Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dobry PR Metalliki przykładem na sprytne wybielanie zła.

Jak się dowiadujemy na portalu businessinsider.com.pl zespół Metallica wsparł Federację Polskich Banków Żywności. Muzycy przekazali czek na kwotę 80 000 zł i rozmawiali z przedstawicielami o działalności ich organizacji. Wszystko to działo się po koncercie zespołu w Krakowie.

 

https://businessinsider.com.pl/finanse/metallica-wparla-polskie-banki-zywnosci/dkb5dr1

 

 

Cel szczytny i pozytywny ponieważ jak dalej możemy przeczytać:

 

“W Polsce w ubóstwie żyje 5 mln osób, z czego 2 mln w ubóstwie skrajnym, jednocześnie do kosza wyrzucanych jest rocznie 9 milionów ton żywności, czyli 18 miliardów posiłków. To paradoks niedożywienia.”

 

Ktoś nie znający systemu tego świata pomyśli “chłopie, czego się czepiasz, Metallica to cool goście, dali biednym pieniądze”.

 

Problem w tym, że system szatana ma bardzo duży zasób pieniędzy przeznaczony na  DEMORALIZACJĘ  dzieci, młodzieży i nie tylko. Nie jedna osoba słuchająca Metaliki ściągnęła na siebie demony. Co może być dobrego z metalu? Depresja, agresja, marazm, nihilizm, i przesiąkniecie kultem śmierci. To są siły ciemności.

Jednak świat duchowy walczy i dobry Image, a więc zło trzeba nazwac dobrem. Już Kwaśniewska, zona prezydenta Olka, którego znamy z Harkowa prowadził Fundację Porozumienie Bez barier. Ciekawostka:

W związku z działalnością fundacji Jolanta Kwaśniewska była przesłuchiwana jako świadek przez prokuraturę w śledztwie dotyczącym ewentualnych fałszywych zeznań Aleksandra Żagla i Andrzeja Kuny przed sejmową komisją śledczą ds. PKN Orlen. 25 czerwca 2005 została przesłuchana przez Komisję Sejmową ds. PKN Orlen.

Fundację Batorego, z którą związani są politycy lewicy jest sponsorowana przez Sorosa. W skład wchodzili takie tuzy jak Olechowski, Bielecki, ks Tischner…

 

Bóg mówi przez Pismo:

 

 

 

Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem,
którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności,
którzy przemieniają gorycz na słodycz, a słodycz na gorycz!  Izajasza 5

 

 

 

Podejrzewam, że masa katolików poszła na koncert tego zespołu.

Co ciekawe kapela zagrała utwór Dzemu, co rozckliwiło publiczność. Dżem ten sam Dżem, co śpiewał jakże “chrześcijański” song “whisky”.

Jakie bogobojne życie miał Ryszard Riedel wiemy choćby z filmu “Skazany na bluesa”.

 

Paradoksalnie dzisiaj jadąc przez Kielce zauważyłem baner reklamujący koncert Iron Maiden ale o tym już w następnym  artykule.

 

 

 

Updated: 1 maja 2018 — 18:51

3 komentarze

Add a Comment
 1. dzięki za ten artykuł…wiele lat (przed nawróceniem i niestety, trochę już w trakcie), byłem UZALEŻNIONY od tego zespołu…znałem prawie każdy tekst na pamięć, na ich płytach uczyłem się angielskiego (także wytłumaczenie było, że jest coś dobrego w słuchaniu tej kapeli).

  Mój starszy kuzyn – co dowiedziałem się po latach, jak spałem kiedyś w kołysce, puścił mi na fulla jakiś utwór z ich płyty…
  Czas gdy ich słuchałem to jedna wielka ciemność w moim życiu – ciemne ciuchy, ciemne towarzystwo i ciemne imprezy…

  Całkiem niedawno, nudząc się przy internecie, diabeł podpowiedział mi – a ja usłuchałem – i włączyłem sobie jeden z ich hitów – “One”.
  Utwór o depresyjnej tematyce a i muzyka mocno “siada na psyche”.
  Tak mi siadła, że przez ponad tydzień nie mogłem jej “wypchać” ze swojej głowy.
  Pokój Boży całkowicie zachwiany z powodu paru minut “przyjemności”.
  Tak właśnie działa przeciwnik. Nauczyła mnie ta lekcja tego, żeby NAPRAWDĘ oddawać siebie w całości Bogu i napełniać się wartościowymi rzeczami, jak Pismo i modlitwa z Panem.

  NIC w tym świecie nie znajdziemy co może nam pomóc poza naszym Panem Jezusem. Pozdrawiam serdecznie autora blogu i czytelników. Bądźcie wytrwali – aż do końca! z Panem!

  1. Pouczające świadectwo, dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie.

 2. Ciekawy przykład…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: