Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chrześcijańska kobieta w Pakistanie zmarła po tym, jak została podpalona za odmowę konwersji na islam, by poślubić muzułmanina.

Chrześcijańska kobieta w Pakistanie zmarła w niedzielę wieczorem (22 kwietnia) po tym, jak muzułmanin w rejonie Sialkot podpalił ją za odmowę nawrócenia się na islam i ożenek.

Muhammad Rizwan Gujjar nalał nafty na 25-letnią Asma Yaqoob i podpalił ją w środę (17 kwietnia), powodując oparzenia 80 procent jej ciała.
Ona i jej ojciec, Yaqoob Masih, i jej brat Maqsood byli w domu, w którym pracowała jako pracownik domowy dla Saeeduz Zaman w rejonie Mohalla Pakpura, kiedy doszło do ataku, wynika z raportu policyjnego.
Masih, mieszkaniec Mohalla Bogara w pobliżu Hajipury, oświadczył w pierwszym raporcie policyjnym (FIR 171/18), że on i jego syn udali się do domu Zamana o godzinie 23.00. spotkać Asmę i zapytać o zdrowie schorowanej matki Zamana.

 

Siedzieliśmy w pokoju, kiedy ktoś zapukał do frontowej bramy – powiedział. “Asma wyszła sprawdzić, kto przyszedł, kiedy po pewnym czasie usłyszeliśmy jej krzyki z bólu. Zaman, Maqsood i ja rzuciliśmy się na zewnątrz, aby zobaczyć, co się stało, i ujrzeli oskarżonego Rizwana Gujjara uciekającego ze sceny, podczas gdy Asma została pochłonięta przez płomienie. ”
W Sialkot Civil Hospital Asma Yaqoob powiedział im, że Gujjar naciskał na nią, by ożenić się z nim przez jakiś czas, ale ona go odrzuciła, ponieważ nie chciała odwołać wiary chrześcijańskiej, oświadczył Masih w FIR.
Matka Asmy Yaqoob, Parveen Akhtar, powiedziała Morning Star News, że jej córka wcześniej skarżyła się na Gujjara, który nalegał, aby nawróciła się na islam i poślubiła go, i że ponownie zażądał od niego domu w Zamanie.

 

“Asma powiedziała nam, że w noc ataku, Gujjar przybył do domu Zamana i powiedział jej, że nie ma innego wyjścia, jak wyrzec się swojej wiary i wyjść za niego w sądzie następnego ranka” – powiedział Akhtar. “Moja córka odmówiła, po czym opróżnił butelkę benzyny i podpalił ją.”

Rodzina przewiozła  ją do Lahore, oddalonej o 154 km (95 mil),
Na ubogie chrześcijanki w Pakistanie jest  często wywierany nacisk na  poślubienie muzułmanów obietnicami lepszego życia.

 

Asma Yaqoob była szóstą z 10 dzieci urodzonych przez pracowników miejskich o niskich dochodach, którzy przeszli na emeryturę wiele lat temu, powiedziała jej matka.
“Moja córka jest zagorzałym protestanckim chrześcijaninem i przez długi czas opierała się naciskom Gujjara” – powiedziała. “Nie interesował ją i wielokrotnie skarżyła się na jego złe zachowanie.

Kiedy wszystkie wysiłki nie zdołały przekonać Asmy, by spełniła jego żądanie, Gujjar próbował ją zabić.
Policja aresztowała Gujjara, a on przyznał się do zabicia chrześcijanki, adwokat Riaz Anjum z Pakistańskiego Centrum Prawa i Sprawiedliwości (PCLJ) powiedział Morning Star News, chociaż opublikowane w Pakistanie raporty cytowały policję mówiąc, że Gujjar twierdził, że została podpalona w wypadku.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja wyciągnąłem dwa wnioski. Po pierwsze przy tej okazji należałoby zadać pytanie pastorom ewangelii sukcesu, czy Asmy nie miała błogosławieństwa.

Po drugie mamy owoce “miłości” Islamu.

 

Późno umieszczam news, ale módlmy się dzisiaj i ewentualnie reszta jutro za chrześcijan w Pakistanie.

 

Updated: 24 kwietnia 2018 — 21:04

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Na buddystów też są napady. Nie popieram tego typu terroru, ale może była wyznawczynią Maryi. To też jest chrześcijaństwo dla nie wtajemniczonych.

  1. Raczej nie, skoro była zagorzałą protestantką

 2. A niby to taka pokojowa religia…
  Szkoda tej dziewczyny i współczuję jej rodzinie :/

 3. Ważne. Woda w Polin juz nie nasza? Nawet deszczowka
  https://jackcaleib.com/medium/2417454

  1. Tylko strasznie wulgarny jest człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: