Marii. Np. cytowanie Justyna Męczennika (ur. 100), który mówi o dziewictwie cielesnym a on to cytuje jako dowód bezgrzeszności Marii.

    „Dialog z Żydem Tryfonem” (100:4-5): „Zrozumieliśmy, że (Chrystus) stał się człowiekiem przez Dziewicę, by owo nieposłuszeństwo wężowe tą samą drogą, jaką się rozpoczęło, również do końca dobiegło. Ewa bowiem, jako dziewica nienaruszona, poczęła słowo wężowe i zrodziła nieposłuszeństwo i śmierć. Wiarę zaś i radość poczęła Dziewica Maryja…”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: