Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czasy Ostateczne: Nergal nagrywa płytę z udziałem dziecięcego chóru.

Znam wiele osób czekających na przyjście Jezusa. Mają oni dość tego świata. Jednak wynika to często z ich niemocy wobec życia, z ucisków od ciemnej strony mocy.

Kiedy czytam takie newsy, jak ten poniżej, to chciałbym aby Jezus już przyszedł teraz głównie o dzieci, które żyją w tym przesiąkniętym złem świecie, bo co dopiero będzie za kilka lat.

 

Info przesłała mi czytelniczka i z początku myślałem, że to jakiś fake, ale poszperałem i okazało się po pierwsze, że jest na stronie Super Expressu, a po drugie nie jest to młoda wiadomość.

 

 

Już niebawem ukaże się nowa płyta grupy Behemoth. Prace nad krążkiem powoli dobiegają końca, a zespół aktualnie zajmuje się nagrywaniem gościnnych występów. Nergal pochwalił się w sieci uroczym wideo z udziałem dziecięcego chóru. Adam Darski opatrzył nagranie kontrowersyjnym opisem:

– Jednej rzeczy jestem całkowicie pewien – kocham dzieci i zwierzęta. A one wydają się odwzajemniać tę miłość. Mogę być znienawidzony przez zwolenników PiS-u, czy różnego rodzaju katolików, ale w jakiś sposób ich ignorancja i zaściankowość mnie napędzają do pracy… więc nie przestawajcie, sk****syny! Tak czy inaczej, jesteśmy w trakcie odkrywania nowych pomysłów na album Behemotha i muszę przyznać, że są spektakularne. Cierpliwości fani, jak i hejterzy. Niebawem was odwiedzimy. PS. Chciałbym podziękować dzieciakom za pasję, jaką nas obdarzyły i ich rodzicom, za to, jak liberalnie wychowali swoje pociechy. Kłaniam się nisko! – napisała Adam Nergal Darski.”

źródło: http://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/nergal-nagrywa-plyte-z-udzialem-dzieciecego-choru-wideo_1041104.html

 

 

więc nie przestawajcie, sk****syny!” Oto kultura i energia duchowa metali.

 

Nergal (mitologiczny władca piekła) nie tylko chce być kontrowersyjny, ale i jest takim prekursorem i zwiastunem świata, który nadejdzie. Niestety, ponieważ ludzie ukochali bardziej zło.

 

“A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki. 20 Każdy bowiem, kto się dopuszcza nieprawości, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego uczynków. 21 Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła, aby się okazało, że jego uczynki są dokonane w Bogu». ” Jana 3

 

Brak wrażliwości ze strony ustawodawców, brak reakcji liderów chrześcijańskich, nie tylko w tej kwestii, wskazuje na udział w tym wielkim, a raczej kolosalnym Babilonie.

 

Być może ma być tak źle, aby przynajmniej część zaczęła błagać o przyjście Syna Bożego.

 

Każdy taki news nas zaskakuje, ale to jest jak to nazywam od lat – postępowy satanizm.

No nic, módlmy się o tych rodziców, aby nie oddawali swych dzieci w służbę zła.

Niech to będzie modlitwa na dzisiaj.

 

Updated: 2 maja 2018 — 18:51

9 komentarzy

Add a Comment
 1. To tak jak w Detroit przy posągu Bafometa stoją właśnie dzieci: https://tinyurl.com/bafomet-detroit

 2. Ostatnio przeglądałem sobie różne kulty, które były bardzo popularne w starożytnym Rzymie. Dotarłem do bardzo ciekawego kultu bożka attisa.
  Kult ten jest ściśle powiązany z kultem matki bogini, matki pośredniczki Kybele, Diany, Izydy, Artemidy, Isztar itd.

  Ciekawostką jest to, że w oryginalnym kulcie kapłani byli kastratami natomiast w starożytnym Rzymie mężczyźni poddawali się symbolicznej kastracji (celibat) i nosili coś w rodzaju sukni.

  Najlepszym jest jednak wygląd attisa podaje link do angielskiej wiki:
  https://en.wikipedia.org/wiki/Attis ponieważ na polskiej nie ma kluczowych zdjęć. Proszę zawrócić uwagę na charakterystyczne promienie wystające z głowy.

  Patrząc po ich układzie powinno być ich siedem czyli tyle ile mamy w…. statule wolności.

  1. Dzięki za dodatkowe info 🙂

 3. Polecam wszystkim film “Czas na zmiany”, naprawdę skłania do refleksji.

  1. oglądałem i umieszczałem na blogu. Bdb film.

 4. Brrr, nie podoba mi się ten pomysł…

 5. Ja od niedawna zaczęłam odkrywać prawdę o tym, co się dzieje w dzisiejszych czasach i jestem przerażona. Mam 21 lat i przez to wszystko nie wiem czy zdążę mieć dziecko, czy w ogóle chcę. Moim zdaniem niewiele brakuje już do końca, kwestia kilkunastu lat może :/ Wiadomo, że nie znamy dnia ani godziny, lecz Bóg chciał, byśmy się zorientowali, kiedy nadejdą czasy ostateczne i widząc, co się wyrabia… szkoda gadać 🙁

 6. https://youtu.be/VLrEw-VgHSs
  Bardzo ciekawe wystapienie aktora ktory gral Jezusa w pasjii

  1. oglądałem i miałem nawet umieścić, ale on jest w kościele Rzymu i to aktor jak JPIOI i Franciszek. Oo o tym tez miałem, że Franek zagral w filmie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: