Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izba Reprezentantów Kongresu USA jednomyślnie przyjęła we wtorek słynną już ustawę 447 o sprawiedliwości dla ofiar.

Zgodnie z przewidywaniami Izba Reprezentantów USA przyjęło i to jednogłośnie (republikanie i demokraci – takie PO i PIS)  ustawę o  sprawiedliwości dla ofiar holokaustu.

 

Autorką senackiego projektu ustawy była senator Tammy Baldwin, przedstawicielka lewego skrzydła Partii Demokratycznej, reprezentująca w wyższej izbie amerykańskiego parlamentu stan Wisconsin.

Baldwin w ubiegłym miesiącu, razem z wpływowym republikańskim senatorem Marco Rubio, była współautorką listu do premiera Morawieckiego, w którym amerykańscy senatorzy zaapelowali o “przyjęcie ustawy reprywatyzacyjnej sprawiedliwej wobec polskich Żydów, którzy przeżyli Holokaust i ich rodzin”.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-usa-izba-reprezentantow-przyjela-tzw-ustawe-447,nId,2573302#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Przypominam jak wyglądała Polska tuż po II wojnie światowej:

 

 

 

 

Dalej czytamy w interii:

 

Deklaracja ta, przyjęta w 2009 roku przez 46 państw świata, na zakończenie Praskiej Konferencji ds. Mienia Ery Holokaustu, jest niezobowiązującą listą podstawowych zasad mających przyspieszyć, ułatwić i uczynić przejrzystymi procedury restytucji dzieł sztuki oraz prywatnego i komunalnego mienia przejętego siłą, skradzionego lub oddanego pod presją w czasie Holokaustu. W imieniu Polski deklaracja została przyjęta przez Władysława Bartoszewskiego, ówczesnego sekretarza stanu w kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

 

 

No cóż, to nie jest ich wina. To jest wina Polaków, którzy oddali się pod panowanie Królowej Niebios. Przekleństwo wynikające z nieposłuszeństwa przestrzegania 2 przykazania działa jak ulał i mocno dziwią mnie te bicia piany w internecie nad tą ustawą.

Na wszystko jest już za późno. Polski już nie ma. Ale mam dobrą wiadomość: możesz zostać super członkiem Królestwa Niebieskiego już tu na ziemi.

 

Fanom PIS przypominam:

 

 

Miłośnikom Biblii co innego:

 

” Nie będziesz miał w swojej torbie dwojakich odważników, większego i mniejszego. (14) Nie będziesz miał u siebie w domu dwojakiej efy, większej i mniejszej. (15) Będziesz miał odważnik o pełnej wadze, rzetelny; będziesz miał efę o pełnej zawartości i rzetelną, abyś długo żył na ziemi, którą daje ci Pan, Bóg twój. (16) Gdyż obrzydliwością dla Pana, Boga twego, jest każdy, kto tak czyni, każdy, kto popełnia bezprawie.:” Pwt Pr 25

 

Izajasza 10:

Biada prawodawcom ustaw bezbożnych i tym, co ustanowili przepisy krzywdzące, 2 aby słabych odepchnąć od sprawiedliwości i wyzuć z prawa biednych mego ludu; by wdowy uczynić swoim łupem i by móc ograbiać sieroty! 3 Lecz co zrobicie w dzień kary, kiedy zagłada nadejdzie z dala? Do kogo się uciekniecie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 25 kwietnia 2018 — 18:32

8 komentarzy

Add a Comment
 1. zupełnie nie na temat.
  ciekawostka o Stonehenge 1954-1958.

  https://www.liveinternet.ru/users/4489288/post241213509/

 2. O proszę… Faktycznie skoro miasto wyglądało jak ogromna kupa gruzów, to dlaczego tak jęczą o te kamienice? Pewnie jak nie wiadomo o co chodzi, to najczęściej chodzi o pieniądze :/

 3. “Masoni i sataniści łączcie się”. Nie ma to jak przekaz dla swoich Macrona w US.

  Od minuty 3:36 https://www.youtube.com/watch?v=ggIufGI2Vfk

 4. Kiedyś w końcu nastanie Ucisk. Idzie powoli systematycznie, krok za krokiem…

  EarthNow chce zbudować potężne narzędzie do obserwacji całego globu, które pozwoli między innymi tworzyć lepsze prognozy pogody, usprawnić system ostrzegania przed różnymi zagrożeniami oraz monitorować przebieg działań zbrojnych. Taki system posiada ogrom zastosowań – będzie mógł również wykrywać nielegalną działalność i spoglądać na aktywność każdego człowieka na Ziemi. Wszystko to w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę. źródło: https://www.antyradio.pl/Technologia/Internet/Bill-Gates-zainwestowal-w-EarthNow-monitoring-calej-Ziemi-z-kosmosu-22109

  1. Powinniśmy się modlić o pikietujacych i polski rząd

 5. Dzisiaj wchodzę sobie na yt i odbieram wiadomości.
  Jestem w szoku. Od pewnego czasu prowadzę sobie dyskusję z pewnym pastorem. Zwykła normalna dyskusja w zakresie płaskiej ziemi i archeologii.
  Właśnie dzisiaj zostałem jezuickim agentem, zwodzicielem i dostałem bana.

  Co się dzieje z tymi ludźmi. To jest jakaś zaraza. Ja wszystko rozumiem. Płaska ziemia ?. Ok. Chociaż osobiście wolę model geocentryczny Tycho Brahe ale żeby aż tak epatować swoimi humorami.

  Ja tego nie rozumiem. Człowiek wykazuje błąd w systemie myślowym (podparty materiałem dowodowym) i zamiast pochylić się nad tym zostaje jezuickim agentem.

  Chyba czas na koleją dłuższą przerwę od internetu i środowisk “ewangelicznych chrześcijan od płaskiej ziemi”.

  1. bo widzisz, funkcja pastora sprawia, że nie dopuszcza się do dialogu, albo dopuszcza w ramach nakreślonych przez pastora. Pastorzy stali sie prorokami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: