Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Iran mówi Izraelowi: “Nasze palce są gotowe do uruchomienia spustu pocisków”

(Newsweek) Drugi dowódca najbardziej elitarnych sił Iranu ostrzegł Izrael przed działaniami, które dodatkowo zagrażają interesowi Teheranu w regionie, zwłaszcza w Syrii, gdzie Zachód i jego sojusznicy atakowali syryjskie pozycje rządowe.

Generał brygady Hossein Salami, głównodowodzący Gwardii Rewolucyjnej, powiedział w piątek, że wojna między Iranem a Izraelem doprowadzi do całkowitej zagłady tego ostatniego. Izraelskie odrzutowce atakowały pozycje Iranu i jego sojuszników w Syrii, ale Salami powiedział, że jego kraj jest teraz gotowy na odwet w każdej chwili.

“Nasze palce są na spuście, a pociski są gotowe do wystrzelenia, w każdej chwili, gdy wróg chce zacząć coś przeciwko nam, wystrzelimy”, Salami powiedział zgromadzonym tłumom, by uczcić narodziny czczonego Imama Husseina, według danych Iranu. pół-oficjalna agencja informacyjna Mehr.

“Nauczyliśmy się metod przezwyciężania naszych wrogów” – dodał. “Możemy skupić się na żywotnych interesach naszych wrogów, gdziekolwiek chcemy”.

 

Według mojej oceny szatan celowo skłóca obie strony, aby zniszczyć tę garstkę Żydów bogobojnych.. Tak czy owak nad wszystkim czuwa Bóg i to do niego będzie należało ostateczne słowo.

 

 

Updated: 23 kwietnia 2018 — 09:43

1 Comment

Add a Comment
  1. Szatan skłóca bo lubi jak się ludzie kłócą i nawzajem niszczą :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: